Gönderen Konu: Manisa cephesinde maç sonrası  (Okunma sayısı 731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Manisa cephesinde maç sonrası
« : Şubat 07, 2010, 06:21:26 ÖS »
Manisa cephesinde maç sonrası
07 Şubat 2010 / 17:37
Trabzonspor'a 3-0 mağlup olan Manisaspor'da Teknik direktör Reha Kapsal ve takım kaptanı Güven'in maç sonu açıklamaları şöyle:

Manisaspor'un yeni teknik direktörü Reha Kapsal "Maç iki periyot halinde oldu. Bir bizim oyunumuz ikincisi de Trabzonspor'un kullandığı duran toplar ve ceza sahası dışından şutlar.

Bizim ilk yarıda kaçırdığımız poziyonlarımız var. Bir direkten dönen topumuz ve iki tane de ceza sahası içinde kaçırdığımız iki pozisyon.

Çok entresan şutlarla goller yedik. Umut'un golü ve Ceyhun'un attığı gollerle ilk yarı böyle bitti. İkinci yarı baskıyla başladık ve iyi ama üçüncü golü yedik.

Karşımızdaki takım Trabzonspor dikkat etmek gerekiyor. Trabzon'un ne olduğunu gösteriyoruz kliplerde. Çoçuklarda izliyor Ceyhun'un ceza sahası dışından şut çektiklerini biliyorlar.

Biz burada bazı şeyleri değiştirmeye çalışıyoruz. Geldim iki-üç gün sonra Denizlispor ile oynadık. Altı gol atmış takım sadece Denizlispor'a dört gol attı. Sonra buraya geldik, sonra yine Denizlispor daha sonra da Fenerbahçe maçı var. Bizim bir araya ihtiyacımız var.

Yeni katıldım takıma transferde bir arada olamadık, tam tanımıyoruz birbirimizi. Bir aylık süreç sonrası istenilen kıvama geleceğiz. Bizim takımımız kulübümüz bu sıkıntıların altından kalkar.

Bu maçın sonucunu bu oyuna göre şutlar belirledi. Eksiklerimizi görüp daha fazla çalışmamız gerekiyor. İyi sonuçlar alıp üst sıralara çıkmak istiyoruz. 34. haftanın ardından kimsenin şüphesi olmasın Manisaspor ligde kalmış olacaktır."

Manisaspor takım kaptanı Güven'in açıklamaları ise şöyle: "En kötü 1 puan için gelmiştik. Maça fena başlamadık, pozisyonlarımız vardı, direkten dönen top vardı. Direkten dönen top kırılma anıydı diyebiliriz.

Sonra Trabzonspor golü buldu, ardından ikinci golü yiyince devreye 2-0 yenik girdik. İkinci yarıya toparlanıp çıktık ama pozisyona giremedik ve sonuçta 3-0 mağlup olduk.

Trabzonspor çok hareketli oyunculardan kurulu bir takım. Ceza sahası dışından golleri buldular, tebrik ediyorum. Gollerde yapabileceğimiz birşey yoktu. Gerçekten güzel goller oldu."

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Manisa cephesinde maç sonrası
« Yanıtla #1 : Şubat 07, 2010, 06:53:03 ÖS »
başarılar diliyoruz o zaman...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 07, 2010, 08:00:39 ÖS »
katılıyorum

Ferdi6161

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Şubat 07, 2010, 08:30:59 ÖS »
Kaptana HeLaL