Gönderen Konu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında  (Okunma sayısı 48980 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında
« Yanıtla #13 : Mart 02, 2007, 02:57:25 ÖS »
birkaç gün içinde yeni düzenlemeler getireceğiz..o zaman bunlar gerçekleşecek
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı FaRoz

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +10/-2
  • kæLßîmîñ pîmîñî ¢êqdîm , $ãrîLdîm kêñdîmê '
« Yanıtla #14 : Mart 02, 2007, 03:30:55 ÖS »
Teşekkür ederim.
Ucurumdan a$aqI Dü$üyordum Sonu oLmayan ß1r ucurum AnSIzIn ß1r eL yakaLadI ßen'i , eLin Sahißine ßaktIm uZun SacLI ,eLa qözLü ß1r meLek AmA NedenSe haLa Dü$üyorduk Neden KurtarmIyorSun ßen'i Neden Dedim ? ßen Seni Kurtarmaya DeqiL SeninLe ßeraßer öLmeye qeLdim..!

Çevrimdışı FaRoz

• Banned
  • *
« Yanıtla #15 : Mart 03, 2007, 12:38:09 ÖS »
Toprak Gerekli onlar Ya :) 
Ucurumdan a$aqI Dü$üyordum Sonu oLmayan ß1r ucurum AnSIzIn ß1r eL yakaLadI ßen'i , eLin Sahißine ßaktIm uZun SacLI ,eLa qözLü ß1r meLek AmA NedenSe haLa Dü$üyorduk Neden KurtarmIyorSun ßen'i Neden Dedim ? ßen Seni Kurtarmaya DeqiL SeninLe ßeraßer öLmeye qeLdim..!

Çevrimdışı FaRoz

• Banned
  • *
« Yanıtla #16 : Mart 04, 2007, 11:55:19 ÖÖ »
Yok canım kızmıorum .:)

Çevrimdışı tonyalı54

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +35/-0
« Yanıtla #17 : Mart 14, 2007, 05:03:08 ÖS »
YA ARKADASLAR NE BİLİM HEPBİLDİK ŞEYLER  VAR SANKI ASLINDA EGLENCELİ BİŞEY YAPSAK BURAYI BİRAS HAREKETLENDİRSEK MESALA BİR FORUM  SAYFASINDA YARIŞMA GİBİ BİŞEY AMA HERKES KATILABİLECEK

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #18 : Mart 14, 2007, 07:14:05 ÖS »
YA ARKADASLAR NE BİLİM HEPBİLDİK ŞEYLER  VAR SANKI ASLINDA EGLENCELİ BİŞEY YAPSAK BURAYI BİRAS HAREKETLENDİRSEK MESALA BİR FORUM  SAYFASINDA YARIŞMA GİBİ BİŞEY AMA HERKES KATILABİLECEK

https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=2312.0

şimdilik sen buna katılabilirsiniz..ama neden hala büyük harflerle yazmakta ısrarlıyız bunu anlamakta güçlük çekiyorum..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Kızıl_Çeri

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +40/-0
  • bize kalanların koruyucusu
« Yanıtla #19 : Mart 24, 2007, 09:44:28 ÖS »
arkadaşlar herşey çok güzel elinize sağlık ama forum girişi biraz karmaşık geldi bana yoksa yeni mi olduğum için  böyle olabilir bilmiyorum kolay gelsin
bize kalanların koruyucusu

Çevrimdışı Kızıl_Çeri

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +40/-0
  • bize kalanların koruyucusu
« Yanıtla #20 : Mart 24, 2007, 09:47:16 ÖS »
benim şöyle bi düşüncem var herbirimiz trabzonda büyüdük ama şimdi farklı yerlerdeyiz ve çoğu arkadaşımızın izini kaybettik acaba bi isim yazsak tanıyan tel ini bilen çıkarmı böyle bi kayıp arkadaş aranıyo adı altında bi aktivite yapamazmıyız
bize kalanların koruyucusu

Çevrimdışı efulim

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #21 : Mayıs 04, 2007, 09:19:05 ÖS »
daha yeniyim ama takip edicem

• Administratör
  • *
« Yanıtla #22 : Mayıs 04, 2007, 09:29:43 ÖS »
hoşgeldiniz..herhangi bir öneriniz-eleştiri ve sorununuz olursa bu alanı kullanabilirsiniz

Çevrimdışı hanifta

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +7/-1
  • Maskeler yalnız şarkılarda düşüyor
« Yanıtla #23 : Mayıs 22, 2007, 09:30:20 ÖS »
merhaba şimdilik forum hakkındaki birkaç izlenimim;
data base te sorun var sanırım konu yanıtlarken zorluk çekiliyor.Reklam sayfaları tıklanılmadığı halde açılıyor.Sayfa görüntülenemiyor uyarısı çıkıyor 2 gündür.Konuların fazlalığı dikkat çekiyor.Mesela istek şikayet için bu başlık kullanılsa daha iyi olmaz mı?Bu başlık altında bir sürü konu var birleştirme yapılabilirdi.Görüntü açısından hoş durmuyor.Konu içerisindeki imla hatalarından geçtim .konu başlıklarında imla hataları oluyor.Bir sorum olacak ayrıca bu forumun açılış tarihi nedir?
Kanla karışık yağmurlarla
Üstümüze özgürlük yağıyor gökyüzünden
Ölmeyi öğrendim ben daha yürümeyi öğrenmeden
Mermiler düşerken biri var uzakta tetiği çeken
Katil doğmuş baba mesleği

• Administratör
  • *
« Yanıtla #24 : Mayıs 23, 2007, 01:46:47 ÖÖ »
..Database sorununu databaseyi sıkça onarmadığımızdan kaynaklanıyor.Bu sorunu hallederiz..Ayrıca lütfen database sorunu verdiği zaman burada yazan hata mesajını bize bildiriniz..

..Reklam sayfalarının tıklanmadığı halde açılması mümkün gözükmüyor.Öyleki zaten google reklamlarından başka bir reklam sitemize eklemiş değiliz(forumturka banneri hariç)..Popup reklamları ekleseydik sizin belirttiğiniz olay olabilirdi.(Bu arada reklam çıkıyorsa lütfen çıkan reklamın içeriğini bizlere bildiriniz.)

..Sayfa görüntülenemiyor hatası tamamen Türk Telekomun DNS ayarlamalarındaki yetersizliklerden kaynaklanıyor..Bu durumu bir şekilde aşabiliriz.Bunu resimli bir şekilde açıklayacağım en kısa zamanda.Açıklamalarımdan sonra sunucu bağlantı hatası almadan forumda rahatlıkla kalabilirsiniz.

..Konuların fazlalığı problem değil aksine sitemiz için yararlı bir durumdur.

..Bölümler çok fazla diyebilirsiniz..Bunu bazı bölümleri bazı bölümlere alt bölüm olarakayarlayıp aşabiliriz.

..Konulardaki imla veya yazım hatalarından tamamen konuyu veya yazıyı yazanlar sorumludur.Bunları gördüğünüz an bizlere haber verebilirsiniz..Gerektiğinde uyarılır gerekirse düzeltilir.

..TRABZONFORUM un açılış tarihi 2006-11-11 dir.Bunu ve daha ayrıntılı istatistikleri https://www.trabzonforum.com/index.php?action=stats linkten görebilirsiniz..

Öneri ve eleştiriler için tşkkrler

Çevrimdışı serseri hackers

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #25 : Haziran 10, 2007, 02:24:48 ÖS »
hepinize merhaba benim bir arkadasımın msm patladı onu geri alabilirmisiniz .msm adresi **** alırsanız cok sewinirim 'D ' 'D
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2007, 05:48:51 ÖS Gönderen: ^^kaktüs^^ »