Gönderen Konu: Trabzonspor' da ocak ayının futbolcusu Umut  (Okunma sayısı 1623 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Trabzonspor' da ocak ayının futbolcusu Umut
« : Şubat 03, 2011, 03:28:44 ÖS »

Trabzoncell aboneleri ocak ayının en iyi futbolcusu olarak Umut Bulut’u seçti.

Trabzonspor Kulübünden yapılan açıklamada, TrabzonCell aboneleri tarafından gönderilen SMS’lerin sonucunda bu sezon ligde 8, Ziraat Türkiye Kupası’nda da 3 gol atarak toplamda 11 ile bordo-mavili takımda en fazla gol kaydeden Umut Bulut’un, ocak ayının en iyi futbolcusu seçildiği bildirildi.

Ocak ayında kupadaki Konya Torku Şekerspor ve Manisaspor maçlarında rakip fileleri havalandırmayı başaran Umut’un, TrabzonCell abonelerinin gönderdiği oyların yüzde 65’ini alarak ikinci kez bu ödüle layık görüldüğü belirtildi. Geçen yıl şubat ayında başlayan TrabzonCell Ayın Futbolcusu yarışmasında ilk ödülü de Umut’un kazandığı anımsatıldı.

İkinci kez bu ödülü kazanan Umut, "Trabzonspor taraftarı tarafından böyle bir ödüle layık görülmek, hem de bunun ikinci kez gerçekleşmiş olması benim için çok büyük bir gurur. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elimden gelenin en iyisini gerçekleştirmek istiyorum. Beni bu şekilde gururlandıran taraftarımıza mutluluklar yaşatmak istiyorum" ifadesini kullandı.

Umut’un ödülünü, 6 Şubat Pazar günü Trabzonspor’un Medical Park Antalyaspor ile yapacağı maç öncesinde taraftarların huzurunda kulüp başkanı Sadri Şener’in elinden alacağı kaydedildi.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Trabzonspor' da ocak ayının futbolcusu Umut
« Yanıtla #1 : Şubat 04, 2011, 06:12:14 ÖS »
umut olur inşallah...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***