Gönderen Konu: Of`ta Filistin`e kermesli destek  (Okunma sayısı 1379 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Of`ta Filistin`e kermesli destek
« : Ocak 12, 2009, 02:30:05 ÖS »
Trabzon un Of ilçesinde, İsrail in zulmü altında inleyen Filistinliler e yardım için kermes düzenlendi. Kermesten elde edilecek gelir, Filistin e gönderilecek

Son yılların en acımasız zulmünü gören Filistin halkı için Of sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek kermes düzenledi. İlçede faaliyet gösteren 13 sivil toplum kuruluşu düzenledikleri gıda kermesiyle zor günler yaşayan Filistin halkının acılarına ortak olmak istiyor. Kermeste, birbirinden leziz pasta, börek, salata ve tatlı çeşitleri yardım amacıyla davetlilerin beğenisine sunuluyor.

Kermesin açılışını Of Kaymakamı Tuncay Sonel ve Belediye Başkanı Saral birlikte yaptı. Kaymakam Sonel, Of a yakışan güzel bir yardımseverlik örneğini yaşadıklarını belirterek, `Filistin deki kardeşlerimizin zor günlerinde yanında olmayı amaçlayan, kermesi düşünen, organize eden, ilgi ve duyarlılık gösterip teşrif edenlere canı gönülden şükranlarımı sunuyorum.` dedi. Belediye Başkanı Oktay Saral da Of un adını güzel şeylerle duyurmaya devam ettiğini ifade etti.

Kermese, Anadolu Gençlik Derneği, Cemre Dergisi, Din Görevlileri Derneği, Eğitim Çağındaki Öğrencileri Koruma Derneği, Eğitim Öğretim Hayırlı İşler Yapma Derneği, Gül Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İlim ve Kültür Hizmetleri Derneği, Kardeşeli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Kamusen, Kuzey Yıldızı Derneği, Memur-Sen, Tellioğulları Kültür ve Dayanışma Derneği destek verdi.

Atatürk Bulvarı üzerinde eski Ofmar ın yerinde açılan kermes cuma günü akşama kadar açık kalacak.

@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: Of`ta Filistin`e kermesli destek
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2009, 02:34:30 ÖS »
Ne güzel bir dayanışma örneği,Rabbim razı olsun  :-*
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2009, 03:00:46 ÖS »
evet kuzeyım çok guzel hakıkaten de..

bu tarz yardımlaşmaların diğer ilçelerımızde ve de okullarımızda da çoğalması duasıyla inşaAllah..
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2009, 04:14:16 ÖS »
 :alkş: :alkş: :alkş:

helal olsun sessiz kalmamak çok güzel, Allah bu iyiliklerini karşılıksız bırakmasın inşAllah  :-*
teşekkürler Nigner.. :-*
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2009, 04:22:34 ÖS »
amin inşaAllah..tatlım..sağolasın
YURTTA SULH CİHANDA SULH