Gönderen Konu: Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ  (Okunma sayısı 8752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ
« : Ekim 08, 2009, 03:47:43 ÖÖ »
Ekim ayı yapılan anket sonuclarında uSLaNMaZ kardeşimiz seçilmiştir.Kendisine başarılar dilerim şimdiden.. 1 ay boyunca konu sabitlenecektir bilginize..

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
Ynt: Ekim Ayı Kırmızı Koltuk ve uSLaNMaZ
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2009, 03:54:14 ÖÖ »
Kırmızı koltuğa hosgeldin uSLaNMaZ ve ilk soru benden gelsin :) hayatta yaşadığın zorluklar olmuştur mutlaka bunlar sana nasıl ve ne gibi tecrübeler kazandırdı? en önemli olanını söyle mesela ;)

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2009, 04:01:14 ÖÖ »
uslanmaz liderim benim hayırlı olsun  ama :alkş: :alkş:

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2009, 04:23:19 ÖÖ »
Kırmızı koltuğa hosgeldin uSLaNMaZ ve ilk soru benden gelsin :) hayatta yaşadığın zorluklar olmuştur mutlaka bunlar sana nasıl ve ne gibi tecrübeler kazandırdı? en önemli olanını söyle mesela ;)

en önemlisi kardeşimin 5 Şubat 2003'te ağır bir ameliyat geçirmesi ve peşinden gelen 4 yıllık ağır bakım sürecinde başımızdan geçenlerdir. şunu öğrendim ki para insan hayatından çok daha değerli bazı insanlara göre, bazı insanlara görede para hiçbirşey.

60 yaşında dedenin torununun 3 liralık -o zamanın parasıyla- serumunu alamadığınıda gördüm, doktorun bu kitap -780 euro değerinde- oğlunuzun yaşaması için çok önemli dediğinide gördüm. hergün 60 tane serum aldığımızıda gördüm, bir süre sonra o serumların eczanenin deposuna ahlaksızca geri geldiğinide gördüm.

bu konuda daha fazla soru gelmezse memnun olurum. en hassas noktamdır...

uslanmaz liderim benim hayırlı olsun  ama :alkş: :alkş:

teşekkür ederim kibar  \)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2009, 06:55:08 ÖS »
madem sorular sorabiliyoruz :) bizdende bir kaç soru gelsin :)

sayın ahmet bey

sizi kısaca tanıyabilirmiyiz

kaç kardeşsiniz nerede ne işle meşguliyet içerisindesiniz

evlimisiniz (evliyseniz cocuklarınız varmı :) )

orman müh. olduğunuzu yeni öğrendim :) olursa bize kalas satarmısınız uygun fıyata (hemen ticaretede girelim :D )

bunlardan sonra sıradaki sorulara gececem :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Ekim 09, 2009, 03:09:01 ÖÖ »
Kıymetli  uSLaNMaZ hoşgeldin.
Bir kaç soru da ben sorayım.

Soru 1) Orman Mühendisi olduğunu biliyoruz,severek mi yapıyorsun mesleğini?
Soru 2) Aynı görevi Trabzon'da yapmak istermiydin?
Soru 3) Her açıdan Yanbolu senin için ne ifade ediyor?

tşkler yanbolu;

cevap 1) üniversite tercihlerimi kendi fidanlığımızda otururken yaptım ve dolayısı ile çok severek ve isteyerek yazdım. ilk yılımda girdim üniversiteye. ve şu anda bir fidanlık mühendisiyim. 3 179 817 adet bitkim var ve hepsi gözümün nuru gibidir.

cevap 2) memleketim olması dolayısı ile çok çalışmak istediğim bir yer Trabzon ancak Trabzon'da mesleğimi icra edemem diye düşünüyorum. sosyal baskının ağır olduğu bir meslek bizimkisi.

cevap 3) yanbolu bir kere çok uyumlu ve açık sözlü. açık sözlülüğü genellikle karşısındakini kıracak kadar fazla olduğunu düşünüyorum. kalbi temiz biliyorum...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Ekim 09, 2009, 03:13:58 ÖÖ »
madem sorular sorabiliyoruz :) bizdende bir kaç soru gelsin :)

sayın ahmet bey

sizi kısaca tanıyabilirmiyiz

kaç kardeşsiniz nerede ne işle meşguliyet içerisindesiniz

evlimisiniz (evliyseniz cocuklarınız varmı :) )

orman müh. olduğunuzu yeni öğrendim :) olursa bize kalas satarmısınız uygun fıyata (hemen ticaretede girelim :D )

bunlardan sonra sıradaki sorulara gececem :)

yaş 26. devletin bir fidanlığının mühendisiyim. yaklaşık 7 aylık devlet memuruyum ve işkolik sayılırım. işimi çok seven, fırsat buldukça araştırma yapan ve önümüzdeki sene yüksek lisansa başlamayı düşünen biriyim.

evli değilim ama her an evlenebilirim :P

ben fidanlık mühendisiyim, bölge şefi değilim. dolayısı ile kalasla işim yok. mesleklerimiz aynı olmasına karşın ben Ağaçlandırma Genel Müdürlüğüne bağlıyım, kalas satanlar Orman Genel Müdürlüğüne bağlıdır. yani onlar ağacı keser, ben ise dikerim.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2009, 03:25:50 ÖÖ »
peki bizim yazlığın bahcesine fidan dikemezmiyiz :) daha yeni peyzajını kendim yapmayı düşünüyorum :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Ekim 09, 2009, 03:47:01 ÖÖ »
peki bizim yazlığın bahcesine fidan dikemezmiyiz :) daha yeni peyzajını kendim yapmayı düşünüyorum :)

nerede yazlık? fidan dikme olayına gelince parasını verdiğin her şeyi alabilirsin benden ;) söylemeyi unuttum fazla devletçi bir memurum :)

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Ekim 09, 2009, 03:48:57 ÖÖ »

nerede yazlık? fidan dikme olayına gelince parasını verdiğin her şeyi alabilirsin benden ;) söylemeyi unuttum fazla devletçi bir memurum :)

Bedava isdemedik bizde ayip ettin yahu indirim yaparsın tanıdık sayılırız yani :) karamursel / kocaeli :D
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Ekim 09, 2009, 03:52:29 ÖÖ »

Bedava isdemedik bizde ayip ettin yahu indirim yaparsın tanıdık sayılırız yani :) karamursel / kocaeli :D

indirimde yapmam açık konuışmak gerekirse. fidanlık mühendisiyim ben gerçek değerini ödüyorum :444:

karamürselde ise gelir yerine bakarım, denize mesafesi, dikilebilecek türler vs. özel sektöre yaptırmana hiç gerek yok zaten, en güzeli yapılır. toprak çok önemli ama...

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Ekim 09, 2009, 03:56:56 ÖÖ »

indirimde yapmam açık konuışmak gerekirse. fidanlık mühendisiyim ben gerçek değerini ödüyorum :444:

karamürselde ise gelir yerine bakarım, denize mesafesi, dikilebilecek türler vs. özel sektöre yaptırmana hiç gerek yok zaten, en güzeli yapılır. toprak çok önemli ama...

gelirsin bir cayımısı kahvemizi hatta mangalımızı yersin :) iş için gelme misafir olarak gel gelmişkende bakarsın işde toprağa denize manzaraya :D
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Ekim 09, 2009, 03:58:43 ÖÖ »

gelirsin bir cayımısı kahvemizi hatta mangalımızı yersin :) iş için gelme misafir olarak gel gelmişkende bakarsın işde toprağa denize manzaraya :D

teşekkür ederim, çayı kahveyi herzaman içerim. şu anda kocaelidemisin? yanlız bu gidişle koltuğa seni oturtacağım ona göre :P