Gönderen Konu: Yokluğunun Mevsimi  (Okunma sayısı 1092 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
Yokluğunun Mevsimi
« : Eylül 19, 2008, 12:27:01 ÖÖ »
Yokluğunun Mevsimi
Yaz sıcakları ortalığı kavurmaya çoktan başladı.Her taraf,herkes cıvıl cıvıl. Ilık bir meltem okşuyorken bütün bedenleri benim yüreğimde fırtınalar kopmakta. Kışın en dondurucu soğuğunu yaşıyor kalbim. Sendeki boşvermişliği hissettiğim o andan beri yüreğim buz tuttu. Bütün duvarlarımı yıkan, bütün buzları eriten o sımsıcak gülüşünü kaybettiğim günden beri zemheriden başka mevsim yaşayamadı gönlüm.

Oysa her türlü sona alıştırmıştım kendimi, şimdi anlıyorum ki onca zaman kendimi kandırmışım meğer. Her an hayatımdan sıyrılıp gidebileceğin o kadar aşikardı ki... Ama ben farketmedim ne yazık ki, ya da farketmek istemedim bu uğurda herşeyi gözardı ettiğim gibi. Kimleri kırmıştım senin için, nelerden vazgeçmiştim. Şimdi sen yoksun ama senin için kırdığım o insanlar başucumda, senin yokluğunda ayakta durmama yardım ediyorlar haketmediğim halde.

Şimdi ne kadar pişmanım bir bilsen, yüreğimin bütün hücrelerini seninle doldurduğum için. Yerinden çıkarıp binlerce parçaya ayırdıktan sonra Karadenizin o hırçın dalgalarına bırakmak istedim kalbimi kaç defa. Çünkü her zerresi sendin onun. Öyle yaparsam kurtulacaktım senden. Olmadı,yapamadım... Kurtulduğumu sandığım anda farkettim ki ne kadar kaçarsam senden o kadar yaklaşıyormuşum meğer. Sadece yüreğim değil vücudumun bütün hücreleri senle doluymuş. Amansız bir hastalık gibi bütün vücudumu esir almışsın.

Ne kadar da apansız olmuştu gidişin, tıpkı hayatıma girdiğin gibi. Herşey nasıl da hızla gelişmişti. Yoksa herşeyi çok hızlı yaşadığımız için mi böyle çabuk bitmişti bu birliktelik. Ne olursa olsun sebebi, böyle bitmemeliydi. Ben bu ayrılığı haketmemiştim, senin böyle delice sevilmeyi haketmediğin gibi.
Kimse bilmese de boşluğa dalıp dalıp gitmelerimin sebebi sensin hala. Çaresizlikten paramparça olmuş yüreğimin tek sahibisin. Giderken ardına bakmasanda elveda dememiştin bana. Belki de dönebilme ihtimalini gözönünde bulundurarak bitişim olacak bu tek kelimeyi söylememiştin. Belki seninde yüreğin elvermemişti böyle bitirmeye.

Sensizliğin üzerinden kaç yaz mevsimi geçti. Güneş kaç defa doğdu yüreğimin üzerine. Ama erimedi bir türlü buzlar, erimeyecek... Senin o sımsıcak gülüşünü görmeden, birazda alaycı bakan gözlerinin enginlerinde kaybolmadan yüreğimde değişmeyecek mevsim...

yomralipacci
08 Haziran 2006 Perşembe
17:57
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı ayşe

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +326/-4
Ynt: Yokluğunun Mevsimi
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2008, 03:34:13 ÖÖ »
Yokluğunun Mevsimi
. Kışın en dondurucu soğuğunu yaşıyor kalbim. Sendeki boşvermişliği hissettiğim o andan beri yüreğim buz tuttu..

yomralipacci
08 Haziran 2006 Perşembe
17:57

:alkş: :alkş: :alkş: :alkş: :alkş:  +rep
insan CENNET'e gitmeyi ister ama hicbir sey yapmadan...

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Eylül 19, 2008, 12:51:34 ÖS »
yüreğimizdeki buzların erimesi dileğiyle..emeğine sağlık paci...+rep.. :alkis: :alkis: :alkis:
sağol abi inşallah ama hiçte kolay olmuyormuş
Her cümlesi ince ince dokunmuş bir dantel gibi. Hayatın hep güzel motiflerle süslü olsun yomralı. Yüreğine sağlık... Sanatını farkettirdin ya devamını bekleriz...  :-* +rep  :-*
Allah razı olsun, o sizin yüreğinizin güzelliği.
Belki bir yıl oldu kalemi elime almayalı,kimbilir belkide hüzün dolu dakikalar yaşamak ağır geldi yüreğime ve kalemi aldığım gibi geri koydum yerine.
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #3 : Eylül 19, 2008, 04:19:23 ÖS »
ne güzel duygularını ifadeleştirmişsin;yüreğine sağlık yomralıpacci +rep

Aşk bu işte ;dediğin gibi "amansız bi hastalık"
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Eylül 19, 2008, 04:25:37 ÖS »
teşekkür ederim kuzeyim
evet ameliyatta kar etmiyo

Çevrimdışı kardelen_

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-4
  • bir dua göklerde ...
« Yanıtla #5 : Eylül 30, 2008, 09:22:56 ÖÖ »
paylaşım için teşekkrlr...

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2008, 05:11:16 ÖÖ »
Rica ederim kardelencim

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #7 : Ekim 09, 2008, 02:56:21 ÖÖ »
Kışın en dondurucu soğuğunu yaşıyor kalbim. Sendeki boşvermişliği hissettiğim o andan beri yüreğim buz tuttu. Bütün duvarlarımı yıkan, bütün buzları eriten o sımsıcak gülüşünü kaybettiğim günden beri zemheriden başka mevsim yaşayamadı gönlüm.

Hepsi çok güzeldi yüreğine sağlık yomralipacci +rep  :güll: