Gönderen Konu: Forum Siteleri ve Garip Uygulamaları  (Okunma sayısı 1200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akademi27

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
Forum Siteleri ve Garip Uygulamaları
« : Ağustos 29, 2009, 06:49:18 ÖS »
Buraya Trabzon merkez ve ilçelerinde eleman ilanı için müracat ettik ve bu ilanla ilgili açıklayıcı bilgiler verdim. Buna rağmen sanki buradaki üyelerin veya sitenin kendisi veya yakınlarının hiç işe ihtiyacı yokmuş gibi ilanlar dahi silinmiş.Birçok forum siteleri bu uygulamaya daha sıcak bakıp ilanla ilgili yardımcı oldukları gibi, site yöneticileri bizleri arayarak daha geniş bilgileri üyelerine duyuruyolar. Bu yardım onlara arama motorlarında daha çok üye sahibi yaptığı gibi üyeleri haricinde birçok kişiyede faydalı olmuş oluyorlar. Ama sanırım bu veya bunu gibi sitelerin bu tür yardımlara ve açılımlara ihtiyacı yok.Garip kural ve garip kanunlarınız siz ve sizin gibi birçok forum sitesini zaten kapattı. Umuyorum sizin akibetinizde aynı sonla bitmez.Bu ülkede işe ihtiyacı olan birçok genç arkadaş var ve bu gibi siteler genç arkadaşları bünyelerinde barındırdıkları için en çok iş siz forum sitelerine düşüyor. Sadece bizim gibi ilan verenler değil Trabzonla ilgili diğer ilanları da bünyenizde barındırısanız eminki daha faydalı işler yapmış olursunuz. Şuan yaptığınız tek şey buraya gelen 3-5 kişinin chat yapmasını sağlamaktan öteye gitmiyor.Umarım bu ülke ve vatandaşaları için bunlardan daha yararlı işler yaparsınız veya yapmaya başlarsınız.Çünkü siz ve sizin gibi siterlerin görevleri genç arkadaşlar üzerinde daha fazla etki yapacağı kanısındayım.

Yukarıda yazdıklarımı dikkate alır veya bu yazdıklarımı silebilirsiniz.Duyarlılık ve duyarsızlık sizlerin yapması gereken tek şey bu iki kelimenin karşılaştırılması ve galip gelenin uygulamaya geçilmesi.

İyi yayınlar.

Çevrimdışı akademi27

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
Ynt: Forum Siteleri ve Garip Uygulamaları
« Yanıtla #1 : Ağustos 29, 2009, 06:49:54 ÖS »
Sıkıntılı dönemlerde ve zamanlarda duyarlı olmak herkesin görevi diye düşünüyorum...

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Forum Siteleri ve Garip Uygulamaları
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2009, 02:44:09 ÖÖ »
Merhaba akademi27;

Yazmış olduğunuz sitemle karışık tepki mesajınızı şimdi okuyabildim. Aslında bu konuda haklısınız. Forumumuzun amacı sadece sanal olarak üyelere yardımdan ziyade reelde de hayatlarını kolaylaştırabilecek sizin belirttiğiniz gibi ilanları da içermelidir.

Bu konudan sonra "Trabzonda İşverenler & İş Arayanlar & İlanlar" isimli bölümün açılmasını gündeme getirebiliriz. Umarım böyle bir bölüm rağbet görür ve belki birkaç kişide olsa insanlara reel hayatlarında çok işe yarayacağı katkılar yapabiliriz.

Konunuzu https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=30465.0 linkte görebildim. İlgili konuyuda yeni açılacak bölüme taşıyacağız. İlgi, alaka ve yapıcı eleştirileriniz için teşekkür eder saygılar sunarım.

İyi forumlar..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..