Gönderen Konu: NE KADAR TRABZONSPORLUYUZ..  (Okunma sayısı 2148 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mikes

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
NE KADAR TRABZONSPORLUYUZ..
« : Haziran 23, 2008, 05:48:02 ÖS »
Mrb arkadaşlar.Trabzon spor denilinde canımız kanımız herşeyimiz diyoruz.Onunla yatıp onunla kalkıyoruz.Haftanın 7 günü onu tartışıyoruz....Peki herşey yanlışta biz dogrumuyuz.Kulubumuze nekadar sahip çıkıyoruz.Veya nekadar yardım ediyoruz..Bu buyuk camiaada bizde varmıyız..Yoksa hala üye deilmiyiz..Belkide kombine kart bile almamımışız.Ozamn nerede bizim sevdamız.Nerede bizim aşkımız..  TRABZON SPOR TARAFTARIYIM DİYOSAN KOMBİNE KARTINI AL..KULÜBÜNE SAHİP ÇIK.DOST A DÜŞMAN GÖSTER BÜYÜKLÜĞÜNÜ...  :ts:

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Ynt: NE KADAR TRABZONSPORLUYUZ..
« Yanıtla #1 : Temmuz 02, 2008, 10:35:04 ÖÖ »
al bendende o kadar tşk ;)
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı xengech

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
  • hEY GiDİ KaRAdEnİz...
« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2008, 09:43:28 ÖÖ »
S.A  BN BEŞİKTAŞLIYIM ASLINDA AMA TRABZONSPOR MAÇALRINIDA HİÇ KAÇIRMAM EVDE İZLERDIM..ŞİMDİ ALLAHIN İZNİYLE TRABZONA OKUMAYA GELİCEM İLK İŞİM Bİ KOMBİNE KART ALMAK OLUCAK..
Ey,mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kızkardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü! Işık ışık, dalga dalga bayrağım, Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım. Sana benim gözümle bakmayanın mezarını kazacağım. Seni selamlamadan uçan kuşun yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver ! Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar. Yurda ay yıldızın ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün. Kızıllığında ısındık, Dağlardan çöllere düşürdüğü gün. Gölgene sığındık. Ey, şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan; Barışın güvercini, savaşın kartalı... Yüksek yerlerde açan çiçeğim; Senin altında doğdum, Senin dibinde öleceğim. Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen ! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim...

Çevrimdışı TheLAZ

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #3 : Ağustos 27, 2008, 06:32:43 ÖS »
biz elimizden geldiği sürece takımımızı destekliyoruz gerekiyorsa ürünlerini alırıız gerekirse kombine alarak destek oluruz...