Gönderen Konu: Youla'ya şok gözaltı  (Okunma sayısı 1165 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Youla'ya şok gözaltı
« : Şubat 02, 2010, 10:04:52 ÖS »
Youla'ya şok gözaltı
02 Şubat 2010 / 15:40
Denizlisporlu Youla havalimanında gözaltına alındı ve Bakırköy adliyesine sevkedildi.
Denizlispor'un Gineli golcüsü Souleymane Youla, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan göz altına alındı.

Eskişehirspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve teknik direktör Rıza Çalımbay'la mahkemelik olan Denizlispor'un Gineli golcü futbolcusu Youla, Brüksel'den İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Hakkında daha önce yakalama emri çıkartıldığı bildirilen Youla'nın pasaport kontrolü sırasında polis tarafından gözaltına alındığı bildirildi.

Daha sonra Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen Youla, Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'la mahkemelik olmuştu.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Youla'ya şok gözaltı
« Yanıtla #1 : Şubat 02, 2010, 10:47:14 ÖS »
abi yanlış anlamada haberleri nereden alıyorsan her cümlede tekrar var gibi yazıyorlar. kelimeyi bir baştan bir sondan alıyor, sonra yer değiştirip veriyor gibi.
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2010, 10:58:15 ÖS »
mesela neresi

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Şubat 02, 2010, 11:51:21 ÖS »
Denizlisporlu Youla havalimanında gözaltına alındı ve Bakırköy adliyesine sevkedildi.
Denizlispor'un Gineli golcüsü Souleymane Youla, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan göz altına alındı.

Eskişehirspor'dan olaylı bir şekilde ayrılan ve teknik direktör Rıza Çalımbay'la mahkemelik olan Denizlispor'un Gineli golcü futbolcusu Youla, Brüksel'den İstanbul'a gelişinde Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındı.

Hakkında daha önce yakalama emri çıkartıldığı bildirilen Youla'nın pasaport kontrolü sırasında polis tarafından gözaltına alındığı bildirildi.

abi neresinden bahsedeyim. yani yap boz olmöuş gibi cümleler. tek cümlede yazılabilecek bir yazı bencu yukarısı.

***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 03, 2010, 12:04:15 ÖÖ »
evet doğru ama   haber  61   çok sağlam haber yapıyor ama   herhal  bir karışıklık var

takipciliğin içinde teşekürler

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #5 : Şubat 03, 2010, 01:23:08 ÖS »
Ben bugün markete gidip elma aldım. / Markete gidip elma aldım bugün ben. / Elma aldım ben bugün markete gidip.  Gibi bişey.  "{

Ama bana bu habercilerin bi tekniği gibi geliyor. Aynı kelimelerle yer değiştirip uzatmak yani. Olay aynı, farklı farklı aynı şeyi anlatmak. Vardır mutlaka onların tarafından mantıklı bir açıklaması.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Şubat 03, 2010, 01:40:23 ÖS »
 :blmem: