Gönderen Konu: Akçaabat'ta Başkan Kalkışım  (Okunma sayısı 971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CaRPe_DieM

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-0
Akçaabat'ta Başkan Kalkışım
« : Eylül 24, 2009, 04:40:34 ÖÖ »
TFF 2. Lig 3. Grup takımlarından Akçaabat Sebatspor'da, yapılan olağanüstü genel kurul sonrasında başkanlığa Cemil Kalkışım getirildi.

Kulüp tesislerinde gerçekleşen ve Akçaabat Kaymakamı Erol Özkan, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Akçaabat Emniyet Müdürü İsa Yılmaz ile üyelerin yer aldığı genel kurulda kullanılan oyların tamamını alan Cemil Kalkışım, başkanlığa seçildi.

Cemil Kalkışım, yaptığı konuşmada, genel kurul öncesi ortaya çıkan oluşumun gerçekleşmesinde ilçe kaymakamı Erol Özkan ve belediye başkanı Şefik Türkmen'in katkısının büyük olduğunu belirterek, ''Başta bizi bu göreve zorlayan kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere tüm Akçaabatlılara teşekkür ediyorum. Çok güzel bir liste hazırladık. Bu listede olan insanların hepsi Akçaabat Sebatspor için çalışmaya hazır kişilerdir. Bu insanları hep birlikte onore etmeliyiz'' dedi.

Kalkışım, gelecekte borçsuz bir kulüp bırakmak için çalışacaklarını kaydederek, ''Zor şartlar altında yapılması gereken her şeyi yaptık. Hedefimiz Bank Asya 1. Lig'e çıkmaktır. Taraftar, yönetim, futbolcu ve mülki amirleriyle el ele vererek bu istediğimiz başarıları elde edeceğimize inancım sonsuzdur. Bana güvenen herkese şimdiden teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

Akçaabat Kaymakamı Erol Özkan, Akçaabat Sebatspor'un sıradan bir kulüp olmadığını ve Cumhuriyetin kurulduğu yıllarda daha futbol ile tanışmayan iller varken Akçaabat Sebatspor Kulübü'nün kurulduğunu ve Cumhuriyet ile yaşıt olduğunu söyledi.

Özkan, Akçaabat Sebatspor'un geçmişinde birçok başarılara imza atmış ve Türk futboluna çok sayıda sporcu yetiştirmiş bir kulüp olduğunu kaydederek, ''Kulübümüz, son dönemde ekonomik olarak zor duruma düşmüştür. Bu durumdan kulübü kurtarmanın hepimizin görevi olduğu bilinciyle hareket ederek başkanlık için işadamımız Cemil Kalkışım'ı ikna ettik. Şimdi çok güzel bir liste yapıldı. Bu yönetime destek vererek hep birlikte ele ele verip eski güzel günlere geri dönek için çalışmalıyız. Bunda bize ne görev düşerse yapacağımızın bilinmesini isteriz'' diye konuştu.

Cemil Kalkışım'ın başkanlığındaki listede şu isimler yer alıyor:
Adnan Topsakal, Ergin Bektaş, Zeki Öztürk, Ali Yaşar Bayram, Sadık Atmaca, Ömer Tayyar Usman, Aydın Birincioğlu, Osman Zeki Alşan, Yusuf Kırandi, Hasan Akpınar, İsmet Mısır, Erdal Serdar, Hüseyin Aktaş, Hayati Yavuz, İsmail Şirin, Metin Yardım, Bedir Sağuer, Engin Çakır, Şener Kalkışım.

Çevrimdışı CaRPe_DieM

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-0
Ynt: Akçaabat'ta Başkan Kalkışım
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2009, 05:15:23 ÖÖ »
hayırlısı olur inş.