Gönderen Konu: Trabzon bu durumdan nasıl kurtulur?  (Okunma sayısı 4981 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
Ynt: Trabzon bu durumdan nasıl kurtulur?
« Yanıtla #13 : Kasım 28, 2007, 08:53:23 ÖÖ »
nedemek kayhan . herzaman aramızda görmek isteriz.
BMN (1999-.....)

Çevrimdışı kayhan1

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #14 : Kasım 28, 2007, 06:30:28 ÖS »
Çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı gino

• Yeni Üye
  • *

Çevrimdışı gino

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : Aralık 16, 2007, 01:14:36 ÖÖ »
Ersun giderse?

lütfen site vb linkler vermeyelim...sancakbeyi_61
« Son Düzenleme: Aralık 16, 2007, 01:27:11 ÖÖ Gönderen: sancakbeyi_61 »

Çevrimdışı darusselam

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : Aralık 19, 2007, 08:54:05 ÖS »
burası içimizi dökmek için çok iyi bir platform oldu.öncelikle bu bir futbol klübü bu kadar aymaz transfer politikalarını anlayamıyorum.bir mevkiye lazım olan oyuncu için rasgele seçimler yapılması inanılmaz bir vurdumduymazlık.göz boyamak için yapılan transferlerhep fiyasko oldu.musampa-marcelinho gibi isimler sadece isim oldular.ve sürekli deişen teknik kadro.üst düzey vasıflı bir antrenörle çalışmamak.<bari ersun kalsa<bir maçta parlayan oyuncuların transferi örn...mustafa keçeli gibi  ve bunun yanında bu kadar şampiyonluk yaşamış bir kulubün bir görevlisinin hala falancanın beşte biri bütçesi bizde olsa tarzında lakırtıları.anlamak mümkün deil daha fazla sinirlenmeden yazımı bitireyim.bu forumu oluşturanlardan ALLAH razı olsun.inşallah trabzon u istediğimiz yerlerde görürüz

Çevrimdışı anboy89

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #18 : Aralık 21, 2007, 11:19:54 ÖS »
kişilerin kendi çıkarları için bulundukları bu yer trabon sporumuzu bu hale getirdi artık bundan sonra birlik we beraberlik zamanı tabiki de bir paralı başkanımız olsa fena olmas
anyboy

Çevrimdışı yalancocuk

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #19 : Aralık 30, 2007, 01:37:42 ÖS »
kurtulamaz bence
yalanusak

Çevrimdışı kayhan1

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #20 : Ocak 16, 2008, 11:39:08 ÖS »
Trabzonspor'u ilk lig'e çıktığı yıllardan itibaren uzun yıllar yakından takip ettim.Kendim istanbul'da oturan bir G.Saray'lı olmama rağmen o yıllarda serbest giriş kartım(amatör futbolcuydum)olduğundan her trabzonspor maçında kalpten trabzonsporlu olarak tribünlerde olurdum.Tezahurat huyum yoktur ama yenmesi için orada bulunurdum,7 yıl fener galibiyet alamadı Trabzona karşı.Her türlü dalavereyi yenecek kadrosu vardı Trabzonun.Ama hemen hemen hepsi Trabzon kökenliydi.Maça çıktımı adeta namus meselesi yapar gibi maçı söker alırdı.

Şimdi maalesef yanlış yola saptı.Öncelikle Başkan  Özkan Sümer gibi paralı değilde onurlu ve futbolu bilen biri olup arkadaşlarını kendi seçecek,Tüm Trabzon halkıda desteklemesi gerekecekti.Kadro genç olup,3 yabancı çok iyi futbolcuyla oluşacaktı.Bu takımada küfür etmeden tüm Trabzonlular her maçta 12. hatta 13.adam olurdu diye düşünüyorum.

Ben her zaman Trabzonspor'u Türk futbolunun devrimcisi olarak gördüm.Bu durumu bu tip başkan ve teknik heyetle zaman kaybı olarak görürüm.Haddim olmayarak katıldım.Tabiki kendi kulübümü çok seviyorum.Ama sizlerin silkinmenizide herkese eski yumruğunuzu vuracak hale gelmenizi dört gözle bekliyorum.

Herkese saygılar.

Çevrimdışı Gustavo61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #21 : Ocak 17, 2008, 09:32:42 ÖS »
nuri albayrak adam gıbı işler yapmak ıstıyo ama çok cimri o yuzden takıma stad harıc katkısı yok
oysa istese çok şey yapabılır kafayı deiştirsin acilennn
yolunda ölümü göze alanlar,bu sevda uğruna yaş akıtanlar,karakolda gecen zindan hayatlar,burası ÇILGINLAR burda herşey var___ÇILGINLAR