Gönderen Konu: Kardeşimden Sonra  (Okunma sayısı 834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Kardeşimden Sonra
« : Eylül 28, 2010, 11:32:24 ÖS »

Orjinal Başlık:
 Charlie St. Cloud 
Ülke: ABD 
Yıl: 2010 
Katagori Dram 
Yönetmen: Burr Steers 
Senaryo Craig Pearce , Lewis Colick 
Oyuncular: Zac Efron , Charlie Tahan , Amanda Crew , Augustus Prew , Donal Logue , Kim Basinger 
Gösterim Tarihi 24 Eylül 2010 
Süre: 99 Dakika

Konusu:

Kardeşimden Sonra Filmi,
 Büyük övgüler toplayan bir romandan yola çıkan Kardeşimden Sonra, Zac Efron’un (17 Yeniden, Saç Spreyi) dünyayı benzersiz şekilde görmesini sağlayan bir kazadan sağ kurtulmuş küçük kasaba kahramanı olarak başrolde oynadığı bir romantik dram filmi. Bu duygusallık dolu öyküde, bir yandan hayatının amacını ve aşkın dönüştürücü gücünü keşfederken, diğer yandan geçmişini kucakladığı romantik bir yolculuğa çıkıyor

Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Kardeşimden Sonra
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2010, 11:40:08 ÖS »
hım tşkler...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Kardeşimden Sonra
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2010, 11:54:14 ÖS »
Rica ederim.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.