...:::(¯`·.YÖREMİZE ÖZGÜ ÖZEL MEDİALAR.·´¯):::... > Yöresel Sanatçılarımız

İsmail Karataş Favorimsin...

(1/3) > >>

Parabellum:
Sürmeneli Sanatçımızın bütün şarkıları güzel

Genelde duygusal parçalara yer verir ama hareketli yaparsa da en güzelini yapar...

Düğün - Trabzonun Delisi hareketli olarak mutlaka tavsiye edeceklerimden

kısaca hareketli duygusal hepsi şahnatsal;)

§iyahinci:
Kuru kuruya tanıtmak olurmu kardeş ismi cismi resmi yokmu?

Hadi onuda ben paylaşayım..

Karataş Kimdir?

İsmail Karataş (d. 1971, Sürmene Göneşara ), Karadenizli şarkıcı. 3 yaşından itibaren Rize Salarha'da büyümüştür. Daha sonra Istanbul'a yerleşmiştir.Bir cocugu vardır
Karadeniz bölgesinin yetiştirdiği ender sanatcılardan birisidir. Bugüne kadar 3 değerli albüm çıkarmıştır.

Albümleri

1 Dağlara Çıkacağım
2 Kaçkardan Geliyorum
3 Canımın Canulisi

Parabellum:

--- Alıntı yapılan: §iyahinci - Ekim 06, 2008, 03:40:51 ÖÖ ---Kuru kuruya tanıtmak olurmu kardeş ismi cismi resmi yokmu?

Hadi onuda ben paylaşayım..

Karataş Kimdir?

İsmail Karataş (d. 1971, Sürmene Göneşara ), Karadenizli şarkıcı. 3 yaşından itibaren Rize Salarha'da büyümüştür. Daha sonra Istanbul'a yerleşmiştir.Bir cocugu vardır
Karadeniz bölgesinin yetiştirdiği ender sanatcılardan birisidir. Bugüne kadar 3 değerli albüm çıkarmıştır.

Albümleri

1 Dağlara Çıkacağım
2 Kaçkardan Geliyorum
3 Canımın Canulisi

--- Alıntı sonu ---

Ben vira bismillah diyeyim gerisini Siyahinciye biraktim o mutlaka yardim eder demistim;) sagolasin

Harikasin Ismail abi

Seni bu kadar dinlersem yakinda album çıkarırım Ismail abi;) Allah razi olsun

emrecan:
Karataşla tanışma fırsatı buldum....çok beyfendi bir kişiliği var....kendisini de çok beyeniyorum ve severek dinliyorum.... Hala istanbul karadeniz sofrasında programı var...Kendisine başarılar....

§iyahinci:

--- Alıntı ---Ben vira bismillah diyeyim gerisini Siyahinciye biraktim o mutlaka yardim eder demistim;) sagolasin
--- Alıntı sonu ---

Yoksam sen müneccimmisin :D  :boo: sende sağol ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git