...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > TRABZONFORUM Ayın Konuğu ile Röportaj Bölümü

Kırmızı Koltuk ve canözüm

(1/8) > >>

ali bakkal:
Bu ayki konuğumuz canözüm. Bu sıcakta kırmızı koltukta terlemden rahat bir söyleşi diliyorum. :svm:

ali bakkal:
canözüm kimdir öncelikle bu sorudan başlayalım. Ne yer ne içer? Ne iş ile uğraşıyor? okuyor mu, dokuyor mu :P
Bu forumu ne kadar seviyorsun? Rüyalarında görecek kadar sevdin mi? "{
Hiç sana forumda çok kaldığın için azar çeken oluyor mu :lsana
Seni sen yapan değerler nelerdir? Nelerden vaz geçemezsin?
Çabuk sinirlenir misin? Ya da sinirlendiğin zaman çabuk geçer misin? Sinirin uzun sürer mi ve hatta nefret derecesine ulaştığı olur mu?

Neyse biraz da diğer arkadaşlara bırakayım sorulardan :P

*Laz kızı*:
en sevdiğin yemek nedir .?
boş zamanlarında ne yaparsın,
forumda dikkatini çeken en önemli bölüm neresi, arkadaşlara diyaloğun nasıl..?
foruma kimin tavsiyesi ile geldin.?
bendende bu kadar :p

ALALIM CEVAPLARI LÜTFEN..  :svm:

Canözüm:
öncelikle bu ayın konuğu beni seçdiğiniz için teşekkür eder ve akabinde suhallerinize cevap vereyim   \)

--- Alıntı yapılan: ali bakkal - Temmuz 04, 2009, 11:32:04 ÖÖ ---canözüm kimdir öncelikle bu sorudan başlayalım. Ne yer ne içer? Ne iş ile uğraşıyor? okuyor mu, dokuyor mu :P
Bu forumu ne kadar seviyorsun? Rüyalarında görecek kadar sevdin mi? "{
Hiç sana forumda çok kaldığın için azar çeken oluyor mu :lsana
Seni sen yapan değerler nelerdir? Nelerden vaz geçemezsin?
Çabuk sinirlenir misin? Ya da sinirlendiğin zaman çabuk geçer misin? Sinirin uzun sürer mi ve hatta nefret derecesine ulaştığı olur mu?

Neyse biraz da diğer arkadaşlara bırakayım sorulardan :P

--- Alıntı sonu ---

hemen cevaplandırayım ali bakkalım

21 yıllık adım zikrullah genellde kusburnu içerim  "{ ve yemek olarakda turşuyi cok severim  :hıhı:
açık ünv. 1 sınıf bitti gibi bişe okuyorum ayriyetten mobilya ve dekorasyon dükkanım var  :hıhı:
forum hayatımda olmazsa eksikliğini hissettirecek kadar seviyorum  \)
forumda değilde pc basında fazla kaldıgımda baya laf işitiyorum  "{
beni ben yapan değerler ne biliyim utangacımdır her zaman olumlu bakarım olaylara kalp kırmamaya özen gösderirim
cok sabırlıyımdır :) kolay kolay sinirlenmem ama bazi olaylar vardırki kendimi tutamam
sinirli hallerde genellikle fazla konusmam yapdığım işi bıakır içerdeysem dişarı cıkarım temiz hava alırım  :) nefret edicek kadar bu zaman kadar sinirlendiren olmadı  "{

teşekkürler  \)

--- Alıntı yapılan: *Laz kızı* - Temmuz 04, 2009, 11:47:21 ÖÖ ---en sevdiğin yemek nedir .?
boş zamanlarında ne yaparsın,
forumda dikkatini çeken en önemli bölüm neresi, arkadaşlara diyaloğun nasıl..?
foruma kimin tavsiyesi ile geldin.?
bendende bu kadar :p

ALALIM CEVAPLARI LÜTFEN..  :svm:

--- Alıntı sonu ---

en sevdiğim yemek  :hımm: aslında bütün yemekleri severim ben  "{ ama bol domatesli turşi gördümmü dayanamam  <>
boş zamanlarımda yerine göre yapdığım işler değişiyor :) işyerinde isem forumda takılırım hep evde isem arkadaslarımı cağırır balkon sefası yaparım balkon biraz genişde mangal filan yapıyoz  <>
deniz kenarlarını cok severim aksamları özellikle fırsatını bulduğumda avcılar veya bakırköy sahile gider deniz sesi dinlerim..  \up
forumda dikkatimi çeken en önemli yer benim odamdır :D her zaman dikkatimi çeker ben girmesem odama örümcekler ağ örecek  "{
foruma tavsiye üzerine değil bir şans eseri geldim iyiki gelmişim diyorum herzaman  ;)

teşekkürler  \)

--- Alıntı yapılan: albay - Temmuz 04, 2009, 12:54:23 ÖS ---biraz düşiniyim. :ysli:

--- Alıntı sonu ---

düşün albayım bekliyorum :)

--- Alıntı yapılan: ertpeh - Temmuz 04, 2009, 04:56:42 ÖS ---gece kazık gibi sorularla geleceğum  :ysli:
 "{ "{ "{

--- Alıntı sonu ---

her zaman beklerim fazla kazik olmasın  :mngd:  "{

--- Alıntı yapılan: kafkas_kaplanı - Temmuz 04, 2009, 07:33:40 ÖS ---Forumda ilk kimle tanıştınız..
Şahsım hakkındaki düşünceleriniz..
Trabzon forumun gelişmesi için düşünce  ve önerileriniznelerdir...
soru4 kendin sor kendin cevapla...

--- Alıntı sonu ---

foruma ilk elemle tanısdık galiba forumda oyunlarda bir konuda yanlıs anlasılma oldu o şekilde tanısmıs olduk hep yanlısklık olunca tanısıyoruz zaten :D albayımlada o şekilde kaptanlada  <> "{
kafkas kalanı foruma geldiğimde şiirlerini okuyunca cok beğendim okudukca okuyasım geldi o derece cok güzel bir yüreğin var bunu şiirlerde anlamak mümkün kaleminlede bunu bizlere aktarıyorsun allah razı olsun ...
forumda baya bir oyun bölümü var dikkat ediyorum giriliyor standart haline gelen şeyler var bunlar yapılıyor ve cıkılıyor muhabbette kalıcı olacak şeyler yapılması lazım her üyenin odası var herkes muhabbet etmiyor fakat bunu değiştirirsek daha iyi olucağı kanısındayım  \hm
kendin sor kendin cevapla ne oluyor şimdi  "{

K~a~r~d~e~l~e~n:
Bir soruda benden  'D 'D

Basit bir soru  :cem:)

Neden nick olarak canözüm  ;)

Çok hoş samimi bir nick bunuda belirtmek isterim  :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git