Gönderen Konu: Trabzonspor anayasası:)  (Okunma sayısı 8965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Trabzonspor anayasası:)
« : Nisan 22, 2007, 08:54:25 ÖS »
Sayın yetkili,
Aralık 2000 tarih ve 1905 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile 1907 yılı Resmi Gazetede yayınlanmak üzere Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarlarına son defaya mahsus olmak üzere pişmanlık yasası çıkarılmış olup TRABZONSPOR lu olabilme imkanı tanınmıştır...

Başvuruların dönme sayılmayıp özbe öz TRABZONSPOR lu sayılabilmeleri için son başvuru tarihi 31.12.2007 olup,aşağıdaki şartları yerine getirmeleri ve mesai bitimine kadar en yakın TRABZONSPOR Kulübüne müracaatları halinde durumları değerlendirmeye alınacaktır.

-İki adet Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

-Bir adet ikametgah ilmühaberi(Muhtardan onaylı)

-TRABZONSPOR formasıyla çekilmiş altı adet boy fotoğrafı

-Savcılıktan alınmış Holigan olmadığına dair temiz kağıdı

-Eğer Holigan ise ehilleştirildiğine dair Beşiktaş,Mecidiyeköy Kuşdili Karakolundan belge

-TRABZONSPOR lu iki kefil(Oflu olursa bir kefil yeter)

-Evin her köşesine asılmak üzere 500*500 ebadında TRABZONSPOR Takım posteri (kuşe kağıda basılacak)

-TRABZONSPOR Marşı ezbere bilinecek

-Üç Cuma namazı tövbe istiğfar çekilecek tesbih namazı kılınacak ve 1967 kere şükredilecek.

-Üç defa Avni Aker Stadına gidilecek ve hacı olunacak.(bunlar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tastiklenecek)

-Ardından şeytan taşlamak için İnönü, Ali Sami Yen ve Şükrü saraçoglu stadları 6 ar kez taşlanıp tavaf edilip Maçka Sümela Manastırı ziyareti ile son bulacaktır.

Müftülükten temin edilecek imamlar eşliğinde her kentin ünlü hamamında 40 tas su dökülüp tövbekar olunacak ve Trabzon İskender Paşa Camiinde tövbe namazı kılınarak şahit olan imamla birlikte müracaatlar şahsen yapılacaktır.Kurtuluşa ermek isteyen tüm Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlara duyrulur...
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Trabzonspor anayasası:)
« Yanıtla #1 : Nisan 23, 2007, 02:51:00 ÖÖ »
ee Trabzonlu olmak için bu kadar cefa az bile.. o kanı taşımak kolay değil..tşk ler + rep..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı bayrakts61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +4/-0
« Yanıtla #2 : Temmuz 12, 2007, 10:39:36 ÖS »
bu anayasa kitapçığını bulup alacam ziya doğanın suratına yapıştıracam hiç birini uygulamadan geldi ama neyse bu benim hareket ekonomiyide etkiler ülkenin huzuru için vazgeçtim.çiğ köfte atacam ona

asimelek61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2008, 06:28:14 ÖS »
bu anayasa kitapçığını bulup alacam ziya doğanın suratına yapıştıracam hiç birini uygulamadan geldi ama neyse bu benim hareket ekonomiyide etkiler ülkenin huzuru için vazgeçtim.çiğ köfte atacam ona

olmazki ama adam nerde oynarsa oynasın sonuç itibarıyla trabzonlu olması yeterli bildim kadarıyla öylede...

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
« Yanıtla #4 : Ekim 06, 2008, 10:36:19 ÖS »
uşuğum kendini 3 büyük sananlar görsün 3 büyük yok tek büyük var o da tabiiki TRABZONSPOR :ts: :ts:
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

Çevrimdışı oflu enes

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +65/-0
  • الله اكبر
« Yanıtla #5 : Ekim 13, 2008, 12:38:11 ÖÖ »
ee ts li olmak isteyen varsa ben kefil olurum başkaya gerek kalmaz
لَا إِلٰهَ إِلَّا الله مُحَمَّدٌ رَسُولُ الله

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 03, 2008, 07:25:30 ÖS »
iyide bu anayasa galatasaraydan çalıntı  :) biiz bunu tüm fenerliler için daha değişik bir sekilde çıkarmıstık "{

sarıyla kırmızıyla alnımızın akıyla

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 06, 2008, 06:49:56 ÖÖ »
Üç Cuma namazı tövbe istiğfar çekilecek tesbih namazı kılınacak ve 1967 kere şükredilecek.

-Üç defa Avni Aker Stadına gidilecek ve hacı olunacak.(bunlar Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından tastiklenecek)

-Ardından şeytan taşlamak için İnönü, Ali Sami Yen ve Şükrü saraçoglu stadları 6 ar kez taşlanıp tavaf edilip Maçka Sümela Manastırı ziyareti ile son bulacaktır.

Müftülükten temin edilecek imamlar eşliğinde her kentin ünlü hamamında 40 tas su dökülüp tövbekar olunacak ve Trabzon İskender Paşa Camiinde tövbe namazı kılınarak şahit olan imamla birlikte müracaatlar şahsen yapılacaktır.Kurtuluşa ermek isteyen tüm Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlara duyrulur...

yazık mizah konusu yaptığımız değerlerimize bakın..yakışır bize uşaklar nede olsa ucunda ts var cehenneme bile gitmeye değer dimi.avni akerde hacı olunuyormu ben hiç duymadım neden boşuna mekkeye gidiyor insanlar. :blmem:
UZUN sokakta hacı olunuyor mustafa abi

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 06, 2008, 06:54:32 ÖÖ »
öylemi ben ilk defa duydum...özür dilerim ozman arkadaşlardan. :blmem:
esprisi abi uzun sokakta hacı olabılıyorsan hıc bır yerde hıc bır seyden korkmuyorsan trabzonluyum dedıgınde sana yalakalık yapılıyorsa 61 plakayı gördugunde gözlerın doluyorsa anladık senın kanında var sen trabzonlusun "{

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Kasım 07, 2008, 10:00:08 ÖS »
iyide bu anayasa galatasaraydan çalıntı  :) biiz bunu tüm fenerliler için daha değişik bir sekilde çıkarmıstık "{

hadi yaa..sizden çalmısmısız istersen iyi bir araştr..ayrıca isminin sonunda 61 yazıpta,bu şehrin degerlerine küfredenlerle aynı safta olmak 'saflık' olsa gerek..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 09, 2008, 02:58:24 ÖS »

hadi yaa..sizden çalmısmısız istersen iyi bir araştr..ayrıca isminin sonunda 61 yazıpta,bu şehrin degerlerine küfredenlerle aynı safta olmak 'saflık' olsa gerek..

?

axi_kral_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Kasım 09, 2008, 03:21:32 ÖS »
iyide ben onun için soru işareti bırakmadım arkadas bana saf dedide ondan bırakmıstım

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 09, 2008, 10:55:16 ÖS »
iyide ben onun için soru işareti bırakmadım arkadas bana saf dedide ondan bırakmıstım

trabzona küfreden,şivemizle dalga gecen,hamsi beyinliler gibi onlarca hakareti bize reva görenleri gelip burda savunanlara dicek başka söz bulamıyorum.ayrıca biz Trabzonluyuz kimseden hiçbir kurumdan birşey calmayız..sen bizi devletten vergi kacıran kulubunle karıstırdın sanırım..Trabzon adının geçtigi heryerde herkes haddini bilecek!!

lafımın da arkasındayım gidip şikayet mi edersin naparsan yap..