Gönderen Konu: sizce elimizdeki forvetler iyimi??  (Okunma sayısı 1598 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı syzmek

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
sizce elimizdeki forvetler iyimi??
« : Haziran 25, 2007, 01:35:09 ÖS »
arkadaşlar sizce forvetler yeterlimi
TRABZONSPORUM...

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: sizce elimizdeki forvetler iyimi??
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2007, 06:40:24 ÖS »
bence yetersiz..bize son vurusları iyi bir golcu lazım..umutla ersenle bu iş olmaz
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı LitHiuM

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2007, 12:04:28 ÖS »

Bence umut ve ersen iyi oyuncular. Geçen sezon iyi iş çıkardılar ve önümüzdeki yıl daha iyi olacaklarını düşünüyorum. Ama bize yine de iyi bir yabancı forvet lazım. Şöyle kuvvetli. Mesela Ekvador maçını izlediyseniz, Ekvadorun forvetleri:  Benitez ve Tenorio süper oyuncular. Biri Arabistanda diğeri de Ekvadorda oynuyo. Bunlardan biri alınabilir...

Çevrimdışı fanatik_oflu

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #3 : Temmuz 03, 2007, 02:57:29 ÖS »
forvetlerimizin yeterli olduğuna katılmıyorum yeterliyse geçen sene yanılmıyosam 6 hafta nasıl gol atamadık.umut genç ve kendini geliştirebilir ersen ise sadece ii bir yedek olur.oyun içinde ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.ömerden hiç bahsetmiyorum zaten kalanlarda genç çocuklar.şöyle eli yüzü düzgün GOLCÜ denilecek bir adam şartttt.

Çevrimdışı bayrakts61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +4/-0
« Yanıtla #4 : Temmuz 12, 2007, 10:44:15 ÖS »
geçen senenin aynısı işte bir maçta var beş maçta yoklar.iyi bir forvet lazım eldekilerde ancak yedek batarya olur