Gönderen Konu: Nasrettin Hocadan Erkeklere süper cevap =)  (Okunma sayısı 1403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı $ıMarık

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +3/-0
Nasrettin Hocadan Erkeklere süper cevap =)
« : Mart 03, 2010, 07:27:36 ÖS »
Hocanın yanına karısından dert yanan bir adam gelir öyle dertlidir ki anlatacak şikayet edecek çok şeyi vardır
-Hocam hanımımla anlaşamıyorum çok sorunları var deli midir nedir bıktım artık dırdırından her şeyime karışır oldu nasıl kurtulurum bu lanet kadından bıktım artık ya ne şirret birisiymiş

Hoca tebessümle bak sana yaşadığım bir olayı anlatayım der

-Benim bir eşşeğim var ama ne eşşek,Üstüne her bindiğimde deh demeden gitmez he arada sıradada dövmeden yürümez dayak arsızı olmuş eşşek illa deh demem lazım bir gün düşündüm acaba eşşeğe deh demesen bir kerede onu kırbaçlamadan yürütsem yürür mü
Bindim üzerine ne deh dedim nede kırbaçladım eşşek olduğu yerde durdu hiç yürümedi

Der ve durur adam şaşkın vaziyette
-Hocam ne saçmalıyosun Allah aşkına ben ne diyorum sen ne anlatıyosun
Hoca tebessümünü bırakır kahkaha atmaya başlar
-eeeee evlat sen eşşeksen hanımın ne yapsın

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Nasrettin Hocadan Erkeklere süper cevap =)
« Yanıtla #1 : Mart 03, 2010, 09:06:15 ÖS »
Eşşeklerin sezgilerinin çok güçlü olduğunu, çok uzaktaki bir tehlikeyi mutlaka hissedebileceklerini, bir kez tökezledikleri yere yıllar sonra tekrar geldiklerinde mutlaka onu hatırladıklarını ve bir adım attıramayacağınızı hatırlatmak ve bütün bunların ışığında da eşşek inadı işte denen şeyin ne saçma olduğunu ve eşşeklerin ne kadar asil olduğunu anlatmak istedim nedense. :)
« Son Düzenleme: Mart 03, 2010, 09:08:00 ÖS Gönderen: Cihan Yılmaz »
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #2 : Mart 03, 2010, 09:11:35 ÖS »
hocam sende mi  "{ "{ bu konuyu hiç beğenmedim ayrıca  :grin: kaynak nasrettin hoca olunca  :cem:)

Çevrimdışı $ıMarık

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +3/-0
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2010, 01:26:05 ÖÖ »
Eşşeklerin sezgilerinin çok güçlü olduğunu, çok uzaktaki bir tehlikeyi mutlaka hissedebileceklerini, bir kez tökezledikleri yere yıllar sonra tekrar geldiklerinde mutlaka onu hatırladıklarını ve bir adım attıramayacağınızı hatırlatmak ve bütün bunların ışığında da eşşek inadı işte denen şeyin ne saçma olduğunu ve eşşeklerin ne kadar asil olduğunu anlatmak istedim nedense. :)
erkekler asil bir eşşektir mi demek istiyosun  :grin: Nasrettin hoca ne söylerse doğrudur  :)

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #4 : Mart 04, 2010, 09:26:37 ÖÖ »
erkekler asil bir eşşektir mi demek istiyosun  :grin: Nasrettin hoca ne söylerse doğrudur  :)

Ben biraz daha geniş çapta yorum yapmak istemiştim ama senin taraftan bakınca demekki çerçevenin sadece bir kısmı görünüyor. :)
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #5 : Mart 04, 2010, 10:14:42 ÖÖ »
kadınlar eşşek seviyosa biz napalım siz gülü sevdinizde biz gül olmadık mı? :cem:) her erkekte hayvansı duygular vardır diyen yine kadınlar erkekler ayı öküz diyen yine kadınlar  :cem:) siz ayıları öküzleri seviyosunuz bizde öyle olmaya çalışıyoruz sizlere layık olmaya çalışıyoruz yinede yaranamıyoruz  "{ "{ "{ "{