Gönderen Konu: Kırmızı Koltuk ve happy-angel  (Okunma sayısı 9490 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
Kırmızı Koltuk ve happy-angel
« : Ocak 05, 2010, 12:07:23 ÖS »
   Ocak ayı kırmızı koltuk konuğu oylamasını, arkadaşlarn büyük çoğunluğunun oylarını alarak, happy-angel arkadaşımız,kardeşimiz, ablamız kazanmıştır. Kendisini, bu ilgiyi hakedişinden dolayı kutluyor, kırmızı koltuk sayesinde kendisini tanıma fırsatı kazanmamızın mutluluğunu yaşıyorum.
Kırmızı koltuk'ta kendisine başarılar diliyorum.

Kendisi için tahsis ettiğimiz koltuğu, kendisinin ve konuklarının hizmetine sunuyorum. :-*

İlk soru yine benden olsun. ==- <>
happy-angel kimdir, bize kendinizi tanıtır mısınız?
Nelerden hoşlanırsınız?
Trabzonforum'u nasıl üye oldunuz ve bu üyelikten memnun musunuz?
Şimdilik soruları burada keseyim. İlerleyen zamanlarda başka sorularla tekrar görüşmek ümidiyle. \)
« Son Düzenleme: Ocak 07, 2010, 06:42:20 ÖS Gönderen: ali bakkal »

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

kibar

• Ziyaretçi
Ynt: Kırmızı Koltuk ve happy-angel
« Yanıtla #1 : Ocak 05, 2010, 12:35:32 ÖS »
hadi bakalım hayırlısı   :güll:

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2010, 01:26:05 ÖS »
happy angel sorulara cevap verecek misiniz?

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2010, 01:34:33 ÖS »
  Sayın    happy-angel :   Ocak  ayı  KIRMIZI  KOLTUK  konuğu  olduğunuz  için  sizi  kutluyorum.

Benim  size  çok  kısa  cevaplanabilecek   bir  sorum  olacak;  SİGARA  içiyor  musunuz  ?.........

İçiyorsanız, bu  soru  sizi  üzmüş  olabilir. Fakat  ne  olursunuz  bana  kızmayınız !. Hiç  olmazsa,

yasak  olan  yerlerde  içmiyorsanız  sizi  kutlarım.. Başkalarına  zarar  vermekten  hoşlanmazsınız ?..

Hürriyetin, başkalarına  zarar  vereceği  yere  kadar  devam  ettiğine  inanır  mısınız ?.. Teşekkürler..
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +170/-78
« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2010, 05:36:59 ÖS »
Ö ncelikle hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım beni seçen arkadaşlarıma burdan teşekrlrimi borç bilirim
 Ben 2-11-1967 doğumluyum evli 2 çocuk annesiyim halkalıda oturuyorum.Adım ece-güler-özkan ece göbek adım nufustaki adım gülerdir.Siz ister adımla ister abla diyerek hitap edebilirsiniz.Sizin arzunuza kalmış istanbulda doğdum, büyüdüm.Aslen batı karadenizliyim.Çalışmıyorum ev hanınımyım tv izlemeyi gezmeyi çok nadir  kitap okumayı severim ailem istanbulda yaşıyor.vakit buldukça foruma giriyorum. Sizleri çok seviyorum kardeşlerim.trabzonforumu birkaç arkadaşımdan duydum tarabzon-vafkı kebirli bir arkadaşım var onlarda metetti bu yüzden katıldım aranıza.inanın burası tam bir aile  ortamı sizlerle olmaktan gurur duyuyorum Ali kardeşim başta sen olmak üzere bütün aile üyelerini çok sevdim.Ahmet kardeşimin siğara kullanıyormusun sorusuna gelince sevmm kokusu bile rahatsız ediyor.İçtim arada alışkanlığım yok ama tavsiyede etmem içenlerede kızıyorum aslında ben çevreciyim doğamızı temiz tutmalıyız. Başta sizlere tekrar teşekür ederim.Sorularnız olursa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışıcam..

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 05, 2010, 05:48:41 ÖS »
sorulacak  bütün soruları kısa kısa cevapladınız ben sormuyorum  teşekür ederim  formda  devamını diliyorum  iyi ki varsın diyorum

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2010, 05:49:12 ÖS »
 samimi yorumlarınız için teşekkürler abla.. :-* :-*
benım sorum yok ... lakın sizin burda aramızda olmanızdan ötürü çok mutluyuz eksik olmayın..sizleri seviyoruz ece guler abla... :svm: :svm:
kolaylıklar diliyorum \up

@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #7 : Ocak 05, 2010, 05:54:29 ÖS »
samimi ve bir okadarda ictenlikle cevaplamıs oldugunuz sorular icin tesekkür ederiz ablacım :) 

biz sizi forumda görmekden cok memnunuz peki siz bizi görmekden memnunmusunuz :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 05, 2010, 05:58:15 ÖS »
hadi bakalım hayırlısı   :güll:

Teşkr ederim Kibar kardeşim  \) :-*

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Ocak 05, 2010, 06:00:23 ÖS »
samimi yorumlarınız için teşekkürler abla.. :-* :-*
benım sorum yok ... lakın sizin burda aramızda olmanızdan ötürü çok mutluyuz eksik olmayın..sizleri seviyoruz ece guler abla... :svm: :svm:
kolaylıklar diliyorum \up

sağolasın nigner kardeşim bende sizleri çok seviyorum inan hakkımızda hayırlısı olsun  :güll:

« Son Düzenleme: Ocak 05, 2010, 06:02:02 ÖS Gönderen: nigner »

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Ocak 05, 2010, 06:02:20 ÖS »
sorulacak  bütün soruları kısa kısa cevapladınız ben sormuyorum  teşekür ederim  formda  devamını diliyorum  iyi ki varsın diyorum

sağolasın Kibar kardeşim senn güzel yüreğin ve paylaşımcı yanın hiç eksilmesin sende iyiki varsın  :çiçk: \)

Çevrimdışı happy-angel

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Ocak 05, 2010, 06:11:06 ÖS »
samimi ve bir okadarda ictenlikle cevaplamıs oldugunuz sorular icin tesekkür ederiz ablacım :) 

biz sizi forumda görmekden cok memnunuz peki siz bizi görmekden memnunmusunuz :)

Teşekr edrim canözüm bu güzel dileklerin için sende espirilerinle güzel yorum ve konularınla iyki varsın burda. herkezi candan yürekten alkışlıyorum. Bu güzel aile ortamında banada burda gönlünüzü açtığınız için,   size yakışır bir üye, kardeş,abla olmaya çalışacağım .burda olmaktan memnuyetimi dile getidim sanıyorum bir nebzede olsa dilerim kalıcı olurum.Sizlerin kardeşlik ortamında bulunmaktan büyük keyif alıyorum .Allah nazarlardan sakınsın saklasın hiç bozmasın. :-* :-*  \)

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #12 : Ocak 05, 2010, 06:13:58 ÖS »
ne güzel söyledin  abla :) gönül yurdumuza hoş geldin şeref verdin senin gibi yüreği güzel ablalarımızı aramızda görmek bizi mutlu ediyor bu ailede bu güzellikler bozulmasın iyiki varsınız iyiki buradasınız ve buna bir aracı olan trabzonforum kurucularına bir kez daha tesekkür ederim her sey gönlünüzce olsun.. :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!