...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Yarışmalarımız ve Kampanyalarımız

En güzel masa üstü yarışma oylaması

(1/5) > >>

§iyahinci:
En güzel masa üstü anketimiz aşağıdaki resimlerin eşliğinde oylamaya açılmıştır. Konuyu oylamaya bir aksaklıktan dolayı geç açmış bulunmaktayım..Öncelikle hepinizden özür diler, bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.. (İyi eğleneceler ;) )

Siyahinci

ertpeh

albay

lazkızı

aylin

pamuk.61

mesohorlu

soy-turk

nigner

ödüllerimiz..

1.20 +rep
2.15 +rep
3.10 +rep

§iyahinci:
<> Oyum kendime.. Puff ne kadar bencilim..  "{

kuzeydenizi:
Herbiri birbirinden değerli gerçektenden seçim yapmak çok zor... :alkş: :alkş:

Canözüm:

--- Alıntı yapılan: albay - Mayıs 18, 2009, 10:18:59 ÖÖ ---sevgili canözüm kardeşim başlığa dikkat edersen oylamaya geçilmiş eklediğin masa üstünü kaldırdım..kısmetse başkabir yarışmada inşallah. \)

--- Alıntı sonu ---

\hm pardon albayım ben eklene biliyor  sanmıstım

§iyahinci:

--- Alıntı ---Değerli Ertpeh ve Siyah İnci.
Alıntı yaptığım parağrafta birinizden yana oy kullanmışım.Birinize de özel teşekkürlerde bulunmuşum.
Ve siz hemen benden sonra kullandığınız cevap hakkınızda bana karşılık vermemişsiniz.
Elbette kimse kimseyi bana cevap yaz diye zorlayamaz ama acaba hiç okumadan mı cevaplıyoruz diye düşünmüyor değilim.
--- Alıntı sonu ---

"{ "{ Enişte öldüm gülmekten ama sana değil kendime.. Ben ziyaretçi konumunda

--- Alıntı ---Her zamanki üreticiliği için olduğu gibi bu düşüncesi için de Siyah İnci'ye çok özel teşekkürler.
--- Alıntı sonu ---

şu yorumunu okumuştum.. Ozaman okuduğumda giriş yapmadığım için teşekkürümü sana o anda manevi güçle ışınlamıştım..
Giriş yapıncada beyin konuyu okunmuş algıladı sanıp tekrar cevap vermedi.. Yoksa senin değerli yorumlarını es geçmek mi? :)  :vrkendini:

Bak hiç düşündüğün gibi değilmiş değilmi olayın boyutu ne kadar farklı açıklayınca ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git