Gönderen Konu: trabzonda kalacak yer meselesi  (Okunma sayısı 9514 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdul

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
trabzonda kalacak yer meselesi
« : Ağustos 23, 2008, 10:46:22 ÖS »
arkadaşlar bu sene ktü'yü kazandım. kanuni kampüsü..  kendim birkaç adam bulup eve falan çıkmak istemiyorum. cemaat evleri falan nasıldır? lisedeyken kalmıştım onlarla ama üniversitelilerin evleri farklı olur diyorlar. aranızda kalanlar var mı? mesela evde wirelees var mı? şehri gezmeme tozmama karışırlar mı? nişanlımla uzun süre telefon görüşmelerime mesajlaşmama karışırlar mı?

not: bu insanları çok seviyorum. o insanlarla kalmak istiyorum. ama bazı şartlar zorlayabiliyor tabi.
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2008, 10:56:30 ÖS Gönderen: abdul »

Çevrimdışı incredible_boy

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-1
Ynt: trabzonda kalacak yer meselesi
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2008, 12:25:03 ÖÖ »
bnde yeni kazandım katüyü kanuni kampüsünde ilk sene hazırlık okucam...ama kesinlikle cemaat yurdu faln kalmak istemiyom..zaten bni bozar...istdanım bnm gibi istanbuldan kazanan ve cemaat yurdunda kalmayı kesinlikle düsünemyen arkadaşlar irtibata geçebilir...

Çevrimdışı Sulocan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
  • OK
« Yanıtla #2 : Ağustos 26, 2008, 08:33:14 ÖS »
Abdul arkadaşım hoşgeldin.Wireless olabilir de olmayabilir de, seçeceğin insan lara bağlı sonuçta 1-2 tane cemaat evi yoktur.Şehri istediğin gibi gezip tozabilirsin tabi o kadar kimse karışmaz zaten sana.İstediğin kadar nişanlınla d konuşabilirsiz,tabi eğer çok kişilik bir yer arıyorun bazı eleştiriler gelebilir ama bu aranızı asla bozmaz sadece eleştiri olarak kalır.Onun dışında zaten belirli çizgileri biliyorsundur.Tavsiyem isteğin varsa git kal,rahatsızlık çekmezsin,zaten alışıksın
Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Çevrimdışı taner89

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 27, 2008, 04:06:39 ÖÖ »
cemaat yurdunda kalmadığınız belli arkadaşlar:=)internet olmaz cemaat yurdunda..internet odaları vardır..cafe gibi..onlardanda para alırlar...

Çevrimdışı Sulocan

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
  • OK
« Yanıtla #4 : Ağustos 27, 2008, 03:57:02 ÖS »
cemaat yurdunda kalmadığınız belli arkadaşlar:=)internet olmaz cemaat yurdunda..internet odaları vardır..cafe gibi..onlardanda para alırlar...
Emin misin :)
Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Çevrimdışı ayshe

• Yeni Üye
  • *
  • GÖZLERİNLE KONUŞMAYI BİLECEKSİN. . .
« Yanıtla #5 : Ağustos 28, 2008, 08:38:01 ÖS »
YA OF YA BEN NERDE KALCAM PEKİİİ   :hihh: DEVLET YURDUNDA KALMAYI DÜŞÜNÜORUMM ama kampüsün içinde mii bilmiorummmm bilen varmıııı

Çevrimdışı taner89

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ağustos 28, 2008, 09:10:26 ÖS »
Emin misin :)
aynen eminim..yeni kazanan arkadaşlara şimdi**** yada bu *** mi ne ondan broşür gönderirler..yok internet cafemiz var falan gibi..tıraş hepsi yalan..

lütfen eleştiride bulunurken isim vermeyelim

edit ;kuzeydenizi

« Son Düzenleme: Ağustos 28, 2008, 09:21:40 ÖS Gönderen: kuzeydenizi »

Çevrimdışı taner89

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 28, 2008, 09:11:56 ÖS »
YA OF YA BEN NERDE KALCAM PEKİİİ   :hihh: DEVLET YURDUNDA KALMAYI DÜŞÜNÜORUMM ama kampüsün içinde mii bilmiorummmm bilen varmıııı
devlet yurdu kampüsün tam ortasında:)çok güzel yeri..bölümlere yakın..önünde dolmuş durağı var..güzel yani..olmadı kalkınmadaki kızlar için olan özel yurtlarda çok güzel..

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• Banned
  • *
« Yanıtla #8 : Ağustos 28, 2008, 09:23:49 ÖS »
arkadaşım gerekli bilgiyi www.ktu.edu.tr  Karadeniz Teknik Üniversitesinden alabilrisiniz orada açıklamalar mevcut.Eğer tatmin olmadıysanız yine aynı site içerisinde telefon numaraları var oradan sorabilirsiniz en doğru bilgiyi onlar verecektir. Bildiğim kadarıyla yurtlar var ama tabi ki erken müraacat etmeniz gerekiyor devlet yurtlarına girebilmek için.

Çevrimdışı nergis

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +3/-0
« Yanıtla #9 : Ağustos 28, 2008, 09:50:45 ÖS »
arkadaşlar üniverditedeyken 2 yıl cemaat evinde kaldım.internet yoktu valla yasaktı zaten ders araştırırsan belki...
telefonla konuşmaya gelince 10 dakikadan sonra kiminle konuştuğunu soruyolar ve bu kadarının yeterli olduğunu söylüyolar ama ben giresunda kalmıştım belki burdakiler bu kadar sıkmıyorlardır bunların dışında cok güzel bir ortam
BİR İNSAN SANA DEĞER VERMİYORSA BIRAK KENDİ DEĞERİYLE KALSIN

Çevrimdışı memo13

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ağustos 29, 2008, 02:02:01 ÖÖ »
arkadaşım ben e katüyü kazandım ama ev kiraları nasıldır bilen varmı yardımcı omak isteyen

Çevrimdışı taner89

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 29, 2008, 03:30:44 ÖÖ »
kalkınmada ev kiraları 450-600 arası...kaloriferli bulmak zor...çok yukarda,dağın tepesinde siteler var orda 500 e kaloriferli evler var..

Çevrimdışı incredible_boy

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-1
« Yanıtla #12 : Ağustos 30, 2008, 03:20:50 ÖÖ »
YA OF YA BEN NERDE KALCAM PEKİİİ   :hihh: DEVLET YURDUNDA KALMAYI DÜŞÜNÜORUMM ama kampüsün içinde mii bilmiorummmm bilen varmıııı
ayşe bncede önce bi çevreyi tanımak bid kazıklanmamak için önce yurta kalmanı tavsiye edrim...sonra zaten ev çıkçak arkadaş kesin bulursun..bn bu konuda şanslıyım istdan bi arkdaşımdla aynı yer ve bölüm ttutundan evde kalcaz....