Gönderen Konu: Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ  (Okunma sayısı 8746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
Ynt: Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ
« Yanıtla #13 : Ekim 09, 2009, 04:03:31 ÖÖ »
peki bizim yazlığın bahcesine fidan dikemezmiyiz :) daha yeni peyzajını kendim yapmayı düşünüyorum :)

nerede yazlık? fidan dikme olayına gelince parasını verdiğin her şeyi alabilirsin benden ;) söylemeyi unuttum fazla devletçi bir memurum :)

Bedava isdemedik bizde ayip ettin yahu indirim yaparsın tanıdık sayılırız yani :) karamursel / kocaeli :D

indirimde yapmam açık konuışmak gerekirse. fidanlık mühendisiyim ben gerçek değerini ödüyorum :444:

karamürselde ise gelir yerine bakarım, denize mesafesi, dikilebilecek türler vs. özel sektöre yaptırmana hiç gerek yok zaten, en güzeli yapılır. toprak çok önemli ama...

gelirsin bir cayımısı kahvemizi hatta mangalımızı yersin :) iş için gelme misafir olarak gel gelmişkende bakarsın işde toprağa denize manzaraya :D

teşekkür ederim, çayı kahveyi herzaman içerim. şu anda kocaelidemisin? yanlız bu gidişle koltuğa seni oturtacağım ona göre :P

yaw kusurada bakma sen koltukda rahatına bak :D şuan istanbul haznedaryım hafta sonları gidiyoruz daha yeni olduğu için pek gidemiyorum
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Ekim 09, 2009, 04:08:21 ÖÖ »
gittiğin zaman haber verirsin önceden bir çayını içmeye gelirim. ailem yeniköyde oturuyor. başiskele belediyesine bağlı...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #15 : Ekim 09, 2009, 04:10:57 ÖÖ »
gittiğin zaman haber verirsin önceden bir çayını içmeye gelirim. ailem yeniköyde oturuyor. başiskele belediyesine bağlı...

pek bilmem ama haftasonları haber veririm :) gerçi inşaat daha sürüyor cayıda komsudan alırız <> ama mangal yaparız onda sorun yok
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #16 : Ekim 09, 2009, 04:11:40 ÖÖ »
yahu şimdi yapmayız, inşaat bitsin, bahçe düzenlemesine sıra gelsin o zaman yaparız.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #17 : Ekim 09, 2009, 04:13:08 ÖÖ »
yahu şimdi yapmayız, inşaat bitsin, bahçe düzenlemesine sıra gelsin o zaman yaparız.

tamamdır ben alıcak olduğum cevapları aldım teşekkür ediorum :D

söz hakkını diğer arkadaslara bırakıyorum :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Ekim 09, 2009, 04:13:30 ÖÖ »
rica ederim...

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ekim 09, 2009, 06:13:48 ÖÖ »
Teşekkür ederim uSLaNMaZ.

Lakin,üçüncü soru '' Her açıdan '' ibaresi atlanarak cevaplandığı için eksik kalmış.

hangi açıdan cevaplamamı istiyorsanız o açıdan ssorun lütfen...

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #20 : Ekim 09, 2009, 06:54:32 ÖÖ »
Cevabın için teşekkürler uslanmaz.Yaşanılabilecek en zor anlardan birini yaşamışsın.Dilerim tekrarı olmaz..Ve konyuu kapatıp başka soru sorayım,,
*Foruma ilk geldiğin gün neler hissetmiştin?
*İlk açtığın konuyu hatırlıyor musun:P ?
*Şimdiye kadar okumaktan en büyük zevk aldığın ve seni etkileyen kitap ve yazarı nedir?

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #21 : Ekim 09, 2009, 04:11:09 ÖS »
Teşekkürler uslanmaz,seni yavaş yavaş daha yakından tanıyoruz böylelikle,arkadaşalr merak ettiğim noktaları zaten sormuşlar ;)
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Ekim 09, 2009, 04:46:28 ÖS »
Cevabın için teşekkürler uslanmaz.Yaşanılabilecek en zor anlardan birini yaşamışsın.Dilerim tekrarı olmaz..Ve konyuu kapatıp başka soru sorayım,,
*Foruma ilk geldiğin gün neler hissetmiştin?
*İlk açtığın konuyu hatırlıyor musun:P ?
*Şimdiye kadar okumaktan en büyük zevk aldığın ve seni etkileyen kitap ve yazarı nedir?

1- güzel bir duygu, forum nedir bilmezdim ama o kadar anlayışlı ve sabırlı bir admin vardı ki burada olmalıyım demiştim.
2- hatırlamıyorum ama muhtemelen tanıtmuşımdır kendimi.
3- Bize Heryer Trabzon kitabı beni çok etkilemişlti. çok etkileyici ve sürükleyiciydi.

Teşekkür ederim uSLaNMaZ.

Lakin,üçüncü soru '' Her açıdan '' ibaresi atlanarak cevaplandığı için eksik kalmış.

hangi açıdan cevaplamamı istiyorsanız o açıdan ssorun lütfen...

''Her açıdan'' ibaresiyle başlayan cümlemle Yanbolu coğrafyasına da değinmeni kastedmiştim.
''Eksik kalmış'' ibaresiyle sonuçlanan cümlemle de kızmana vesile oldum.
Çok üzgünüm.

yanbolu kızmadım, öyle birşeyde haddim değil. çok açık sözlüyümdür ben, emin ol sıkıntı olsa söylerim. sadece hangi özelliklerinden bahsedeyim onu anlayamadım.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #23 : Ekim 09, 2009, 06:27:55 ÖS »
arsinli değilmiydi yanbolu?

yanbolu karakter itibari ile yapıcı, ancak kelimeleri karşısındakini kıracak boyuta geliyor bazen. bir konuyu okurken o konunun psikolojisinden çok genel psikolojisi hakim şekilde yorumlar yapıyor. kişiliği oturmuş birisi ve takıldığı konudan çıkması kolay olmuyor.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #24 : Ekim 10, 2009, 01:18:56 ÖÖ »
diploma alabilecek azmin olmadığı çok kişi gördüm. bu bakımdan sizi aşağılayacak değil alkışlayacak olgunluğa sahibim. tebrik ve teşekkür ediyorum...

umarım cevabım tatmin etmiştir. dediğim gibi soruyu net alırsam net cevaplar veririm. bunu söylemek istedim bende.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #25 : Ekim 10, 2009, 06:44:11 ÖS »
ben değirmenderede yüzdüm, uzungölde balık yedim, sis dağında yeşile vurdum kendimi, kadirgada eski günlerimi yad ettim, hıdırnebi ve kayabaşından izledim memleketimi, sümelada dostlarımla eğlendim, ayasofyadan etkilendim, uzunsokakta gezmekten hiç bıkmadım, boztepenin semaverini hiç bir yerde bulamadım, akçaabat köfteye hiç doyamadım ve Trabzonspora çok ağladım...

memleket bir bütündür bende, iyisiyle kötüsüyle benimdir. her taşı değerimdir. bu bakımdan geniş konuşurum ben memleket hakkında. sizde beni yanlış anlamayınız. saygılar...