Gönderen Konu: Gece yolcularının trabzonspor 40.yıl için hazırladığı marş eşliğinde bir slayt..  (Okunma sayısı 1911 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BULU_t_61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +11/-0
  • 6_allyavuse_1|ræpimden korkun!!!|
trabzonsporlular için hazırlamış olduğum bir slayt video dur.. umarım beğenirsiniz... :-*

[youtube=425,350]pj39lYO_FsY[/youtube]

Çevrimdışı BULU_t_61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +11/-0
  • 6_allyavuse_1|ræpimden korkun!!!|
Alıntı
marşta güzelmiş ama aynısını fb içinde yaptıkları için çok etkilenmiyorum... bizden biri bi beste yaparsa benim için sanat eseri olur çünkü yürekten olur !!

gerçekten doğru söylüyosun zafer_ zaten marş fb marşının başına çok benziyor ama yinede güzel bir marş bunu düşünmeleri de güzel bence :)

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Aslında ritm vs olarak iyi bir marş..Sonucta Trabzonspor global bir takım bence yerelden ziyade tüm platforma hitap edecek marş olması çokta olumsuz olmamış gibi.Elbette Karadeniz sanatçılarındanda beklenirdi güzel bir marş ancak Kazım Koyuncu dönemindeki marştan sonra diğer yerli sanatçılarımız açıkcası Trabzonspor u türkülerinde bile göstermiyorlardı.

Gece Yolcuları sanırım fenerbahçeli imiş..büyük ihtimalle bir meblağ karşılığı vbu marşı uyarladılar bizlere ancak ne yapalım.. bir fenerliye bağıra bağıra marşımızı okutmuşuz işte bu da güzel(işin espritüel yanı)..

Sonuc olarak bu yeni marş kulağa oldukça hoşta geliyor..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı gumusomer

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
fenerin marşına çok benziyo bence dolayısıyla benim hoşuma gitmedi.
KaBuĞuNu KoPaRMaDaN
Ne BiR eLMaYı SoYaBiLDiM
Ne De iYiLeŞTiReBiLDiM BiR YaRaMı
aMA KaRŞıMA ÇıKıNCa
KıZMaDıM HiÇ eLMa KuRDuNa
BeNDiM ÇüNKü BıÇaĞı SaPLaYaN
oNuN YURDUNA...!

Çevrimdışı ^^gokmen_61^^

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
kardeş fenerin marşına benzemiş ama olsun ellerine sağlık içinde trabzonspor ve borda mavi olunca herşey izlenir  \up  aLaYıNa İsYaN ÖlÜmÜnE TrAbZoNsPoR   \up