Gönderen Konu: Kurtlar vadisi çileden çıkardı  (Okunma sayısı 550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Kurtlar vadisi çileden çıkardı
« : Şubat 15, 2010, 07:57:58 ÖÖ »
Kurtlar vadisi çileden çıkardı
15 Şubat 2010 / 07:45
Yüksel Aytuğ'dan ilginç benzetme:"Kurtlar Vadisi: Pusu" giderek "Sakarlar Vadisi: Kusu"ya dönüşüyor.
Televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ'dan Kurtlar Vadisi'ne ağır eleştiri geldi.

Yahu nedir bu Polat Alemdar'ın beceriksiz adamlarından çektiği? Daha önce kendilerine emanet edilen adamları ya ellerinden kaçırdılar, ya ölümlerine neden oldular. Her baskınları, her operasyonları ayrı hezimet. En yakın arkadaşları Abdülhey'e sahip çıkamadılar, Aron Feller gidip, adamın aklını aldı. Serseri mayın gibi ortalıkta dolanan Abdülhey sonunda Polat'a patladı... Neden?

ABDÜLHEY'E DİKİŞ ATMASINLAR

Polat'ın yeni şoförü ile Memati, Abdülhey'in üzerini adam gibi arayamadıkları için... Abdülhey, sakladığı bıçağı çıkarıp, Polat'ı deşiverdi. Sonra da Memati'nin iki kurşunuyla yere serildi... Bu, Polat ile Abdülhey'in kaçıncı yaralanışıdır, ben artık saymayı çoktan bıraktım. "Abdülhey ölecek mi, ölmeyecek mi?" diye papatya falı açmaktan da vazgeçtim. Bence doktorlar bu kez Polat ile Abdülhey'e dikiş atmasın, fermuar taksınlar. Nasıl olsa iki bölüm sonra yeniden "açmak" zorunda kalacaklar!.. Dost acı söyler: 7 yıldır büyük bir dikkatle izlediğim Kurtlar Vadisi'nde kan kaybedenler sadece Polat ile Abdülhey değil. Temcit pilavından artık mideler kalktı. "Kurtlar Vadisi: Pusu" giderek "Sakarlar Vadisi: Kusu"ya dönüşüyor. Benden söylemesi...