Gönderen Konu: Trabzonspor Basket Takımı  (Okunma sayısı 961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Trabzonspor Basket Takımı
« : Şubat 04, 2010, 12:15:22 ÖS »
Trabzonspor Basket Takımı Başkanı Saner Ayar’dan çarpıcı açıklamalar
04 Şubat 2010 / 10:03
Bize Engellemek İçin Çalışanlar Olsa Da…
Trabzonspor Başkanı Saner Ayar, Türk basketbolunun tecrübeli isimlerinden Doğan Hakeyemez’in göreve getirilmesiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Açıklamasında Hakyemez’in Trabzonspor markasının Beko Basketbol Ligi’nde yer alması hedefiyle tercih edildiğini kaydeden Ayar, bu görevlendirmenin hazırladıkları projenin en önemli ayağı olduğunu savundu. Ayar şunları söyledi: “Göreve başladığımız günden bu yana koyduğumuz hedefe yönelik olarak yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte, son derece özverili ve uyumlu bir çalışma yürütmekteyiz. Futbolda elde ettiği büyük başarılarla ülke sınırlarını aşan Trabzonspor markasının basketbolda da aynı seviyelere ulaşması en büyük beklentimizdir.
Bu beklenti doğrultusunda planlı bir proje yürütmekteyiz.

Söz konusu projenin hayata geçirilip, organize edilmesinde Sayın Doğan Hakyemez’in de büyük katkısı olacaktır. Hakyemez gerek sportif tecrübesi gerek organizasyon becerisi gerekse de kuracağı sağlıklı ilişkilerle kulübümüze büyük katkılar sağlayacaktır.Yönetim kurulu olarak zaman zaman karşılaştığımız engelleme çabalarına rağmen, içimizdeki bütünlükten ödün vermeyerek kararlılıkla yolumuza devam edeceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Alınan kararların oy çokluğuyla değil, oybirliğiyle alındığı yönetim kurulumuzda ki , uyum,birliktelik,ben değil biz olgusu,hoşgörü,saygı ve sevgi, Kulübümüzün ulaşmak istediği hedefin sağlam temelini oluşturmaktadır. Trabzonspor adı futbolda olduğu gibi basketbolda da kısa vadede Türkiye’de orta vadede uluslar arası arenada hak ettiği yeri bulacaktır. Tek beklentimiz sağduyulu taraftarlarımızın bugüne kadar bizlerden esirgemedikleri desteği sürdürmeleridir”