Gönderen Konu: Tüm Karadenizlileree :)  (Okunma sayısı 1623 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ryhnn

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Tüm Karadenizlileree :)
« : Ekim 31, 2014, 10:13:13 ÖS »
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar .Siteye yeni üye oldum , sizlere söylemek istediğim şeyler var.Ben ileri ileri derecede karadeniz ( özellikle Trabzon ) hayranıyım.Hep sizler gibi olmak istemişimdir ,sizler gibi konuşmak ,sizler gibi giyinmek ,horon tepmek arada işleri laz inadına bindirmek :) Karadenizle ilgili en ufak bi müzik bi yemek ismi bi şehir ismi duyduğumda hemen bi gülümseme kaplıyor yüzümü .Sürekli karadeniz müzikleri dinliyorum , ben onlarda buluyorum kendimi...Ve daha birçok şey... Bazen ailem arkadaşlarım dalga geçiyorlar benimle artık seninkisi takıntı oldu diye ama elimde değil benim ruhum orda hep.Bu Karadeniz hayranlığım için Zonguldak'ta okumaya başladım üniversitemi,burası da çok güzel çok seviyorum ama aklım hep Doğu Karadenizde :)En büyük hayalim ilerde Trabzonda yaşamak ama bi yabancı gibi değil de sizden biri gibi :) Yaylalarında çay toplamak , yöresel kıyafetlerini giymek derelerine inmek :) Hepiniz Karadenizli doğduğunuz için o kadar şanslısınız ki...Bence bunun değerini bilin , hiçbirinizi tanımasam da hepinizi çok seviyorum güzel Karadeniz'in güzel insanları :) :ts: :hron: :byy:

Çevrimdışı ErtPeh

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +332/-2
  • Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır
Ynt: Tüm Karadenizlileree :)
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2014, 01:55:03 ÖS »
Merhabalar;
Öncelikle bizimle ve karadeniz insanı ile ilgili güzel ve onure edici sözleriniz için teşekkür ederiz.
Forumumuza hoşgeldiniz, üyeliğiniz daim olsun.
Biri Kürtçe konuşur - Adı özgürlük olur
Biri Ermenice ağıt yakar - Adı ortak acımız olur
Biri çıkıp herhangi bir dilde feryat eder - Adı rengimiz olur
Biri çıkıp ''Ne Mutlu Türküm'' dediğinde - Adı ırkçı faşist olur Faşistsek bu yüzden eğer, kulağınızın zarı patlayana kadar haykırıyoruz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!! Demeyeninde canı cehenneme!!!

Ay Işığı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2014, 02:05:00 ÖS »
aramıza hoş geldiniz...  ;)
güzel düşünceleriniz daim olması temenisiyle...   :güll:

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #3 : Kasım 02, 2014, 12:47:00 ÖS »
Fahri Trabzon lu arkadaşım uyeliginizin Hayrli ve daim olması dileklerimizle ailemiz :tf: a hoşgeldiniz
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH