Gönderen Konu: Trabzon Gibi Bir Şehir Yok  (Okunma sayısı 2415 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brun0*

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-0
  • Altın-ı Şer İncisi Ker / CaN YüceL
Trabzon Gibi Bir Şehir Yok
« : Kasım 15, 2010, 05:08:53 ÖS »
Arkadaşlar ben trabzonun üstüne şehir tanımam.Tarih dersen var, kültür dersen var, gelenek görenek dersen var daha nediyim.Bi İstanbul bide Trabzon diyorum.

"Sormaz ki bilsin sorsa bilirdi, bilmez ki sorsun bilse sorardı."

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Trabzon Gibi Bir Şehir Yok
« Yanıtla #1 : Kasım 15, 2010, 10:22:49 ÖS »
özel bir şehirdir Trabzon. ismi bile tüğleri ürpertmeye değen bir şehir... şimdi uzunsokakta olmak vardı...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2010, 01:24:38 ÖS »
özel bir şehirdir Trabzon. ismi bile tüğleri ürpertmeye değen bir şehir... şimdi uzunsokakta olmak vardı...

\up

kesinlikle, bir sevdadır Trabzon
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2010, 01:32:03 ÖS »
herkesin memleketi kendine güzeldir.... git amasyalıya sor kendi memleketinden başka memleket tanımaz bu konuda...

trabzon güzel şehir.... ama daha da iyi olabilmesi için çok zamana ihtiyacı var....

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #4 : Aralık 01, 2010, 08:21:40 ÖS »
Zamana ihtiyacımız yok.. Trabzonda zaman sevgimizin eşliğinde bizden yana, hep bir adım önden giden bir şehir memleketim, zaten son bikaç yılda müthiş değişiklikler oldu, bu olacaklarında göstergesi her hali güzel hep güzel..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #5 : Aralık 01, 2010, 09:38:37 ÖS »

\up

kesinlikle, bir sevdadır Trabzon
kesınlıkle hem fikirim.. ;)
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Aralık 02, 2010, 12:47:40 ÖS »
Zamana ihtiyacımız yok.. Trabzonda zaman sevgimizin eşliğinde bizden yana, hep bir adım önden giden bir şehir memleketim, zaten son bikaç yılda müthiş değişiklikler oldu, bu olacaklarında göstergesi her hali güzel hep güzel..

o müthiş değişikliklerden bahsedermisin merakettim  ne olmuş....?

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
« Yanıtla #7 : Aralık 02, 2010, 05:32:43 ÖS »
meydan trafiğe kapatıldı mesela nerede yaşıyorsun yada neyi beğenmiyorsun bende onu merak ettim açıkcası..
2 buçuk yıl önce istanbuldan döndüğümde bambaşka bir şehirdi trabzon zaten olduğu gibi güzel her anlamda değişiklikler yapıldı, tabi değişiklik herkesin fikirine göre değişir çünkü beklentin nedir onuda bilmiyorum, sana göre güzel olan bana göre güzel değildir yada beklentilerun çok yüksektir yapılan seni tatmin etmez.. ben onu bunu bilmem abi yok trabzon gibi bir şehir ama şunuda eklerim anlamak için bir müddet ayrı kalmak lazım ve birde görmek için bakmak cidden bakmak güzel bakmak gerekir..
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2010, 05:37:34 ÖS Gönderen: verdena »

Çevrimdışı emrecan

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Aralık 02, 2010, 06:12:09 ÖS »
meydan trafiğe kapatıldı mesela nerede yaşıyorsun yada neyi beğenmiyorsun bende onu merak ettim açıkcası..
2 buçuk yıl önce istanbuldan döndüğümde bambaşka bir şehirdi trabzon zaten olduğu gibi güzel her anlamda değişiklikler yapıldı, tabi değişiklik herkesin fikirine göre değişir çünkü beklentin nedir onuda bilmiyorum, sana göre güzel olan bana göre güzel değildir yada beklentilerun çok yüksektir yapılan seni tatmin etmez.. ben onu bunu bilmem abi yok trabzon gibi bir şehir ama şunuda eklerim anlamak için bir müddet ayrı kalmak lazım ve birde görmek için bakmak cidden bakmak güzel bakmak gerekir..

çok şey değişti diyorsun  bambaşka oldu diyorsun bii meydan trafiğe kapatılmış... ben 15 aydır trabzonda yokum ama hala bi gelişme göremedim... eğer yolları trafiğe kapatarak bu şehir değişecekse ona bişey diyemem. herkesin memleketi kendine güzeldir....

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
« Yanıtla #9 : Aralık 02, 2010, 06:36:21 ÖS »
evet benimkide bana güzel.. bi gelişme göremedim demiyormusun burda bı sıkıntı var trabzonun 10 yıl önceki hali ve şimdiki halini bir konu olarak bize sunarmısn iyi bir çalışma olsun ama okur ona göre yorum yaparız bakalım ne olmuş ne olmamış..
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2010, 06:40:19 ÖS Gönderen: verdena »

Çevrimdışı brun0*

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-0
  • Altın-ı Şer İncisi Ker / CaN YüceL
« Yanıtla #10 : Aralık 02, 2010, 06:39:11 ÖS »
Ewt...

"Sormaz ki bilsin sorsa bilirdi, bilmez ki sorsun bilse sorardı."

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #11 : Aralık 24, 2010, 08:42:33 ÖÖ »
    :klp: Trabzon  çok  eski  ve  tarihi  bir  şehir  olarak  çok  güzeldir..

:klp: Trabzon  Karadenizin  incisi  ve  BİRİNCİSİ  olarak  çok  güzeldir !!..

:klp: Trabzon  TRABZONSPOR  gibi  bir  takıma  sahip  olduğu  için  çok  güzeldir  !!!!!..

:klp: Trabzon  bizim  olduğu  için,  onun  hasretini  çektiğimiz  için;  çok  çok  daha  güzeldir  !!!!!!!..

:klp: Yazan  :  Gurbet  hasreti  (Trabzon  Özlemi )  çeken  bir  TRABZON' lu  A. ÜSTÜNBAŞ   :ççk:  :ççk:  :ççk:  :ççk:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .