...:::(¯`·.TRABZON FORUMA HOŞ GELDİNİZ.·´¯):::... > Yarışmalarımız ve Kampanyalarımız

Trabzonforum "Yemekteyiz" yarışmasında....

(1/111) > >>

nigner:
Edindiğimiz bilgilere göre "Yemekteyiz Programı" Trabzon'a gitmiş ve elemeler yapılmış..

eee bunu duyan forum sakınlerınden yemek konusunda iddıalı olan üyelerımız elemelerı  başarıyla geçmişler..
eleme sonuçları açıklandı..

Yarışmacılarımız:
1.Lazkızı
2.Albay
3.Kuzeydenizi
4.ertpeh
5.siyahinci...

bu yarışmacılarımız sizlerınde şahit olduğu gıbı sitede de bırbırlerını çok severler.. bunun içindir ki bırbırlerıne takılmadan edemezler..
bakalım bu yarışmada neler olacak..?..

ekşiyen suratlar  :-\
beğenılmeyen çorbalar  :hihh:
damak tadına hıtab etmeyen soslar  :dmts:
burda da anlaşamayan siyah inci -ertpeh  :lsana
ve albay lazkızı  :srr:

küsler  :hayir:
bırbırını sevenler  :svm: guzel anlaşanlar  \) vs..

ooohoo oldukça çekişmelı geçeceğe benzıyor... :ihih: :ihih: :ihih:

*Laz kızı*:
evet nignoşumm ilk gün bendeler birinci geleceğimden eminim... :kuzya: :kuzya: :kuzya: ==-
albayyy  :hihh: :hihh: :hihh: o bikerem benimle heçç yaraşamaz  :lsana :lsana :lsana
gelelim teo emmiye yani ertpehe. :cem:) o yanımdan bilem geçemez... :hihh: :hihh: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: :mngd: :ssuss:
kuzeyimm bunun harikalar yapacağına inanıyorum.. :a45: :a45: :a45: 10 puanı şimdiden verdim  :hıhı: :hıhı: :hıhı:
incim bu zaten bendennn  <> <> <> incilerin tanesi....  :cnsle: :cnsle: :cnsle: :svm:
evet arkadaşlarrr menüyü bildirin ona göre hazırlık yapacam albayla teo  bildiremsine gerek yok.. :lsana :lsana :lsana  kızlar sizden haber beklirem.. :artizz: :artizz: :artizz: can tanelerim.. :svm: :svm: :svm:

nigner:
sorma ertpeh dün aşure yaparken aklıma geldii..

aslında devamı var da ancak yarına.. diyaloglar hazırladım..
bugün hem aşure hem bu yetişmedı zaten imageshack bugün beni çileden çıkardı çok yavaştı..ama yarına sabırla bekleyın aslında bugun lazkının gunu idi ama artık yarına 2 yarışmacı olur napalım?..

nigner:

--- Alıntı yapılan: *Laz kızı* - Ocak 12, 2009, 05:17:16 ÖS ---evet nignoşumm ilk gün bendeler birinci geleceğimden eminim... :kuzya: :kuzya: :kuzya: ==-
albayyy  :hihh: :hihh: :hihh: o bikerem benimle heçç yaraşamaz  :lsana :lsana :lsana
gelelim teo emmiye yani ertpehe. :cem:) o yanımdan bilem geçemez... :hihh: :hihh: :hayir: :hayir: :hayir: :hayir: :mngd: :ssuss:
kuzeyimm bunun harikalar yapacağına inanıyorum.. :a45: :a45: :a45: 10 puanı şimdiden verdim  :hıhı: :hıhı: :hıhı:
incim bu zaten bendennn  <> <> <> incilerin tanesi....  :cnsle: :cnsle: :cnsle: :svm:
evet arkadaşlarrr menüyü bildirin ona göre hazırlık yapacam albayla teo  bildiremsine gerek yok.. :lsana :lsana :lsana  kızlar sizden haber beklirem.. :artizz: :artizz: :artizz: can tanelerim.. :svm: :svm: :svm:

--- Alıntı sonu ---
ayy alemsın hee..menuyu -listenı hazırlıyom.. şimdiden yorumlar başladı he.. "{ "{ "{

*Laz kızı*:
bekliremmm

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git