Gönderen Konu: DEVLET HASTANELERİ VE TEMİZLİK İHALELERİ !...  (Okunma sayısı 1101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
DEVLET HASTANELERİ VE TEMİZLİK İHALELERİ !...
« : Haziran 09, 2009, 02:45:49 ÖS »
Akköşe
Ahmet Üstünbaş
                                                  DEVLET  HASTANELERİ  VE  TEMİZLİK  İHALELERİ !..                                                'D 'D

Bu yazacaklarımın İlimizle hiçbir  ilgisi yoktur. Sadece Türkiye  ile ilgili olduğu için  ve dikkatimi çektiği için  bigi olsun diye yazıyorum.

Böyle  olayların bilinmesi de faydalıdır.Aklından yanlış  ihale  şekilleri  geçenler  firenler  diye  düşünüyorum.

İhaleler  şeffaf yapılır. İhalelerde işin  en  iyi  kimler tarafından  yapılacağı  düşünülerek  yapılır.İhaleler en çok kırımı kimlerin yaptığı ve bu işi en iyi şekilde yapabileceği düşünülerek  usulune uygun  olarak  yapılır..Öyle olduğu zaman  hiçbir  kuşku  kalmaz . Gerçekler  konuşur..Bu gerçeklerin  ışığı altında  işler yürütülür..Doğrusu bu geğil mi?.Evet sizde doğrusu bu diyorsunuz. Dediğinizi duyar gibiyim..!..
                      Şimdi sizlere halkın avukatı olarak bilinen araştırmacı yazar AHMER VARDAR'ın 03.07.2002 tarihli DAMGA gazetesindeki köşesinde yayınlanan bir yazısını  sizlere sunmak istiyorum.Geliniz  bu yazıyı  hep birlikte okuyalım.Bakalım ne diyor !..

"DEDİKODULAR  DOĞRU  MU ?
                      Aslında ben  MHP' ye karşı geğilim ama gelen bir takım  dedikodlulara da kulağımı tıkayamam.
                      Nedense bazı şehirlerimizden  bazı ihalelerin yapılış şekli hakkında  gelen ihbarlar hep bu partiyle ilgili..
                      Yine  söylüyorum,inanmıyorum ama KÜTAHYA SİMAV DEVLET HASTANESİ temizlik  ihalesiyle ilgili  iddiaları  görmemezlikten gelemedim.
                      Acaba  SİMAV DEVLET HASTANESİ 'nin  ihalesini  MHP  KÜTAHYA İL BAŞKANI MI ALDI ?
                      İhale günü hastane bahçesinde  bazı kişiler ' MHP İL BAŞKANINDAN BAŞKASI BU İHALEYİ  ALAMAZ.' diyerek  katılanları korkutarak geri çevirdi  mi?..
                      Açıkçası bu işin iç yüzünü  öğrenmek  istiyorum.
                      Bana bilgi ulaşırsa  bu köşeden  yayınlayacağım."

Saygı değer  okurlarım.Ahmet  VARDAR'ın  kısa ve açık olarak yazılmaş  'DEDİKODULAR DOĞRU  MU ?'  başlıklı  yazısını  birlikte okuduk.Yazı gayet açık  ve belli bir şekilde  kaleme alınmıştır. Bir olayın akışı  ile ilgili duyduklarını  dile getirmiş ve işin iç yüzünü öğrenmek istemiştir..Böyle bir ihale olmuş mudur ?..Olmamış mıdır ?..
                      Araştırmacı yazar Ahmet VARDAR aldığı cevabı  köşesinde  yayınlayacaktır. Bakalım ne cevap alacaktır !...
                      Şeffaf bir Türkiye için el ele gönül gönüle!..Doğrusu bu değil mi?..
                      Doğrusu  bu ise bizde doğrusunu yapalım.
                      Öyle değil mi?..
                      TEMİZ SİYASET -  TEMİZ TOPLUM  -  TEMİZ  TÜRKİYE !...(ahmetustunba@antakyagazetesi.cm)

Not : Bu makalem 05.07.2002 tarihli ANTAKYA gazetesinde yayınlandı.

AKKÖŞE YAZARI  :
HACI AHMET  ÜSTÜNBAŞ                                                                                         09.06.2009  KIRIKHAN

« Son Düzenleme: Haziran 09, 2009, 02:47:35 ÖS Gönderen: A.ÜSTÜNBAŞ »
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: DEVLET HASTANELERİ VE TEMİZLİK İHALELERİ !...
« Yanıtla #1 : Haziran 20, 2009, 09:04:54 ÖS »

Hastanelerin temizliği tam yapılıyor mu ?..Temizlik olmayan yerde sağlıklı yaşamak mümkün değil..

Hastaneler pırıl prıl temiz olmalıdır..Temizlik görevlileri önce kendileri temiz olmalıdır. Sigara  asla

Hastanelerde içilmemelidir..Hastane bahçelerinde bile asla sigara içilmemelidir..Öyle değil  mi ?...

SİGARA ' sız  temiz çevre, temiz toplum, sağlıklı  yaşam  için  elele...

Ahmet  Üstünbaş  (Sigarayla Savaşanlar Vakıf Üyesi) 20.06.2009  KIRIKHAN  -  HATAY
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .