Gönderen Konu: Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)  (Okunma sayısı 11588 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ykral61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: gökdeniz klibi
« Yanıtla #13 : Mayıs 29, 2007, 04:24:19 ÖS »
tşkler klip için

Çevrimdışı lazoglu61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +7/-0
  • 61 vatan 54 Mekan
Ynt: gökdeniz klibi
« Yanıtla #14 : Haziran 01, 2007, 12:14:48 ÖS »
kala kala elimizde bir Gökdeniz kaldı zaten onudamı satacaklar,yok yok buna cesaret edemezler..

Klip için teşekkürler..

Çevrimdışı türkel

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Gökdeniz ödülü iade etti
« Yanıtla #15 : Kasım 05, 2007, 03:22:18 ÖS »
ya bu alıo alıo neye iade edioooo...
ne ki bu yaaa.. ödül fukarası bi de ödülü iademi edio..
thans ts adına sürdüğün lekeleri ödül iade ederek temizleyemezsin... icraaat icraaaatt......

Çevrimdışı türkel

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Kasım 05, 2007, 03:26:18 ÖS »
unutma arkadas sen trabzonsporlu deyilsin herhalde cünkü olsan böyle düsünmezsin futbolla ilgin yok,cünkü olsan böyle konusmazsin sen anlamazsin böyle centilmenlikten unutma istanbul kulüplerinde oynayan futbolcular neler yapmiyolar ama medya maymunlari cürümüs beyinler onlari görmezden geliyolar.

Çevrimdışı gökdeniz

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Kasım 24, 2007, 03:01:13 ÖS »
ya bu alıo alıo neye iade edioooo...
ne ki bu yaaa.. ödül fukarası bi de ödülü iademi edio..
thans ts adına sürdüğün lekeleri ödül iade ederek temizleyemezsin... icraaat icraaaatt......
ya artık bu konuyu kapatın gökdeniz ts için en çok iş yapan adam be

Çevrimdışı gökdeniz

• Yeni Üye
  • *
Gökdeniz Karadeniz
« Yanıtla #18 : Kasım 24, 2007, 03:06:53 ÖS »
gökdeniz hakkında ne düşünüyosunuz :-\
« Son Düzenleme: Mart 11, 2008, 09:09:48 ÖS Gönderen: CeMTs-1967 »

Çevrimdışı carisma_suskun

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #19 : Ocak 08, 2008, 07:25:28 ÖS »
helal be yaqışır sana

Çevrimdışı ayriliklarin_sairi

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +9/-0
  • Ne bir harf Ne kelam Es Selam Es selam
Ynt: gökdeniz karadeniz hakkındaki görüşleriniz
« Yanıtla #20 : Mart 08, 2008, 03:40:58 ÖS »
Trabzonspordan gitmesi bir çok oyuncunun önünü açar kanaatindeyim.kötü oyuncu olduğundan değil devamlılığı olmadığından dolayı..Ayriyetten trabzonsporun sıkıntısı pas yapmak ..haldur huldur top bi oraya bi buraya atılınca haliyle gökdeniz ve yattara gibi elemenları kullanamıyosunuz .kullandığınız zaman da ilerde umut faktörü göze çarpıyo yeterli değil umut..bence gökdeniz giderse göbeğe sağlam pas yapan ayağa oynayabilen şut çekebilen (hüseyin gibi değil ) bir adam alınırsa trabzon spor gerçekten o zmaan ii yerlere gelir ..bazen süperspor kanalını zliyorum eski maçları veriyo.abdullah-tolunayı izlerken gözlerim doluyo böyle kanların trabzonspora işlenmesi aşılanması lazım...

Çevrimdışı zeynep1967

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • GÜNEŞ DOĞUDAN YÜKSELİR
« Yanıtla #21 : Mart 08, 2008, 10:06:09 ÖS »
Bu Gökdeniz nerede var
Nerede bu dağlar taşlar :)

Elimizde alt yapımızdan yetişen kaç futbolcu kaldı ki şurda.Gökdeniz Karadeniz bu takıma lazımdır,kalmalıdır.Ben Trabzonspor'a başarının yerlinin yerlisi kavramının öneminin yeniden idrak edilmesiyle geleceğine inanıyorum.Kendi çocuklarımıza,kendi insanımıza yönelmeliyiz ilk önce.Trabzonsporun bu yıl düştüğü bu hazin durum Fatih abinin gidişiyle start vermemişmiydi?Öyleydi.Bu klüp artık kendi çocuklarını elinde tutmak ,gidenlerin de dönmesini başarmak adına birşeyler yapmalıdır.Olmuyo da...:)
Tavanı çöktü aşkın; duvarlar üryan düştü

Toplumun gündemine koyu bir isyan düştü

İniltiler geliyor doğudan ve batıdan

Sensizlikten bozulan dengeye ziyan düştü

Çevrimdışı ayriliklarin_sairi

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +9/-0
  • Ne bir harf Ne kelam Es Selam Es selam
« Yanıtla #22 : Mart 08, 2008, 10:17:29 ÖS »
Bu Gökdeniz nerede var
Nerede bu dağlar taşlar :)

Elimizde alt yapımızdan yetişen kaç futbolcu kaldı ki şurda.Gökdeniz Karadeniz bu takıma lazımdır,kalmalıdır.Ben Trabzonspor'a başarının yerlinin yerlisi kavramının öneminin yeniden idrak edilmesiyle geleceğine inanıyorum.Kendi çocuklarımıza,kendi insanımıza yönelmeliyiz ilk önce.Trabzonsporun bu yıl düştüğü bu hazin durum Fatih abinin gidişiyle start vermemişmiydi?Öyleydi.Bu klüp artık kendi çocuklarını elinde tutmak ,gidenlerin de dönmesini başarmak adına birşeyler yapmalıdır.Olmuyo da...:)

tamam kendi çocuklarını elinde tutsunda hüseyin gibileride tutarsak işte bu hallere düşüyoruz ..trabzondaki futbol mantalitesi eskisi gibi değil değişti artık artık pas yapan bi trabzonspor göremiyorum ortada eskiden böylemiydi bu takım .dan dun futbolu artık ingilterenin 2 .lig kulupleri oynuyo bizim hala süper ligimizde bol  adam gibi oyunu kurup başlayabilecek takım kuramadık .çünkü öyle bi hoca da bulamadık açıkcası ...neyse konuş konuş bitmez bu trabzonspor u bir gün katil etcek beni ama neyseee

Çevrimdışı zeynep1967

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • GÜNEŞ DOĞUDAN YÜKSELİR
« Yanıtla #23 : Mart 08, 2008, 10:31:13 ÖS »
Sevgili kardeşim, takımdaki pas sorunu,koordinasyon bozuklığu noktasındaki teknik eksikliklerden kaynaklanır.Hüseyin de kaliteli futbolcu,fakat sorun kaliteyi kanalize etmek.Hüseyinin ,A veya B futbolcunun isim farketmez başarısı,kendi yetenekleri,formu,atraksyonları kadar takımla olan uyumuna da bağlıdır bilirsiniz.Futbol bir silsile işi.Eksik halkalar olduğu zaman oyun dağılıyor.Sonra siz dağılıyorsunuz,taraftar dağılıyor,umutlar keza öyle.Yaşıyoruz zaten 23 yıldır.Allah yar ve yardımcımız olsun.
« Son Düzenleme: Mart 08, 2008, 10:33:16 ÖS Gönderen: zeynep1967 »
Tavanı çöktü aşkın; duvarlar üryan düştü

Toplumun gündemine koyu bir isyan düştü

İniltiler geliyor doğudan ve batıdan

Sensizlikten bozulan dengeye ziyan düştü

Çevrimdışı USTAD

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +19/-0
  • NOKTA KADAR MENFAAT İÇİN VİRGÜL KADAR EĞİLME
Ynt: şok şok şok....gökdeniz rubin kazana transfer oldu.
« Yanıtla #24 : Mart 10, 2008, 07:08:10 ÖS »
Bu habere inanmak istemiyorum gelenler gidenleri aratmaya başladı yazıklar olsun elimizde başka ne kalmıştıkı takımda işe yarayacak bir kişi vardı onuda sattılar
MÜSLÜMANIM TÜRK ÜM TRABZON LUYUM BUNDAN ÇOK ŞEREFLİ ÇOK GURURLUYUM.

Çevrimdışı kingsaras

• Yeni Üye
  • *
Ynt: gökdeniz transferi(ilgili tüm haberler yorumlar buraya)
« Yanıtla #25 : Mart 11, 2008, 06:43:49 ÖS »
albayrağın bu lafına hiç şaşırmadım zaten bravo trabzonspora 3 sene içinde süper 4 lüden yalnızca yattara kaldı bişi söyleyeyimmi size bu takım küme düşecek herkes bununiçin çalışıyor sadri şenere kızmıyorum ama gökdenizin ne olduğu görüldü ben fatih tekke ye üzülüyorum gökdenizin mafya olylarından terk etti takımı   YAZIKLAR OLSUN