Gönderen Konu: nerdeyim ben.....anneeeeeeee  (Okunma sayısı 13276 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: nerdeyim ben.....anneeeeeeee
« Yanıtla #13 : Ocak 04, 2007, 05:27:33 ÖS »
hım hoş geldin :) 2 kere oldu ama bu sefer daha sağlam oldu be :)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #14 : Ocak 04, 2007, 07:13:22 ÖS »
:P Aynen hoşgeLdin (: rich girl  :D pardon
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #15 : Ocak 05, 2007, 03:21:51 ÖÖ »
arkadaşlar çok teşekkürler.... kaktüscüm hoşbulduk abicim.... eywallah zafer kardeşim....   yaw şu forumu bi altını üstüne getirelim yaaw daha bi renklensin şurası... geyik te olsun bilgide olsun.... o kadar final çalışmasından sonra rahatlamak için buraya giriyorum ve her defasında daha fazlasını istiorum ısıtın şurayı...... odun getirinnn bakeeeem

Çevrimdışı kermit

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #16 : Ocak 05, 2007, 03:30:10 ÖÖ »
farozlu ve uslanmaz a da selam bu arada

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #17 : Ocak 05, 2007, 05:02:57 ÖÖ »
Aleyküm Selam, hoş geldin..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
« Yanıtla #18 : Ocak 05, 2007, 10:26:18 ÖÖ »
açıklıorum richgirl benim kardeşimdir.... haberiniz olsun.... kendi aramızda takılıoruz öle siz bize bakmayın.... canım kardeşim benim seni seviyorum .... yok senin gibisi....

canım abicim benim bende seni çok seviyorum ve seni çok özledim bir an önce bitir şu sınavları da gel buralara...gerçi gelince yine kedi-köpek gibi oluruz ama ossun ben seni herşeye rağmen çok seviyorum...canım abiiiiiiiiiccccciiiiiiiiiiiimmmmmm benim...senin gibi abiii zor bulunur beeee .,.P 'D .,.P <> #F

abimeee alkış başarılı girişinden ötürü  .,.P .,.P .,.P .,.P .,.P

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ocak 05, 2007, 10:30:49 ÖÖ »
:P Aynen hoşgeLdin (: rich girl  :D pardon

önemli değil farozlu  ==- ==-  ama ben sana dediydim beee abiiiiiii şaşıracaksın die inanmadın bana  +-A {;G  nese anlamana sevindim sen de yap abime alkış ben gibi bakeeeemmmm hopaaaa bütün forum haydeeee 'D 'D .,.P .,.P .,.P

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #20 : Ocak 05, 2007, 10:32:44 ÖÖ »
;S ;S ;S ;S $D $D $D $D +-A +-A +-A  .,.P .,.P .,.P benim alkışım da böle napimm {;G

waaayyyyy kaktüsüm benim hemen de yapmış alkış hiç kaçar mı beeee  .,.P .,.P

ama biraz fazla sert bi alkış değil mi buuuu ;;P al sana da sert alkış kaktüs $D $D $D ;S ;S ;S ;S ;S ;S ;S $D $D $D  şapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 'D 'D 'D

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #21 : Ocak 05, 2007, 10:35:09 ÖÖ »
kermit  çok renkli bir giriş yapmışsın...  Bir geldin pir geldin ve de HOŞGELDİN .,.P 

tabiiiii zafer benim abim çok renkli bi adam kah mantıklı olgun bi insan kah komik ve saçma hatta bulamadım neee  ==- ==-  ama sende alkış yappp emin zafer kardeş 'D 'D

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Ocak 05, 2007, 10:37:49 ÖÖ »
abiiiiiiiiiiiiiiiiiii bu arada sana sesleniyom lütfen forum oyunları bölümüne de gittttt hani beni madaratör yapacaktın yaaa yap da görelim oluuuummmmm sıkar biraz ..bx ..bx +-A +-A &; &; $D $D ;S ;S .,.P 'D

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #23 : Ocak 05, 2007, 10:53:27 ÖÖ »
kermit forumumuza hoşgeldin .. Moderatörlerimize takılmışsın :P bizim moderatörlerimiz biraz asabidir ha uyarmadı deme sonra :P :P birkaçı biraraya gelse burayı kaldırırlar bence :D :P
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #24 : Ocak 05, 2007, 12:37:08 ÖS »
hehehhe  biz  muhabbeti biraz kaçırmıŞız herhalde (: bu arada tekrar Kermite hoşgeldin diyicem aS Ç:: ya bende bu smileyler gözükmüor kanser edior beni :P
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #25 : Ocak 05, 2007, 01:54:25 ÖS »
 .,.P .,.P .,.P