Gönderen Konu: yokk artıkkk :D  (Okunma sayısı 3373 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: yokk artıkkk :D
« Yanıtla #26 : Şubat 22, 2012, 12:37:56 ÖÖ »
Tek dizi izlediğim gün bu gün. Seksenler diye bir dizi başladı trt de onu izliyorum. Sonrada pis yedili var. Başka bir şey izlemeye fırsat kalmıyor. Bir de ablam (teyze kızı) çocuklarıyla ben de kalıyor. Onun 3 yaşında bir ufaklık var; sağolsun çizgi film kanallarından başka bir şey açtırmıyor :D Yani anlayacağın bu ara ben izleyemiyorum.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #27 : Şubat 22, 2012, 12:40:05 ÖÖ »
o zaman sizzzz sizzz sizzzzzz :D

peppeeeee pppeeppeeee çok üzülüyorrr :D

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #28 : Şubat 22, 2012, 12:43:07 ÖÖ »
Pepe, caillou, keloğlan vb. ezberledik artık :D Ya bıkmadan tekrar tekrar izliyor :D
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #29 : Şubat 22, 2012, 12:46:01 ÖÖ »
kahramanları sevmeye çalış şekerim başka şansın yok :D  ama ben onları cidden çok seviyorum bizim en hit parçamız

İnsan sevdiğini hiç üzermi :)

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #30 : Şubat 22, 2012, 12:49:13 ÖÖ »
Bizim en favori parçamız '' iki ekmek aldım. Biri büyük biri küçük'' :D Sevmeye seveyimde çok izleyince hoş olmuyor :D