Gönderen Konu: Vazgectim senden...  (Okunma sayısı 1472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı betül22

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +40/-2
  • °°°вєтüℓ°°°
Vazgectim senden...
« : Mart 22, 2008, 11:31:39 ÖS »
Vazgectim senden...

Yollarımız ayrılıyor yine,beni yakıyor bu sevda ateşi.,ayak izlerini ariyorum sonu gelmez kumsallarda.Dalgalar vuruyor yüzüme kendimi denize atasım var sonsuzluğa gidesim var senden vazgeçesim var

Ben çok denedim ben çok emek verdim ama bitti işte o uzun geceler yok artık günlerimde,affet sana ayit hiç birşey yok artık bu kentte. Uykularımda hayalinle konuşmayacağım, senin kokunu içime çekmeyecegim artık sadece yalnızlıgımla ben.

Gökyüzüne bakınca gözlerini hatırlamayacağım artık, sadece kendimi unuttum senin aşkından ama çıkarmalıyım seni içimden, kazımalıyım seni kalbimden. Bittim gücüm kalmadı cesaret edemiyor artık kalbim bir başkasını sevemiyor.

Sana neden aşık oldum ki anlayamıyorum neden sana o kadar taptım ama artık oyun bitti uyandım bu aşk`tan saçmasapan gerginlikler yok artık, gerçek şuki yıktı beni gidişin kıyılara vuran dalgalar gibiyim her vuruşumda kalbim paramparça oluyor artık geri gelmeyeceksin geri gelmen için Dua`lar etmeyeceğim.

Çünkü senden vazgeçiyorum çünkü sen beni haketmedin edecek hiç bir şey yapmadın o sahte gözyaşlarını akıtmak için kollarımı sana açmayacağım. Yalnızım artık mutlumusun, sana soylemiştim gücüm yok demiştim..

Sen gerçektende beni sevmedin, beni istemedin sadece bana yalnızlığım ve o nun arkadaşı yarınlar kaldı hiç gelmeyen yarınlar seni özlememe neden olan anılar.Saçma sapanım bu günlerde bu kalp seni istemiyor çünkü sensizlige alıştı.

Senden vazgeçiyorum....

Seni hızla akan şelalelere bırakıyorum sen yoksun düşlerimde artık sana akıtacak göz yaşlarımda kalmadı,Sel oldular sen içinde yüzerken ben boğuluyordum....

Yolun açık olsun her gün ama her gün mutlu ol melekler seni korusun.Papatyalar yatağın olsun. Her gecene bir ışık olsun............... Hoşçakl Sürmegözlüm...Hoşçakal Geleceğim
Herşeye rağmen VazgectimSenden.....!!!!

Çevrimdışı betül22

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +40/-2
  • °°°вєтüℓ°°°
Ynt: Vazgectim senden...
« Yanıtla #1 : Mart 27, 2008, 09:20:13 ÖS »
Ben Tesekkür ederim  :-*

Çevrimdışı çarşıgüzeli

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +38/-1
Ynt: Vazgectim senden...
« Yanıtla #2 : Mart 30, 2008, 04:01:38 ÖÖ »
Sen gerçektende beni sevmedin, beni istemedin sadece bana yalnızlığım ve o nun arkadaşı yarınlar kaldı hiç gelmeyen yarınlar seni özlememe neden olan anılar.Saçma sapanım bu günlerde bu kalp seni istemiyor çünkü sensizlige alıştı.

Senden vazgeçiyorum....

:vrkendini: :vrkendini: betül damardan girdin be balımmm....
teşekkürler  :-*