Gönderen Konu: RAHAT OL TRABZONLU  (Okunma sayısı 974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tslienes

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • SENDEN BAŞKA SEVİLECEK BİRİMİ VAR(TS)
RAHAT OL TRABZONLU
« : Eylül 15, 2007, 02:52:05 ÖS »
İspanya bileti son anda iptal edilen Ersen  iddialı konuştu: Tek düşüncem Trabzonspor. Her profesyonel gibi işimi yapmaya, gollerimi sıralamaya devam edeceğim

Sakatken istediler
Trabzonspor’un elindekilerden memnun olmayıp forvet aradığı bir dönemde, üstelik de sakatken Avrupa’nın en gözde liglerinden biri olan La Liga’ya transfer olacakken, kulüpler arasındaki anlaşmazlığın sonucunda yola Bordo-Mavili formayla devam etmek zorunda kalan Ersen Martin, artık sadece sahalara döneceği güne konsantre olmanın yollarını arıyor... Huelva ile Trabzonspor cephesindeki gelişmeleri de dikkatle izleyen tecrübeli golcü, her fırsatta Karadeniz ekibinde kaldığı için pişman olmadığının altını çizip, yine elinden gelenin en iyisini vereceğine vurgu yapıyor.

Milli forma hasreti
EN büyük hasreti ise Milli Takım forması olan Ersen, bundan sonraki süreçte sergileyeceği performansla, Fatih Terim’in gözüne girmeyi planlıyor. Çalışmalara takımdan ayrı devam etse de birkaç hafta içinde tekrar ilk 11’e girmesi beklenen yıldız golcü, “Hep bana güveni boşa çıkartmamak için elimden geleni yaptım. Herkesin içi rahat olsun. Profesyonelim, sadece işimi düşünmeye devam edeceğim” dedi. Bu arada R.Huelva S.Pongolle’nin sakatlığının uzamasından sonra Ersen için tekrar harekete geçti.                       

Çevrimdışı carrisma61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: RAHAT OL TRABZONLU
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2007, 03:01:02 ÖS »
  Biz ne zamn elimizdekinin kıymetini bildik ki ersenin bilelim son 20 yılda yıldızlarımız hep kaydı hangisi ben trabzonda futbolu brakmak istiyorum dedide bizde ona jübile yapabildik.
  Bu takımda; haminin , şotanın, fatihin, ogünün, abdullahın adını sayamayacagım ne topçuların yıldızları kaydırıldı da erseni mi düşünecekler biz hep gidenin arkasından baktık. adamlar diyor ki biz erseni aldık resmen bizim topçumuz şimdi oda gidecek ve biz yine arkasından sadece el sallayacaz. allah ersenin yolunu açık, bizimse sonumuzu hayırlı eylesin. 'D

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: RAHAT OL TRABZONLU
« Yanıtla #2 : Eylül 15, 2007, 03:41:26 ÖS »
Ersen Martin gitseydi yokluğunu çok hissedecektik..Becerisi olmayan yönetimimiz son güne golcu alabilirim umuduyla Ersen i verdi ancaktransfer yapamadığı için çeşitli yollarla akla mantığa sığmayan şekilde anlaşmayı bozdu..hayırlısı olur inşallah
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..