Gönderen Konu: Aşka Fırsat Ver Künyesi/L'âge De Raison  (Okunma sayısı 1116 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Aşka Fırsat Ver Künyesi/L'âge De Raison
« : Kasım 12, 2010, 05:33:54 ÖS »

Vizyon Tarihi :
22 Ekim 2010
Süresi :
97 dak.
Yönetmen :
Yann Samuell, André-paul Ricci
Tür :
Komedi, Romantik
Senaryo :
Yann Samuell
Müzik :
Isobel Griffiths, Cyrille Aufort
Yapım :
2010 - Belçika, Fransa
Oyuncular :
Sophie Marceau, Marton Csokas, Michel Duchaussoy, Déborah Marique, Emmanuel Lemire, Emmanuelle Grönvold, Jonathan Zaccaï, Thierry Hancisse

Filmin Özeti

Margaret (Sophie Marceau) başarılı bir iş kadınıdır. 40. doğum gününde şaşırtıcı bir mektup alır. Mektubu yıllar önce kendisi kaleme almıştır. Henüz yedi yaşındayken kaleme aldığı bu mektubu yıllar sonra eline ulaşması amacıyla kendisine yollamıştır. Mektupta yazdıklarını okuyunca, küçük bir kızken nasıl biri olmayı hayal ettiğini hatırlar ve şimdiki durumuyla çocukluk hayalleri arasındaki uzaklığı fark eder.Margaret, artık hayatını sorgulamaya başlamıştır...
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Aşka Fırsat Ver Künyesi/L'âge De Raison
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2010, 05:37:41 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Kasım 12, 2010, 05:38:26 ÖS »

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Kasım 15, 2010, 11:02:58 ÖS »
işte bu. ne olmak istedik, nasıl yaşıyoruz... sorgulamak çok önemli, çevremdeki arkadaşlarım der ki çok acelecisin. evet ve bu pek iyi birşey olmamasına rağmen yinede pek önüne geçmek istemem. bence herşey için geç kalınmışlık var hayatta, acele edilmeli, elbet şartlar önemli ama insan bazen elinde olmasına karşın şartları zorlamıyor...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***