Gönderen Konu: Fenerbahçe Masabaşı Şampiyonu  (Okunma sayısı 1156 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turkish

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
  • https://www.trabzonforum.com
Fenerbahçe Masabaşı Şampiyonu
« : Mayıs 24, 2011, 01:51:36 ÖÖ »
Buradan tum trabzonspor traftralarina saygilar sevgiler.

Oncelikle ben Trabzonsporu muzu tebrik ediyorum kent adina.
ikinci degilde birincilik yakisirdi bize ama nitekim oyunlara boyun egerek ikincilikle yetinmemiz bizleri 27 yil sonrasinada uzuntulu devaminin sonucu uzmustur.
bu hatalar bizin iyi niyetliligimizden kaynaklasiyor
Bakiniz tarih demiyorki  trabzon lekeli sampiyon olmustur.
o zaman napmaliyiz yoneticiler, cevremiz, futbolcumuz dahil her trabzonlusu
Onlar ne yapiyorsa  biz onun daha acik gozlulugunu ,uyanikligini ,aklimiz kullanarak daha iyisini yapmaliyiz.
Yani Ornek federasyonu trabzonu olmasi gerekiyor yada trabzon trafli olan federasyon baskani getirmeli ,hakemleri atanan baskan trabzonlu olmasi gerekir ,yada trabzonu seveni olmasi lazim.ve spor bakaninin bizleri desdeklerse ancak biz bu sekil sampiyon oluruz aksi taktirde 2050 de de zor oluruz .
O halde hic bir sey yapamasan hakeleri yeneceksin rakibi yeneceksin federasyonu yeneceksin mky yi yeneceksin bu sekil ancak oyunlari yikabiliriz  yoksa bekle uzun yillari.bakiniz digerli okuyicilar biz yapamiyoruz yapilacak seyleri.
trabzon spor trabzona geldiginde bizde bugun aynen diger takim , sampiyon olmus gibi bizde trabzon avni akerde kutlama yapmaliydik ama yonetimimiz sinifta kalmistir bu konuda.
Onlarin yaptiklarina bakin birde bizim yonetimin haline bakin, birde tveye cikipde bir aciklama yapmazken ben derimki adam gibi cikin acik sozlu sozleri konusun .aslinda soylenecek cok sozler vara ama kime amaben kendi sahsima gerek duymiyorum fazla bir sey yazmayi ??
umarim dilerimki bundan boyle herkesin daha akilli isler yapacagini umut ederim . beni okuyanlara buradan tesekkur ediyorum.

alttaki fotograflar her seyi ifade ediyor yorumlariniz icin simdiden tesekkurler tekrar saygilar sevgiler.

« Son Düzenleme: Mayıs 24, 2011, 09:03:40 ÖÖ Gönderen: uSLaNMaZ »

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Fenerbahçe Masabaşı Şampiyonu
« Yanıtla #1 : Mayıs 24, 2011, 09:03:59 ÖÖ »
bir fotoğraf siyasi içeriğinden dolayı kaldırılmıştır. tşkler...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı 61tekke61

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Fenerbahçe Masabaşı Şampiyonu
« Yanıtla #2 : Mayıs 24, 2011, 12:37:29 ÖS »
dün akşam gördük FENERASYON başkanının kupayı verirken yaşadığı mutluluğu ... bi ağlamadığı kaldı