Gönderen Konu: Benim bir şikayetim var  (Okunma sayısı 2523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
Benim bir şikayetim var
« : Ağustos 03, 2007, 08:53:25 ÖS »
buda çok oldu diyebilirsiniz. ama bu forumda sevmediğim birşey var. zamanında bu forumda siyasi konular serbest olduğu için herkes istediği gibi siyasi yorum yapılabiliyordu. yanlız yasaklandıktan sonra siyasi yazı yazmak hali ile yasak. anlamadığım nokta burda başlıyor. peki önceki siyasi konular neden hala açık ve silinmemiş dışarıdan giren biri o konu hakkında yorum yapıyor çünkü kimse foruma üye olup kuralları okumaz. benim şi,kayetim biri bu forumda siyasi konu açıp yadaeski siyasi konulara cevap yazıp gündeme getirdğinde onun hemen silinmemesi. siyasi konu her ne kadar uyarılsa da bende ki izlenim karşıt görüşe konuşmayı kısıtalyıcı gibi duruyor konu silinmediği sürece dilim döndüğünce şikayet ettim.
Yaseminim benim.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
Ynt: Benim bir şikayetim var
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2007, 09:13:20 ÖS »
Eğer 25. kuralı okursan onda şöyle bir ibare var: ilk uyarıdan sonra üye uzaklaştırılır...

Ve

çünkü kimse foruma üye olup kuralları okumaz.

ama bu tip uyarıların yapıldığı bir çok konuda hiç bir siyasi görüşe ait olmayan konular?!!!

ben siyasi konulardan bahsediyorum bu mesajı yazmam az önce okuduğum bir konu üzerine idi.
benim düşüncem uyarılmadan konunun silinmesi ve böylelikle o kişiyide uyarmış olursun. ayrıca okişiyide o konu hakkında başka mesajlar yazmasını engellersin
Yaseminim benim.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2007, 09:22:15 ÖS »
katılıyorum ama zamanında siyaset içeren konular açıldığından şimdiki yasak öncekilere cevap hakkını ksııtlıyor. bu bende şu izlenimi uyandırıyor. kimseye itaf etmiyorum karşımdaki bana söylüyor söylüyor ben susuyor gibiyim. ama sende haklısın
Yaseminim benim.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #3 : Ağustos 03, 2007, 11:00:06 ÖS »
Forumumuzdajki Siyaset Bölümü ve Siyasi Mesaj yazımları tamamen kaldırılmıştı. Bknz:( https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=5509.0 ).

pasay bir bakıma konu hakkındaki serzenişiniz doğrudur.Ancak siyaset bölümünü ve siyasi konuları forumumuzda tamamen yasakladığımız zaman siyasi içerik taşıyan haber,makale,video vs. olabilecek her tür paylaşımıda geri dönüşüme göndermeyi planladık.Birkısmını evet taşıdık ancak gözden kaçırdıklarımız oldu.Bunlarıda gördükçe kaldırmamız gerekmektedir.

Forum Kuralları ( https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=2.0 )

3 - Din, politika, ırkçılık, siyasi propoganda, hakaret anlamında, ahlaka aykırı, küfürlü yazılar yasaktır. Her türlü dini yada siyasi istismar mesajları fark edildiği yada yöneticilere bildirildiği takdirde mesajın silinmesine müteakip üye uyarılmadan banlanacaktır.

23-Forum içinde siyasi hiçbir mesaj yazılmayacaktır.Siyasi amaç güden resim , avatar ve karikatür kullanılmayacaktır.Siyasi mesaj yazan tüm üyeler ilk uyarılmalarından sonra devam ettiği takdirde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılacaklardır..

Maddeleride gözönünde bulundurmamız gerekmektedir.Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını her ne şekilde olursa olsun peşinen kabul etmiş sayılır ve sonradan kurallarla ilgili oluşabilecek hiçbir sorunda forumdaki yöneticiler sorumlu tutulamayacaktır.

Görebildiğimiz siyasi içerikli konuları yoruma kapalı olarak geri dönüşüme yöneticilerin taşıması gerekmektedir.Özellikle yönetici olarak bizlerin Forum Kurallarını iyi anlamamız ve uygulamamız gerekmektedir.

Sonuç olarak Siyaset TRABZONFORUM 'u varolan güzel ortamının bozulmasından ve karşıt kişilere karşı olumsuz düşünce değişikliklerinin oluşmasından öteye götürmez.Herkesin kendince siyasi bir fikri vardır..TRABZONFORUM 'da bu fikirler olumlu veya olumsuz paylaşıma kapalıdır..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Ağustos 03, 2007, 11:14:43 ÖS »
çok güzel bi açıklama tşkler

Tşkler paşam  :-* \up

sen böyle yazınca ben ne dedim diye düşünüyom bi anlık \>
Yaseminim benim.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Ağustos 04, 2007, 12:06:18 ÖÖ »
evt :D

bana hep paşam derlerde :D
Yaseminim benim.