Gönderen Konu: Silopide 7 PKK Teslim oldu  (Okunma sayısı 825 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kibar

• Ziyaretçi
Silopide 7 PKK Teslim oldu
« : Aralık 31, 2009, 01:10:01 ÖS »
silopide  7   pkk   telim oldu

ŞIRNAK’ın Silopi İlçesinde 1’i kadın 7 PKK’lı terörist, 2 çocukla birlikte güvenlik güçlerine teslim oldu. Silopi Jandarma Komutanlığı’na getirilen PKK’lıların sorgulanmasına başlandı.

Kuzey Irak’tan gelen 1’i kadın 7 PKK’lı ve 2 çocuk, Habur Sınır Kapısı’ndaki güvenlik güçlerine teslim oldu. Daha sonra Silopi İlçe Jandarma Komutanlığı’na getirilen; örgüte 2005 yılında katılan Mardin doğumlu ‘Agit Amed’ kod adlı H.T. (23), örgüte 1996 yılında katılan Batman doğumlu ‘Nihat’ kod adlı Y.K. (34), 2008 yılında örgüte katılan ‘Kars’ doğumlu Sidar kod adlı T.Y. (18), örgüte 1999 yılında katılan Van doğumlu ‘Mahir’ kod adlı A.D. (33), 2009 yılında örgüte katılan Gaziantep doğumlu ‘Hüseyin’ kod adlı M.K. (18), 1995 yılında örgüte katılan Şırnak doğumlu ‘Rojin’ kod adlı M.S. (28), 1992 yılında örgüte katılan Siirt doğumlu ‘Serhildan’ kod adlı A.S.’nin (32) sorgusu sürüyor.

Evli olan M.S. adlı kadın PKK’lı ile A.S. adlı PKK’lı, 2 ve 3 yaşındaki 2 çocuğuyla birlikte teslim oldu.

Silopi İlçe Jandarma Komutanlığı’nda ifadeleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevkedilecek olan PKK’lılar daha sonra Diyarbakır özel yetkili savcılığına sevk edilecek.

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: Silopide 7 PKK Teslim oldu
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2009, 02:08:58 ÖS »
kibar abi seni iyiki de bu siteye bulaştırmışım diyorum kendi kendime
gercekten çok güzel paylaşımların oluyor ve bu paylaşımlar sadece bi konuyla alakalı paylaşımlar olmuyor oyunundan sporuna din konularına kadar bir çok yerde paylaşımlarına rastlamak mümkün elimden geldiğince okumaya calıştığım paylaşımlarının tümüne maalesef yorum yazamıyorum ve böyle genel bir yazı yazmak istedim umarım senin burda vesile olduğun tüm güzelliklerin sevabından ben fakir de istifade edenlerden olurum

saygı ve sevgilerimle...çok sevdiğin kardeşin

Ferdi6161

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2009, 02:14:24 ÖS »
bunlar hep teslim olsa ne yazar asıl iş başlarında

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Aralık 31, 2009, 02:20:05 ÖS »
kibar abi seni iyiki de bu siteye bulaştırmışım diyorum kendi kendime
gercekten çok güzel paylaşımların oluyor ve bu paylaşımlar sadece bi konuyla alakalı paylaşımlar olmuyor oyunundan sporuna din konularına kadar bir çok yerde paylaşımlarına rastlamak mümkün elimden geldiğince okumaya calıştığım paylaşımlarının tümüne maalesef yorum yazamıyorum ve böyle genel bir yazı yazmak istedim umarım senin burda vesile olduğun tüm güzelliklerin sevabından ben fakir de istifade edenlerden olurum

saygı ve sevgilerimle...çok sevdiğin kardeşin

canum kardeşim benim :svm: \) :cnsle: