Gönderen Konu: Jenerik Müzikleri  (Okunma sayısı 8169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +100/-0
Jenerik Müzikleri
« : Temmuz 20, 2011, 05:09:37 ÖS »
Radyo Spotu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ERHOiQ3Krlo[/youtube]
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
Ynt: Jenerik Müzikleri
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2011, 05:12:52 ÖS »
Jenerik Müziği Türkçe

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4HC361fx0Nw[/youtube]
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2011, 05:17:03 ÖS »
Jenerik Müziği İngilizce

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=krPHn9i4vW8[/youtube]

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2011, 06:43:52 ÖS »
Hayden Trabzonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #4 : Temmuz 21, 2011, 10:11:27 ÖÖ »
Jenerikler güzel. Bu olimpiyatlar Trabzon'umuz için çok ama çok önemli. İnşallah yüzümüzün akıyla çıkarız bu haftadan.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #5 : Temmuz 21, 2011, 11:21:43 ÖÖ »
Selamlar,

Konulara yorum yapmadan önce sitemizde açılan bu bölümle ilgili birkaç şey söylemek gerektiğinin doğru olacağını düşünüyorum.

Gerek bölümün açılması gerekse içeriklerin oluşturulması konularında büyük katkısı olan, hatta şu ana kadar  tek katkısı olan @sen@ ya kendi adıma teşekkür ederim.

Bu mesajı hangi konuya yazacağımı bilemedim; son olarak buraya yazmaya karar verdim. Bunun da bir sebebi var tabi. Çünkü dinlediğiniz bu jeneriklerin tümünü kendisinin hazırladığını, youtube a yüklediğini, diğer videoları da aynı şekilde youtube a yükleyip sonra bu konulara eklediğini biliyorum. Youtube inat etse de galip geldi :)

Gerçekten bunlar için çok emek verdiğinin altını çizmek isterim.

Ortada bu kadar emek varken elbette övgü ve teşekkür de olacak.

Bir Trabzon' lu olarak kendi adıma diyorum ki benden fazla katkın varken sana fahri Trabzon' lu demek eksik kalır. Artık Trabzon' lusun benim gözümde.

Tekrar teşekkürler, sana helal olsun :)
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #6 : Temmuz 21, 2011, 01:30:05 ÖS »
Cihan ile hem fikirim...
emeğine sağlık teşekkürler @sen@...

(demek artık youtube alt ettın he bende dün denedım ama olmadı ve bazı işlerımden ötürü sonraya bıraktım ama sana helal olsun diyorum vesselam..)
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #7 : Temmuz 21, 2011, 01:50:45 ÖS »
Selamlar,

Konulara yorum yapmadan önce sitemizde açılan bu bölümle ilgili birkaç şey söylemek gerektiğinin doğru olacağını düşünüyorum.

Gerek bölümün açılması gerekse içeriklerin oluşturulması konularında büyük katkısı olan, hatta şu ana kadar  tek katkısı olan @sen@ ya kendi adıma teşekkür ederim.

Bu mesajı hangi konuya yazacağımı bilemedim; son olarak buraya yazmaya karar verdim. Bunun da bir sebebi var tabi. Çünkü dinlediğiniz bu jeneriklerin tümünü kendisinin hazırladığını, youtube a yüklediğini, diğer videoları da aynı şekilde youtube a yükleyip sonra bu konulara eklediğini biliyorum. Youtube inat etse de galip geldi :)

Gerçekten bunlar için çok emek verdiğinin altını çizmek isterim.

Ortada bu kadar emek varken elbette övgü ve teşekkür de olacak.

Bir Trabzon' lu olarak kendi adıma diyorum ki benden fazla katkın varken sana fahri Trabzon' lu demek eksik kalır. Artık Trabzon' lusun benim gözümde.

Tekrar teşekkürler, sana helal olsun :)

Demek fahri Trabzon'luluktan asil Trabzon'luluğa terfi ettim. :D

Yardımların için ben teşekkür ederim.  :güll:

Cihan ile hem fikirim...
emeğine sağlık teşekkürler @sen@...

(demek artık youtube alt ettın he bende dün denedım ama olmadı ve bazı işlerımden ötürü sonraya bıraktım ama sana helal olsun diyorum vesselam..)

Rica ederim.  Beğenmene sevindim. :)

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #8 : Temmuz 22, 2011, 12:27:58 ÖÖ »
Hayden Trabzonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

O kadar kolaydı hemen Trabzon'a gelmek :D  Sen oradasın; demesi kolay :D

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
« Yanıtla #9 : Şubat 08, 2012, 10:03:10 ÖS »
esse senmi yükledin bu videoları youtube' a @sen@ ?
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #10 : Şubat 08, 2012, 10:04:27 ÖS »
Evet ben yükledim. Müzikler mp3 dü onları da ben yaptım ya :D

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
« Yanıtla #11 : Şubat 08, 2012, 10:09:31 ÖS »
o zaman cihanın söylediklerine katılmamak elde değil
hatta üzerine eklenmesi gereken şeylerde var
bizler birer Trabzonlu olarak bu konuda pasif kalmamıza rağmen bu bölümü resmen ayağa kaldıran, bölüme resmen can veren kişiye Fahri Trabzonlu demek bence de haksızlık olur o artık bizim içimizden biridir has Trabzonludur derim ben
seni bu foruma getirdiğim bu forumla tanışmana sebep olduğum için gerçekten çok mutlu oldum bir kez daha
teşekkürler bizim kız  \)
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Çevrimdışı @sen@

• Moderator
  • *
« Yanıtla #12 : Şubat 08, 2012, 10:13:24 ÖS »
Ben teşekkür ederim. Asıl sen sağol, beni buraya getirdiğin için  \)