Gönderen Konu: Sigara'sız Hayat Ne Rahat !  (Okunma sayısı 1144 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Sigara'sız Hayat Ne Rahat !
« : Mayıs 31, 2009, 04:51:12 ÖS »
 :hron:        Evet saygıdeğer arkadaşlar bugün ilginç bir gün!!... " 31  MAYIS SİGARA İÇMEME GÜNÜ"  Bugün dünyada insanlar bir gün dahi olsa SİGARA hastalığından kurtulmayı deniyorlar.İnşallah bugünün önemi anlaşılır da SİGARA içenler bu kronik hastalıktan kurtulurlar.
                 Sigara içmeyen insan sağlıklılı olur.Bunu anlatmaya gerek yok.Sigara içen kişi sporcu olamaz.Çünkü gereği kadar nefes alıp veremediği için koşamaz..Koşamayan kişide spor yapamaz..Sigara içen kişi kötü alışkanlık sahibi olduğu için,iyi örnek kişi sayılırken kendisi sigara içtiği için bu kişiler arasına giremez.Çünkü sigara da kötü alışkanlılar içinde dir..
                  İçme sigara düşme dara,öğretmen isen çocuklara karşı zor duruma düşme.Öğretmen sigaranın kötü örnek olduğunu anlatırken kendisinin sigara içtiğini düşünün,o konuyu işlemekte çok büyük zorluk çeker öyle değil mi?.Sigara içmeyelim çevreyi kirletmeyelim.Sigara içmeyelim sağlığımızı zedelemeyelim.
                  Sigara'sız hayat ne rahat... Sigara'sız hayat ne rahat...Sigara'sız hayat ne rahat...Sigara'yı bıraktım,oh be rahat ettim...Sigara'yı bıraktım bağımlılıktan kurtuldum deyiniz...
                  Hacı Ahmet ÜSTÜNBAŞ  -  Sigarayla Savaşanlar Vakıf Üyesi - 408 Evler Mahallesi Muhtarı  -  KIRIKHAN  -  HATAY      
« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2009, 04:54:09 ÖS Gönderen: A.ÜSTÜNBAŞ »
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: Sigara'sız Hayat Ne Rahat !
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2009, 03:26:07 ÖS »
 Evet SİGARA'sız hayat çok rahat...Eğer bu rahatlığı tatmak istiyorsan ey tiryaki kardeş!....Sende SİGARA'yı bırak rahat yaşamaya bak !..
Yolda rahat yürürsün...Gereksiz yere öksürmezsin!.... Öhö   öhö   öhö   öhö... demeğe gerek duymazsın.Tek yapacağın şey SİGARA'yı
bıraktım diyecek ve bırakacaksın... Öhöööö öhö öhö öhö ..Bunlara ne gerek...

AHMET ÜSTÜNBAŞ
Sigarayla Savaşanlar Derneği Vakıf Üyesi                                                        04 Haziran 2009
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .