Gönderen Konu: KEY alamayanlara müjde!  (Okunma sayısı 1793 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kibar

• Ziyaretçi
KEY alamayanlara müjde!
« : Ocak 07, 2010, 11:50:57 ÖÖ »

KEY alamayanlara müjde!
07 Ocak 2010 / 09:32
Konut edindirme yardımı kesintilerinin geri ödenmesi hakkında yeni düzenleme yayımlandı
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan yeni düzenlemeye göre, bankaya iletilen listelerde isimleri yer almadığı halde, konut edindirme yardımına hak kazandığını ileri sürenlerin, ilanın yapıldığı tarihten itibaren 3 ay içinde konut edindirme yardımı hesaplarını tahakkuk ettirmek ve ilgili bankaya devretmekle yükümlü olan kurum ve kuruluşlara başvurmaları halinde, adlarına daha önce konut edindirme yardımı yapıldığı konusunun her zaman düzenlenmesi mümkün olmayan nitelikteki belgelerle kanıtlanması veya bu durumun kurumların kayıtları ile anlaşılması kaydıyla, konut edindirme yardımı tutarları ilgili bankaya bildirilecek.

Bankaya gönderilen listelerde belirlenen hatalı bildirimler, banka tarafından azami 3 ay içinde ilgili kurumlara düzeltme işlemleri için iade edilecek. Hatalı bildirimlerin düzeltilmesi ile ilgili süre 31 Aralık 2010'da sona erecek. Bu düzeltme sırasında, 30 Haziran 2010 tarihinden sonra yeni hak sahibi bildirimi yapılamayacak.

Düzeltmeler sonucu hazırlanacak son liste 31 Mart 2011 tarihine kadar Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na (EGYO) gönderilecek. Bankaca EGYO'ya bildirilen listeler hak sahipliğinin tespitine esas olmak üzere EGYO tarafından Resmi Gazete'de ilan edilecek

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Ynt: KEY alamayanlara müjde!
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2010, 12:06:59 ÖS »
Yılan hikayesine döndü bu durumda.. Babam başımın etini yiyo.. Key kelimesi duymaktan nefret ediyorum :D

Yine uzatmışlarda uzatmışlar.. :(
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2010, 12:15:51 ÖS »

Sayın  Kibar  kardeş ; Bu  haber  hiçte  müjde  değil !.. Yazının  son  paragrafını  aynen  bende  sunuyorum...

" Düzeltmeler sonucu hazırlanacak son liste 31 Mart 2011 tarihine kadar Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na (EGYO) gönderilecek.
     Bankaca EGYO'ya bildirilen listeler hak sahipliğinin tespitine esas olmak üzere EGYO tarafından Resmi Gazete'de ilan edilecek ."

Belki  vereceğim  misal  ayıp  olacak  amma.. Aklıma  gelmiş  söyleyeyim. :  Bu  olay  şu  ata  sözünü  andırıyor  :

"  ÖLME  EŞEĞİM  ÖLME, YONCA  BİTER  DA  YERSİN. "    Bu  KEY  ödeme  olayı  muammaya  dönüştü.  Hayırlısı  Allah' tan...
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2010, 12:24:30 ÖS »
olsun hiç olmassa  alma ümüdü var eskiden alma ümüdün yokti "{ "{ "{ "{

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2010, 12:37:25 ÖS »
Pirak Pirak abi ümitmiş.. sevmişim böle ümidi..  :cem:)
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 07, 2010, 12:39:10 ÖS »
Pirak Pirak abi ümitmiş.. sevmişim böle ümidi..  :cem:)

sen babana hemen haberi ver yeni bir ümit  doğdu "{ "{ "{ "{ "{ "{ "{

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Ocak 07, 2010, 12:54:20 ÖS »
Derum oğaki babacuğum yeni bir ümit doğdu ama kuveze ihtiyacı var..  "{
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Ocak 07, 2010, 12:56:38 ÖS »
de de  Allah senun iyuluğuni versun nerden akluna gelur habuyle işler "{

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 07, 2010, 12:57:37 ÖS »
Napim abi ümit biraz sakat olunca ister istemez bizim kafa çalışıy :P
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #9 : Mayıs 26, 2010, 10:47:34 ÖS »

KEY alamayanlara müjde!
07 Ocak 2010 / 09:32
Konut edindirme yardımı kesintilerinin geri ödenmesi hakkında yeni düzenleme yayımlandı
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan yeni düzenlemeye göre, bankaya iletilen listelerde isimleri yer almadığı halde, konut edindirme yardımına hak kazandığını ileri sürenlerin, ilanın yapıldığı tarihten itibaren 3 ay içinde konut edindirme yardımı hesaplarını tahakkuk ettirmek ve ilgili bankaya devretmekle yükümlü olan kurum ve kuruluşlara başvurmaları halinde, adlarına daha önce konut edindirme yardımı yapıldığı konusunun her zaman düzenlenmesi mümkün olmayan nitelikteki belgelerle kanıtlanması veya bu durumun kurumların kayıtları ile anlaşılması kaydıyla, konut edindirme yardımı tutarları ilgili bankaya bildirilecek.

Bankaya gönderilen listelerde belirlenen hatalı bildirimler, banka tarafından azami 3 ay içinde ilgili kurumlara düzeltme işlemleri için iade edilecek. Hatalı bildirimlerin düzeltilmesi ile ilgili süre 31 Aralık 2010'da sona erecek. Bu düzeltme sırasında, 30 Haziran 2010 tarihinden sonra yeni hak sahibi bildirimi yapılamayacak.

Düzeltmeler sonucu hazırlanacak son liste 31 Mart 2011 tarihine kadar Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na (EGYO) gönderilecek. Bankaca EGYO'ya bildirilen listeler hak sahipliğinin tespitine esas olmak üzere EGYO tarafından Resmi Gazete'de ilan edilecek

KEY  ÖDEMELERİ  NE  OLUYOR? YAZIK  DEĞİL  Mİ? BİZLER  MAĞDUR   OLDUK  !(AHMET  ÜSTÜNBAŞ)    
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .