Gönderen Konu: Arsinlilerin ve Gürsoy Ailesini yasa boğan kaza  (Okunma sayısı 1767 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arsinli_akrep61

• Ziyaretçi
Arsinlilerin ve Gürsoy Ailesini yasa boğan kaza
« : Haziran 08, 2008, 01:14:55 ÖS »
ARSİNİN VE GÜRSOY AİLESİNİ YASA BOĞAN KAZA

ORDU’nun Fatsa İlçesi’nde meydana gelen kazada, Kocaeli Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Gürsoy, gelini Kübra Gürsoy ile torunu Berna Nur Gürsoy öldü. Otomobili kullanan oğlu Mustafa Gürsoy ise ağır yaralandı.

Kazada, bugün saat 07.30’da meydana geldi. 36 yaşındaki Mustafa Gürsoy’un kullandığı 41 AU 007 plakalı otomobil, Fatsa ilçesi girişindeki Dolunay Mahallesi Sanayi Sitesi Mevkii’nde, aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu yoldan çıkıp direğe çarptı, ardından da su kanalına yuvarlandı.

Kazada araçta bulunan Kocaeli Milli Eğitim Müdürü 61 yaşındaki Hayrettin Gürsoy, gelini 26 yaşındaki Kübra Gürsoy, 1.5 yaşındaki torunu Berna Nur Gürsoy öldü. Ağır yaralanan Mustafa Gürsoy ise, Fatsa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Gürsoy’un hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Hayrettin Gürsoy, oğlu, gelini ve torunu ile birlikte kayınpederinin cenaze törenine katılmak üzere Trabzon’a gittikleri bildirildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

KOCAELİ’NDE YAS
Trabzon’da ölen kayınbiraderinin cenazesine giderken, Ordu’nun Fatsa İlçesi yakınlarında bugün saat 07.30 sıralarında geçirdiği trafik kazasında, gelini Kübra ve 1.5 yaşındaki torunu Berna Nur Gürsoy ile birlikte yaşamını yitiren Kocaeli Milli Eğitim Müdürü 61 yaşındaki Hayrettin Gürsoy’un ölüm haberi kenti yasa boğdu.

Gürsoy’un otomobili kullanan oğlu Mustafa Gürsoy’un da ağır yaralandığı kaza haberi saat 09.00 sıralarında İzmit’e ulaştı. Milli Eğitim camiası bir anda karışırken, Hayrettin Gürsoy’un cep telefonunu arayanlar kaza yerinde telefonunu açıp bilgi veren polis memurunu buldu. Polis memuru, arayanlara kazayı ve Hayrettin Gürsoy ile torunu ve gelininin ölüm haberini verdi. Valilik, Milli Eğitim Müdürlüğü ile okul yöneticileri büyük üzüntü yaşarken bazı okullarda dersler aksadı.

Hayrettin Gürsoy’un, Fatsa’ya, orada vefat eden, aynı zamanda kendisinin de akrabası olan eşinin ağabeyi Hasan Gürsoy’un cenazesine katılmak için yola çıktığı belirtildi.

Milli Eğitim camiasında ilk göreve Perşembe İlçesi’nde öğretmen olarak başlayan, ardından müdür yardımcılığı eğitim şefliği, okul müdürlükleri yapan Hayrettin Gürsoy, Trabzon’da Milli Eğitim Müdür Vekilliği, 1987 ve 1993 yılları arasında Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulundu. Bir dönem Sinop ve Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü de yapan Hayrettin Gürsoy, 2003 yılında yeniden Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne getirildi. Hayrettin Gürsoy, Kocaeli ve görev yaptığı illerde, Milli Eğitim’e okul ve derslik kazandırılması konusunda çalışma ve katkılarda bulunuyordu.

Çevrimdışı tsarsşn

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-0
Ynt: Arsinlilerin ve Gürsoy Ailesini yasa boğan kaza
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2008, 01:17:50 ÖS »
Allah Ölenlere Rahmet eylesin,Geride Kalanlara sabır ihsan eylesin.
O'ndan Geldik O'na Gideceğiz.