Gönderen Konu: GERÇEK BAŞARI  (Okunma sayısı 974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berceste

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
GERÇEK BAŞARI
« : Kasım 07, 2010, 10:21:14 ÖÖ »
Gerçek başarı, başkalarına muhtaç olmdan,tek başına ayaklarının üstüne basarak ve özgüvenle ben bu işi yapabilirim" diye kendine güvenenlerindir. Unutmayın ki uçurtmalar, rüzgar gücü ile değil, o güce karşı koydukları için yükselir. Bizler sadece yaptıklarımızdan da sorumluyuz.Her insan kendini tanımalı, yeteneklerini geliştirmeli ve sorumluluk almayı bilmeli ve sorumluluklarını öğrenmelidir.Hayran olduğumuz kişiler aynı zamanda sorumluluk duygusunu en iyi hisseden insanlardır...Büyük şahsiyetlerin örnek hayat hikayelerini okurken ilk zaferlerini kendilerine karşı kazandıklarını görmüşümdür.hepsinde sorumluluk en başta geliyordu. örneğin öksüz ve yetim olmasına rağmen inandığı davayı bütün dünyaya kabul ettirme başarısını gösteren HZ Muhammed... Dünyanın en mükemmel ve muhteşem eserlerini yapan Mimar Sinan... Herkesin dünyasını aydınlatan Edison ve diğerleri...

Bir insanın değeri sadece yeteneklerinin büyüklüğüne göre değil Sorumluluk bilincine bakarak ölçülebilir...... Sahip olabileceğimiz en iyi yetenek, yapmamız   gereken bir şeyi yapılması gereken zamanda ve yerde yapmamızdır :) :çiçk:
(*_*)"Insanda yoksa edep,neylesin medrese mektep.Okusa,alim olsa,yine merkep,yine merkep!"

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: GERÇEK BAŞARI
« Yanıtla #1 : Kasım 08, 2010, 01:35:38 ÖS »
 \up \up
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
« Yanıtla #2 : Kasım 08, 2010, 11:35:06 ÖS »
kesinlıkle katılıyorum kardeşim.. Teşekkürler..   :-* :-* :-*

EN BUYÜK ZAFER HİÇ DÜŞMEMEK DEĞİL, HER DÜŞTÜĞÜNDE YENİDEN KALKABİLMEKTİR..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı berceste

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #3 : Şubat 08, 2011, 12:23:54 ÖÖ »
 :çiçk:
(*_*)"Insanda yoksa edep,neylesin medrese mektep.Okusa,alim olsa,yine merkep,yine merkep!"