Gönderen Konu: Nefes Nefese Künyesi/Inhale  (Okunma sayısı 1157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Nefes Nefese Künyesi/Inhale
« : Kasım 12, 2010, 05:02:08 ÖS »

Vizyon Tarihi :
29 Ekim 2010
Süresi :
100 dak.
Yönetmen :
Baltasar Kormakur
Tür :
Dram, Gerilim
Senaryo :
Walter A. Doty ııı, Christian Escario, John Claflin
Yapımcı :
jennifer Kelly, Nathalie Marciano, Michelle Chydzik Sowa
Görüntü Yön. :
Óttar Guðnason
Müzik :
James Newton Howard
Yapım :
2009 - ABD
Oyuncular :
Diane Kruger, Dermot Mulroney, Vincent Pérez, Sam Shepard, Rosanna Arquette, Walter Perez, Jordi Molla, Kisha Sierra, David Selby, Jesus Jr., Kahlil Mendez

Filmin Özeti

Film, ender görülen bir hastalığa yakalanan kızları Chloe'yi kurtarmak için çabalayan Los Angeles Bölge Savcısı Paul Chaney ve karısı Diane'in hikayesini anlatıyor. Her iki ciğerinin birden değiştirilmesi gereken ve organ nakli için sıra bekleyen Chloe'nin durumu gitgide kötüye gitmektedir.

Paul, kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır; Meksika'da Tijuana kentinde bir operasyon da buna dahildir. Ama bu yolda uluslararası organ mafyasıyla karşı karşıya gelir. Artık yalnızca kızını değil, kendini de kurtarmalıdır.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Ynt: Nefes Nefese Künyesi/Inhale
« Yanıtla #1 : Kasım 12, 2010, 05:04:42 ÖS »

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Kasım 15, 2010, 11:07:27 ÖS »
biraz önce izleyecek film ararken okudum konusunu. hoş bir konusu var aslında, izlenebilir...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Kasım 15, 2010, 11:09:03 ÖS »
Sen git başka yerde izleyecek film ara. Foruma bakma zaten.  :grin:

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #4 : Kasım 15, 2010, 11:10:28 ÖS »
ya burayada bakıyorum ama bulamadım bir film  :-\ takılmakta istemedim açıkçası  :mlk:
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***