Gönderen Konu: NE OLACAK BU TRABZONSPOR'UN HALİ  (Okunma sayısı 5407 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı servet-61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
Ynt: ne olacak bu trabzonun hali
« Yanıtla #13 : Ağustos 01, 2007, 12:31:32 ÖS »
bence her ne olursa olsun en az kafaya oynayacak 2 yıldır 3 kız kardes kor topal gıdıyor bu yıl ıns. onlara bu takım yol vermıyecek ıns.

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #14 : Ağustos 01, 2007, 07:39:11 ÖS »
bu senede bir tek hedefi var trabzon sporun intertoto kupasına katılmak başka bir şey olmaz

Çevrimdışı original-laz

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #15 : Ağustos 25, 2007, 11:17:35 ÖS »
Öncelikle herkese merhaba.Ben bu foruma yeni üye oldum bazi arkadaslarin yorunlarini okudum..Bende bir trabzonspor taraftari olarak olanlardan felaket huzursuzum.ilk önce basarisizligimizi kendi icimizden bakarsak bendeki bu az bilmis futbol zekamla sorarim futbolu bilen kisilere...ilk 11 cikiyo bizim bildigimizhocamiz aslinda bizim deyil o kendi parasina bakiyo basi zora girince ersen i aliyo güzelde erseni alirken yattarayi cikariyoooooooo.olmaz boyle birsey....anlamiyorum bunasil bir düsünce.......Bizim oyuncular neyaparlarsa yapsinlar bizim bu takim sampiyonluga oynatmazlarrrr.....biraz geriye gidelim.......seref........Cem Papila trabzonun sampiyonlugunu elinden aldi. ne oldu ???hic birsey olmadi fenerden aldigi para fazlasiyla  yetti adam emekli oldu....Ya sivas macinda .........arkadaslar  BIZ BIRKAC HAKEMI TRABZONUN ICINE GÖMMEMIZ LAZIM BU BOYLE GITMEZ::::sahaya 10 saniye kala inmekdeyil...disarda trabzonun gücünü göstermemiz lazim.....Allahtan ben yurtdisindayim orda olsaydim kesin icerde olurdummmmm.trabzonumuza Allah kolaylik versin....

Çevrimdışı saymizali61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Eylül 04, 2007, 11:08:04 ÖS »
bu komedyenlerle ilk beş başarıdır

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #17 : Eylül 16, 2007, 03:02:24 ÖS »
kümeye ne olacak

Çevrimdışı bahçecikli

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #18 : Ekim 27, 2007, 09:34:14 ÖS »
bence en önce yönetim istifasını vermelidir

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #19 : Ekim 31, 2007, 09:18:31 ÖS »
bazı arkadaşların dediği gibi yürekleri futbolcuların yüreklerini ortaya koymasıyla düzelecek sorunlar değil bunlar. adamların kapasitesi bu.  bu kadro ile yapılacak fazla bir şey yok. en kıytırık takımları bile yenemiyorsak yendiğimiz maçlarda ecel terleri döküyorsak bir yerlerde sorun var demektir. çünkü bu takımın adı Trabzonspor.
hani bir laf vardır. balık baştan kokar.! işte tek ama tek suçlu Nuri  Albayrak ve yönetimidir.  kendi yönetimi içinde huzuru sağlayamayan basın önünde kavgalarını izleyen bir başklanın Trabzonspora nasıl faydası olsun. geldikleri günden buyana Trabzonspor için tek bir artısını sayabilecek biri var mı. sadece 1  artıları varmı takım için. aksine , takımı zayıf düşürmek için ellerinden geleni yaptılar . bu iş böyle olmaz. Aralık ayı geldi zaten.  artık çekip gidecekler.!
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı gökhan61

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-0
  • GÜZEL TRABZON'UMUN,GÜZEL İNSANLARI :)
NE OLACAK BU TRABZONSPOR'UN HALİ
« Yanıtla #20 : Nisan 26, 2008, 09:53:29 ÖÖ »
ARKADASLAR TRABZON SPOR UMUZUN BU HALİ NE OLUR SİZCE TAM BATARMIYIZ YOKSA NASIL AYAGA KALKABİLİRİZ :sick: :sick: :sick: :sick: :ts: :ts: :blkk:
ŞEYTANIN BİLE KOKUP GİREMEDİĞİ EFSANE ŞEHİR TRABZON   ;)
------------------------------------------------------------------------------------
CANA YAKIN İNSANIYLA YARDIM SEVER VATANDAŞLARIYLA YÜCELİYOR BU EFSANE ŞEHİRİMİZ TRABZON