Gönderen Konu: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında  (Okunma sayısı 48975 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeynep1967

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • GÜNEŞ DOĞUDAN YÜKSELİR
Ynt: Öneri-İstek ve Şikayetleriniz hakkında
« Yanıtla #52 : Mart 05, 2008, 10:02:54 ÖÖ »
Sevgili yönetici arkadaşlar,bir konuda önerim olacak.Bu son gönderilen mesajlar bölümüne diyelim aynı konuda iki kişi veya daha fazla kişi mesaj gönderdiğinde bence aynı konu başlığı ikinci kez orda gözükmesin.Sadece son gönderenin ismi gelsn.Bu daha fazla konunun gündemde tutulması anlamına gelir ki daha hoş olur diye düşündüm.Teknik bir ayrıntı olduğu için buraya yazdım.Şimdiden sağolun
Tavanı çöktü aşkın; duvarlar üryan düştü

Toplumun gündemine koyu bir isyan düştü

İniltiler geliyor doğudan ve batıdan

Sensizlikten bozulan dengeye ziyan düştü

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #53 : Mart 05, 2008, 02:27:08 ÖS »
Sosyal ilgili bölüm açıldı.Bazı üyelerimiz iletişim bölümünü kullanıyordu üyelik iptali için.buradan daha kolay isteklerini iletebileceklerdir.

zeynep1967 güzel bir düşünce güzel bir istek.Ancak ilgili isteğiniz için şuanda bilinen bir kod bilmiyorum:) ancak son yazılan mesajları kaydırarak 10dan daha fazla son mesajları orada gösterebiliriz.Ancak o da görsel olarak yorucu olabilir.Yinede isteğe göre bunu şekillendirebiliriz.

Teşekkurler
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı ressam61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +4/-0
  • gökdeniz yilmaz
« Yanıtla #54 : Mart 09, 2008, 05:25:11 ÖÖ »
siteyi baya oldu gezdim gördüm ki   fotograf adı altında  bir sürü yerde trabzon fotografları  ve ayrıyeten kendi çekimler adı altında .....alanlar  mevcut  bunlar bir yere fotograflar adı altında toplanırsa güzel olur en azından ben şu saaten itiberen sitede olcağımdan ne nerde diye aramak zorunda kalmam .....ki  karadenz ve Trabzon u tanımak adına bu siteyi ben epey kullanacağım....fotograflar ve diğer konularda da bahsettiği üzere  motorsiklet alanı açılırsada güzel olur......hemde çok güzel olur    sağolsun ......
göк∂єηιz

Çevrimdışı ressam61

• Banned
  • *
  • gökdeniz yilmaz
« Yanıtla #55 : Mart 09, 2008, 05:26:32 ÖÖ »
umarım söylediklerim üst makamlar tarafımdan dikkate alınıp bana gereken şekilde cevap verilecektir....teşekkürler...
göк∂єηιz

Çevrimdışı ressam61

• Banned
  • *
  • gökdeniz yilmaz
« Yanıtla #56 : Mart 09, 2008, 05:28:39 ÖÖ »
kişilerin uzun profil fotoları açıkcası rahatsız ediyor.....önlem alınsın....tşk.
göк∂єηιz

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #57 : Mart 14, 2008, 11:17:49 ÖS »
Sosyal ilgili bölüm açıldı.Bazı üyelerimiz iletişim bölümünü kullanıyordu üyelik iptali için.buradan daha kolay isteklerini iletebileceklerdir.

zeynep1967 güzel bir düşünce güzel bir istek.Ancak ilgili isteğiniz için şuanda bilinen bir kod bilmiyorum:) ancak son yazılan mesajları kaydırarak 10dan daha fazla son mesajları orada gösterebiliriz.Ancak o da görsel olarak yorucu olabilir.Yinede isteğe göre bunu şekillendirebiliriz.

Teşekkurler

üstat sanırım arkadaş bir konuda son mesajdan bahsediyor. yani konu sayısı çok olacak, bu konuda kod mevcut diye biliyorum. ivan top 10'a bir bakarsan sorun çözülür sanırım. ancak alıştığımdanmıdır nedir bu sistem daha başarılı geliyor bana. yani şöyle düşünün, bir konuya son mesaj yazan ana pencerede görünecek, yani o konuya bir önceki mesaj yazan ana pencerede görünmeyecek. sitede bir anda son mesaj penceresinde 1 kişi aktif olur. açıklayabildimmi  :hımm: hayır sanırım :nono: :ağla:
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

• Administratör
  • *
« Yanıtla #58 : Mart 15, 2008, 02:18:05 ÖÖ »
inşallah kısa zamanda yapmaya çalışırız.ancak şu da varki bu  anki sisteminde güzel yanları var.son mesajlardaki alandakarışıklıkta çok istemiyorum açıkcası

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #59 : Mart 15, 2008, 03:23:02 ÖÖ »
bencede bu sistem daha kullanışlı. ben sadece arkadaşın sanırım daha önce görüp beğendiği top 10 şeklini açıklamaya çalıştım. kulağı geçmeye niyetliyim açıkçası :P
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

• Administratör
  • *
« Yanıtla #60 : Mart 16, 2008, 01:11:17 ÖÖ »
Eminim geçersin :P hedef daima büyük olmalı.Hedef büyük oldukça daha fazla basamak atlar insan):

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #61 : Mart 16, 2008, 01:20:32 ÖÖ »
benimkisi hobi üstat, azı karar fazlası zarar :P

• Administratör
  • *
« Yanıtla #62 : Mart 16, 2008, 01:22:05 ÖÖ »
Fazlası zarar değil :P benim hobi değil artık. Hedefim büyük :P örneğin çok tutacak güzel bir proje var aklımda :P gerçekleştirmek için zamana ihtiyacım var sadece. bunlar biryere kadar hobi olur.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #63 : Mart 16, 2008, 01:23:59 ÖÖ »
üstat her koşulda parola 61 :drctr: elimizden bişey gelirse herzaman yardımcı olmaya çalışırız. sen gerçekten iyi yapıyorsun bu işi, yolun açık olması dileğiyle...

• Administratör
  • *
« Yanıtla #64 : Mart 16, 2008, 01:30:43 ÖÖ »
teşekkur ederim, varlığınız yeterli :)