Gönderen Konu: Kırmızı Koltuk ve A.ÜSTÜNBAŞ  (Okunma sayısı 19007 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: Kırmızı Koltuk ve A.ÜSTÜNBAŞ
« Yanıtla #13 : Aralık 07, 2009, 04:48:49 ÖS »
şiişşşşşşşşşşşşşşşşşşt noluyor burda neden sorular cevapsız insanlar merak içinde

aloo :tlfn:

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #14 : Aralık 28, 2009, 04:12:12 ÖS »

Çok  teşekkür  ederim. Konuyu  yeni  farkettim. Kabul  etmemek  ne  demek.. Elbette  kabul  ederim. Trabzon  Forum' da  yazan  ve  ilgilenen  tüm  arkadaşlar  candandır.  Hepsi  iyidir. Aralarında  asla  kötü  niyet  ve  düşünceli  kşi  yoktur.. Böyle  düşünüyorum.. Böyledir  inşallah.

İlk  sorunuza  kısa  cevap :  A.Üstünbaş  Emekli  Maliye  Gelir  Şefi' dir.  Sağlığa  zararlı  olmayan  tüm  yiyecekleri  yer. Yemek  ayrımı  yapmaz. SİGARA  dahil, zararlı  hiçbir  içeçek  kullanmaz.. Hatta   Cola  nevi  içeçek  dahi  içmez. Colalarda  biliyorsunuz  sağlığa  son  derece  zararlıdır.
   Yazmayı  ve  yazışmayı  sever.  Okumayı  sever. Toplum  kalkınmasına  yüretken  inanır. Bir  ülkenin  kalkınması, top  yekün  halkının  kalkınması  ile  mümkündür  tezine  inanır.Haksızlığı  asla  sevmez. Vatanına  ve  milletine  vede  bayrağına  son  derece  bağlıdır. Dinine  bağlıdır.  Mümkün  olduğu  kadar  dini  kurallarına  en  iyi  şekilde  yerine  getirmeye  çalışır.

Halende  ülkemizin  akdeniz  bölgesinde  ikamet  eder  ve  iki  dönemdir  bir  Mahallenin  Muhtarlığını  yapar. Hepinize  ilginizden  dolayı  teşekkür  eder..
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Aralık 28, 2009, 04:16:39 ÖS »
o zaman  sana bir  şey söyleyim ahmet abi  özel mesaj  attım bakmadın   en aşagı   ms  den sana   10   kere selam verdim
niye almadın madem kırmızı koltuktasun bunun cevabını da ver ;)

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #16 : Aralık 28, 2009, 04:17:35 ÖS »
Biraz geç de olsa başlayan söyleşimize devam edelim o halde. \_
 Güzel yanıtımdan dolayı teşekkür ederiz. :-* Sırada diğer sorular sizi bekliyor inşallah.

Bu yaşa geldiğiniz halde unutamadığınız bir anınız var mı?
Büyüğümüz olarak bir deyişi size sormak istiyorum. Öncelikle torununuz var mı? Varsa "torun evlattan fazla sevilir" denilir. Bu söz gerçekten öyle mi cereyan ediyor . :afrn
Not: Sorular 1 aydır sizi bekliyor, anlaşılan o ki çekeceğiniz var. <> :svm: :-*

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #17 : Aralık 28, 2009, 04:24:12 ÖS »
güzel açıklamalar için teşekkürler abi,

benimde
bir sorum olacak,

boş zamanlarında ne yaparsın.? boş zamanı en iyi şekilde değerlendirenlerdenmisin.?
şimdiden teşekkürler.. :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #18 : Aralık 28, 2009, 04:26:56 ÖS »
  Sayın  kibar  kardeşim ; çok  teşekkür  ederim. İnanki  ms  ve  birçok  bölümü  hala  kullanmayı  bilemiyorum  desem  bana  kızmazsınız..Şu  anda  kırmızı  koltuk  için  genel  bir  soru  ve  genel  bir  cevap  yazdım. Burada  kurallar  varsa, onlarıda  bilmiyorum. Daha  doğrusu  bilemiyorum.  Bu  sanal  alemde  çok  değişik  kurallar  var  derler. Tekrar  tüm  arkadaşlara  selamlar  sunuyorum. Hepinize  ayrı  ayrı  teşekkür  ediyorum. Beni  yaşlı  bir  üyeniz  olarak  böyle  kabul  etmenizi  hasseden  rica  ediyorum..

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #19 : Aralık 28, 2009, 04:33:58 ÖS »

Sayın  ali  bakkal; Yetmiş  yıllık  yaşantımda  anı  olmaz  mı?  var  tabi..Biz  onları  zamana  bırakalım..Torununuz  var mı ?  Sorusuna  gelince.. Var.. On  tane  torunum  var.. Hepsinide  çok  severim.. Onları  görünürde, evlatlarımı  ise  gizli  severim. Ne  demek  istediğimi  anlamışsınız !.. Torun  ile  evlat  kıyaslanmaz. Evlat  ecvlattaır.. Torun  ise  torun.. Cevap  alınmış  zannederim. Teşekküerler..

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #20 : Aralık 28, 2009, 04:45:22 ÖS »
   Sayın  Laz  Kızı ;  Boş  zamanlarımda  mutlaka  kendime  uğraş  bulurum. Gzetelerde  köşe  yazısı  yazarım.  Sadece  Emekli  olduğum  1993  yılı  ile  2003  yılı  arasındaki  on  sene  içinde  bir  sigorta  şirketinin  Büro  Müdürlüğünü  yaparken  ANTAKYA  adlı  her  gün  yayınlanan  bir  gazetede  1176  makalem  yayınlandı.  Bu  dile  kolay. Amatörce  bunu  yaptım. Karşılığında  para almadım. Bu  içten  gelerek  yapılır.  Hep  iyilik  üzerine  toplum  kalkınması  üzerine  yazılar  yazdım. Bu  yazılardan  birkaç  tanesini  güncelliklerini  yitirmedikleri  için  bu  sitemizde  yayınladım.Dikkatinizden  kaçmamıştır.  Muhtarın  fazla  boş  zamanı  da  olmaz. Çünkü  ben  gerçek  Muhtarlık  yapıyorum.  Mauhtarlığn;  bir  mühür  bir  imzadan  ibaret  olmadığını  biliyorum.
 .Teşekkür  ederim..
« Son Düzenleme: Aralık 28, 2009, 04:50:03 ÖS Gönderen: A.ÜSTÜNBAŞ »

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #21 : Aralık 28, 2009, 04:45:45 ÖS »
sevgili ahmet amca ben hakkınızda az çok bilgi sahibi olduğum için bir soru sormuyorum sadece size istanbuldan rahmi şen amcamın selamını iletiyorum..kendinize iyi bakın kırıkhan 408 evlere selamlar...
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #22 : Aralık 28, 2009, 04:47:44 ÖS »
 \up Teşekkür ederim Ahmet ağabey. Bu cevabınızı şu formata koyabiliriz o halde:
Anne mi- baba mı?
Aşk mı- para mı?
evlat mı- torun mu?       gibi sorular ne kadar saçma sorulardandır. Çünkü annenin yeri başka, babanın başka; Aşkın yeri başkadır paranın yeri başkadır vs.

Forum kuralları konusunda bir çekinceniz olmasın, forumun en büyük kuralı başkalarına hakaret etmeden kendin olabilmektir. Bu da siz de , bize örnek olacak derecede mevcut \up

Gelelim şimdiki soruma: gurbette olmak elbet zordur, bu zorluğu en aza indirmek için ne yapmak lazım?
« Son Düzenleme: Aralık 29, 2009, 11:13:55 ÖÖ Gönderen: ali bakkal »

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Aralık 28, 2009, 04:50:19 ÖS »
Sayın  kibar  kardeşim ; çok  teşekkür  ederim. İnanki  ms  ve  birçok  bölümü  hala  kullanmayı  bilemiyorum  desem  bana  kızmazsınız..Şu  anda  kırmızı  koltuk  için  genel  bir  soru  ve  genel  bir  cevap  yazdım. Burada  kurallar  varsa, onlarıda  bilmiyorum. Daha  doğrusu  bilemiyorum.  Bu  sanal  alemde  çok  değişik  kurallar  var  derler. Tekrar  tüm  arkadaşlara  selamlar  sunuyorum. Hepinize  ayrı  ayrı  teşekkür  ediyorum. Beni  yaşlı  bir  üyeniz  olarak  böyle  kabul  etmenizi  hasseden  rica  ediyorum..

ne demek abi başımızın üstünde  yerin var  senden ricam abi bilmediğimizi  soralım burda hep abi kardeşiz  ben şahsen

hep soruyorum arkadaşlara   ms  ihmal etme

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
« Yanıtla #24 : Aralık 28, 2009, 04:53:06 ÖS »
  Sayın  Haydo; Rahmi  Şen' e  çok  çok  sellamlarımı  sunuyorum.  Kırıkhan' dan  yaramaz  yok. Teşekkür  ederim..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
« Yanıtla #25 : Aralık 28, 2009, 04:55:10 ÖS »
  Sayın  Laz  Kızı ;  Boş  zamanlarımda  mutlaka  kendime  uğraş  bulurum. Gzetelerde  köşe  yazısı  yazarım.  Sadece  Emekli  olduğum  1993  yılı  ile  2003  yılı  arasındaki  on  sene  içinde  bir  sigorta  şirketinin  Büro  Müdürlüğünü  yaparken  ANTAKYA  adlı  her  gün  yayınlanan  bir  gazetede  1176  makalem  yayınlandı.  Bu  dile  kolay. Amatörce  bunu  yaptım. Karşılığında  para almadım. Bu  içten  gelerek  yapılır.  Hep  iyilik  üzerine  toplum  kalkınması  üzerine  yazılar  yazdım. Bu  yazılardan  birkaç  tanesini  güncelliklerini  yitirmedikleri  için  bu  sitemizde  yayınladım.Dikkatinizden  kaçmamıştır.  Muhtarın  fazla  boş  zamanı  da  olmaz. Çünkü  ben  gerçek  Muhtarlık  yapıyorum.  Mauhtarlığn;  bir  mühür  bir  imzadan  ibaret  olmadığını  biliyorum.
 .Teşekkür  ederim..

Ben teşekkür ederim değerli yorumlarınız için, yazılarınızı fırsat buldukça okuyorum, hepsi güzel ayrı ayrı bilgiler anlatıyor bize,

sizin gibi değerli insanlarla aynı ortamı paylaşmak ve sizi tanımak zevkti... :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"