Gönderen Konu: Ali'nin Bakkalı  (Okunma sayısı 196859 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Ynt: Ali'nin Bakkalı
« Yanıtla #1469 : Mart 10, 2010, 03:05:06 ÖS »
Selamun aleykum ali abim.. Okurmusun bilmiyorum ben yinede sanada yazayım..

Geçmişten geleceğe herkes gibi benimde burada çok güzel anlarım oldu.. Yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm.. Üzüldüğüm günlerde benim forumda tutunmamı sağlayan ve desteği hiç üzerimden çekmeyen iki değerli insan vardı. Biri sen diğeri  ise canözü, sonralarda değerli kibar abim oldu. Burası benim için bir forum değil sanki aile ortamıydı.. Bundan dolayıdır ki buradaki kardeşlerimizle olan  diyaloglarımızda bazen anlaşamadığımız konularda çoğumuz kendimizi zaman zaman bu moral bozucu duygulara kaptırıp üzgün bir girdabın içinde savrulduk... Ben artık bu tür polemiklerden yoruldum..

İnsanların Adem (a.s.)'ın oğlulları Habil ile Kabil gibi birşeyleri paylaşamamlarından sıkıldım artık. Bu durum günlük hayatımıda olumsuz etkilemektedir. Son olayla hiç ilgim olmamasına rağmen yapılan yorumlarda bazı değerlerin üstünden geçilmesi banada dokunmuştur. Bundan dolayı artık çok sık buralarda olmayacağımı sana üzülerek bildirir. Bundan sonraki hayatında sana huzur, mutluluk ve hayırlı ömürler dilerim.. Allaha emanet ol.. Her zaman İyi olman duası ile..    :çiçk:
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #1470 : Mart 10, 2010, 10:30:35 ÖS »
Kendine iyi bakman dileğiyle tekrar görüşürüz inşallah.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #1471 : Mart 27, 2010, 08:30:53 ÖÖ »

Geçmişten geleceğe herkes gibi benimde burada çok güzel anlarım oldu.. Yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm.. Üzüldüğüm günlerde benim forumda tutunmamı sağlayan ve desteği hiç üzerimden çekmeyen iki değerli insan vardı. Biri sen diğeri  ise canözü, sonralarda değerli kibar abim oldu. Burası benim için bir forum değil sanki aile ortamıydı.. Bundan dolayıdır ki buradaki kardeşlerimizle olan  diyaloglarımızda bazen anlaşamadığımız konularda çoğumuz kendimizi zaman zaman bu moral bozucu duygulara kaptırıp üzgün bir girdabın içinde savrulduk... Ben artık bu tür polemiklerden yoruldum..

İnsanların Adem (a.s.)'ın oğlulları Habil ile Kabil gibi birşeyleri paylaşamamlarından sıkıldım artık. Bu durum günlük hayatımıda olumsuz etkilemektedir. Son olayla hiç ilgim olmamasına rağmen yapılan yorumlarda bazı değerlerin üstünden geçilmesi banada dokunmuştur. Bundan dolayı artık çok sık buralarda olmayacağımı sana üzülerek bildirir. Bundan sonraki hayatında sana huzur, mutluluk ve hayırlı ömürler dilerim.. Allaha emanet ol.. Her zaman İyi olman duası ile..    :çiçk:

Seni çok iyi anlıyorum İnci'm. İnşallah ilerleyen zamanlarda tekrar görüşürüz. Ben de seni Allah'a emanet ediyorum İnci'm. :-*

Kendine iyi bakman dileğiyle tekrar görüşürüz inşallah.
Teşekkür ederim Cihan. Allah razı olsun.

Selam aleyküm sevgili arkadaşlar!
  Daha ilk mesajımda burada bir misafir olduğumu belirtmiştim.

Selam aleyküm Arkadaşlar!
Umarım aranıza misafir kabul ediyorsunuzdur. Eski dostlarıma olan özleme daha fazla dayanamadığım için, hem dostlarımı, hem de onların dostları olan trabzonforum üyelerini ziyarete geldim. Umarım, zaman zaman yapacağım ziyaretlerim sırasında, sizleri sıkacak olaylara sebep olmadan, sizlerin misafirperverliğinize uygun bir misafir olarak aranızda bulunabilirim.

Her misafirin gelişi gibi, misafirlik vakti dolduğu zaman gitmesi de gayet normaldir. Kimimizin misafirliği uzun, kimimizin misafirliği kısa olabiliyor. Önemli olan, misafir olunan yerden kovulmadan ve sizi misafir edenleri kendinizden hoşnut bırakarak ayrılmaktır. Ben bu süre zarfında sizlerden hoşnuttum elhamdülillah, Allah sizlerden razı olsun. İnşallah sizler de benden hoşnutmuşsunuzdur.
     Eskisi kadar sık olmasa da, inşallah zaman zaman görüşmek ümidiyle, Allah’a emanet olun.

Sevgili arkadaşlar, benim yukarda yazdığım yazı ile forumda yaşanan tatsız olayın çakışması neticesi buraya bir kaç kelam yazacağım inşeAllah.
Ben internet ortamında ilk kez Sessizgemi arkadaşımızın kurduğu bir başka site olan FT. ile tanışmış ve o forumdaki Özgür ve Sessiz Gemi sayesinde forumlara olan acemiliğimi üzerimden atmıştım. Burada tekrar kendilerine teşekkür ediyorum. Zaman zaman bazı arkadaşlarla özelden yaptığımız görüşmelerde dile getirmiş olduğum bir durum vardı: Artık dinî ve bağlısı bulunduğum cemaatin değerlerini ve haberlerini paylaşan bir forum arayışına girdim. Bulduğum dini sitelerde aradığımı bulamamıştım. Fakat 02,02,2010 Tarihinde bulduğum ve üye olduğum bir site var. Üyeliğimden sonra 1 ay kadar sitedeki paylaşımları ve üyelerin yorumlarını kontrol ettim. Nihayet o forumun, aradığım forum olduğu kanaatine vardığım zaman bu yukarıdaki yazıyı sizlerle paylaştım. Yukarıdaki yazıda da bahsettiğim gibi; inşeAllah zaman zaman tekrar görüşürüz, fakat bu görüşmeler eskisi kadar sık olmayacağı için sizlerle (bir nevî) veda yazısı paylaştım. :-*

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #1472 : Mart 27, 2010, 11:52:49 ÖÖ »
anlıyorum ali abiciğim,elbetteki kişişel değerler çok önemli,

ama ara ara da olsa gelirsen seviniriz. \)

Geçmişten geleceğe herkes gibi benimde burada çok güzel anlarım oldu.. Yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm.. Üzüldüğüm günlerde benim forumda tutunmamı sağlayan ve desteği hiç üzerimden çekmeyen iki değerli insan vardı. Biri sen diğeri  ise canözü, sonralarda değerli kibar abim oldu. Burası benim için bir forum değil sanki aile ortamıydı.. Bundan dolayıdır ki buradaki kardeşlerimizle olan  diyaloglarımızda bazen anlaşamadığımız konularda çoğumuz kendimizi zaman zaman bu moral bozucu duygulara kaptırıp üzgün bir girdabın içinde savrulduk... Ben artık bu tür polemiklerden yoruldum..

İnsanların Adem (a.s.)'ın oğlulları Habil ile Kabil gibi birşeyleri paylaşamamlarından sıkıldım artık. Bu durum günlük hayatımıda olumsuz etkilemektedir. Son olayla hiç ilgim olmamasına rağmen yapılan yorumlarda bazı değerlerin üstünden geçilmesi banada dokunmuştur. Bundan dolayı artık çok sık buralarda olmayacağımı sana üzülerek bildirir. Bundan sonraki hayatında sana huzur, mutluluk ve hayırlı ömürler dilerim.. Allaha emanet ol.. Her zaman İyi olman duası ile..    :çiçk:

inci,bu yazı görmemiştim,üzüldüm canım ama senin sağlığın daha önemli tabii... :svm: :svm: :svm: :svm:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #1473 : Mart 27, 2010, 03:36:23 ÖS »
Aradığınızı bulabilmenize sevindim ali bakkal. Umarım sizin için herşey iyi devam eder. Sağlıkla kalın.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #1474 : Mart 31, 2010, 09:35:25 ÖÖ »
Değerli Ali abi,
seni burada sık sık görmesekte ara ara görmeyi temenni ederiz,
Kendine göre güzel bir site bulamana çok sevindim.. :-*
herşey gönlünce olsun,
sevgiyle kal.... :-*
« Son Düzenleme: Mart 31, 2010, 09:39:31 ÖÖ Gönderen: *Laz kızı* »
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #1475 : Nisan 02, 2010, 02:31:54 ÖS »
Selam aleyküm dostlarım. Hepinize hayırlı cumalar. Güzel mesaj ve dileklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. :-* :-* :-* :-*

Çevrimdışı (((OFLU)))

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
« Yanıtla #1476 : Nisan 02, 2010, 03:46:25 ÖS »
vealeykümselam ali abim. ecmain inşAllah  :ççk:
GECENİN BİR VAKTİ ÖTEN HOROZDAN,
BAHAR GELMEDEN ÇİÇEK AÇAN AĞAÇTAN,
BAŞKASI İÇİN SENİ SİLEN ARKADAŞTAN,
HAYIR GELMEZ !!!...

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
« Yanıtla #1477 : Nisan 02, 2010, 03:56:19 ÖS »
a.slm hayırlı cumalar abi,hoşgeldin,güle güle ;)

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #1478 : Nisan 02, 2010, 05:53:25 ÖS »
a.slm ali bakkal seni burada görebilmek güzel, kendine iyi bak.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
« Yanıtla #1479 : Nisan 23, 2010, 10:23:11 ÖÖ »
ne var ne yok ali abi  :)

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
« Yanıtla #1480 : Nisan 26, 2010, 05:39:23 ÖS »
a.slm ali bakkal seni burada görebilmek güzel, kendine iyi bak.
Teşekkür ederim Cihan. Sizlerin güzel düşünce ve niyetleri sayesinde kendimi daha rahat hissediyorum elhamdülillah. :-*  İyi dileklerimiz karşılıklı inşaAllah. \)

ne var ne yok ali abi  :)
İyidir Kuzeydenizi Allah razı olsun. Sende ne var ne yok? :-* Hem köy işleri, hem dükkan derken vakit geçip gidiyor. Bir de köydeki bahçemize yaptırmaya başladığımız bağ evi sayesinde bu sene tamamen yoğun günler geçiriyorum.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #1481 : Nisan 26, 2010, 05:43:48 ÖS »
Rabbım yar ve yardımcınız olsun Allah kolaylık versın ali bakkal...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH