Gönderen Konu: Uçan Melekler  (Okunma sayısı 902 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Uçan Melekler
« : Aralık 14, 2010, 01:18:20 ÖS »

Filmin Künyesi

Vizyon Tarihi :
26 Kasım 2010
Süresi :
100 dak.
Yönetmen :
Fırat Gürsoy
Tür :
Dans, Dram, Müzikal
Senaryo :
Fırat Gürsoy
Yapımcı :
Hacı Yılmaz Film Yapım
Görüntü Yön. :
Ferit Çetinkaya
Müzik :
Orkun Tunç
Yapım :
2010 - Türkiye
Oyuncular :
Sinem Öztürk, Aydan Uysal, Aytaç Arman, Okan Aydoğan, Taylan Güner, İpek Tenolcay, Ali Yaylı, Serap çetintürk, Gözde Sinem Öztürk, Ege çubukçu, Mine Bıçakçı, Süleyman Bölek, Asuman şener, Çelik Bilge, Melis Evirgen, Mihriban Taşdöğen, Serdar Güder, Yavuz Topuz

Filmin Özeti

Çocukluğunda ailesini kaza sonucu kaybedip yalnız başına sokaklarda yaşam mücadelesi veren Melek in öyküsüdür. Melek(Aydan Uysal) bebek yaşta ailesi ile Antalya ya tatile giderken büyük bir kaza geçirir ve tek kurtulan olur.

Hayatında sürekli inişler ve çıkışlar yaşayan Melek in tek destekçisi dostu Koray dır.. Koray (Okan Aydoğan) da durumu iyi olmayan bir sokak çocuğudur.. Tek ortak noktaları çok iyi dans etmeleri ve bunu profesyonelce her geçen gün geliştirmeleridir.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Uçan Melekler
« Yanıtla #1 : Aralık 14, 2010, 01:19:02 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Uçan Melekler
« Yanıtla #2 : Aralık 14, 2010, 01:19:52 ÖS »