Gönderen Konu: Yukarıdaki Tehlike/Skyline  (Okunma sayısı 1138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Yukarıdaki Tehlike/Skyline
« : Aralık 14, 2010, 01:44:05 ÖS »

Filmin Künyesi

Vizyon Tarihi :

12 Kasım 2010
Yönetmen :
Colin Strause, Greg Strause
Tür :
Bilim Kurgu, Gerilim
Senaryo :
Liam O'donnell, Joshua Cordes
Yapımcı :
Colin Strause, Greg Strause, Liam O\'donnell, Kristian James Andresen
Görüntü Yön. :
Michael Watson
Müzik :
Brian Tyler
Filmin Websitesi :
www.iamrogue.com/skyline
Yapım :
2010 - ABD
Oyuncular :
Kate Mara, Brittany Daniel, Donald Faison, Eric Balfour, David Zayas, Neil Hopkins, Laz Alonso, Aneliese Roettger, Phet Mahathongdy, Tanya Newbould, Crystal Reed, J. Paul Boehmer, Pam Levin, Scottie Thompson, Tony Black

Filmin Özeti

Los Angeles kentinin üstünde garip ışık hüzmeleri belirir ve bu ışıklar insanları, sanki ışığa uçan pervaneler gibi kendisine çeker. Uzaydan gelen bir güç insanlığı bu dünya üstünden silmeye çalışır.

Bir bilim kurgu gerilim filmi olan Yukarıdaki Tehlike’nin yönetmenliğini, şirketleri Hydraulx ile Avatar, Iron Man 2, The Curious Case of Benjamin Button ve 300 filmlerinin de görsel efektlerini yapan Strause Kardeşler (Alien vs. Predator: Requiem) yapıyor.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Yukarıdaki Tehlike/Skyline
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2010, 01:45:22 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2010, 01:45:51 ÖS »

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2010, 01:48:18 ÖS »
bu da güzele benziyor buna benzeyen bir film daha izlemiştim ama ismini hatırlamıyorum
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın