Gönderen Konu: Trabzon bu durumdan nasıl kurtulur?  (Okunma sayısı 4982 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı me61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +7/-4
Trabzon bu durumdan nasıl kurtulur?
« : Mart 23, 2007, 09:44:00 ÖÖ »
Arkadaşlar ts durumu ortada bu durumdan ts nasıl kurtulur?yorumlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı Noumatr

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Ynt: Trabzon bu durumdan nasıl kurtulur?
« Yanıtla #1 : Mart 24, 2007, 12:02:48 ÖS »
Kurtuluş yönetimin elinde... bu cümle her şeyi özetliyor...

Sana Katılıyorum Bu yönetim Gitmediği sürece Trabzonsporumuzu Biz Şampiyon göremeyecez...
§ε√įℓεή §ε√мεЎįήcε §ε√mεήįή ήε ãήlãмı √ãr ! ! !

Çevrimdışı DeePBLue

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +23/-2
  • ...:::DüŞüMüZ MaVi:::...
« Yanıtla #2 : Mart 24, 2007, 03:13:51 ÖS »
trabzonspor u kurataracak kişiler tabikide yönetim bu yüzden zafer abiye katılıyorum

ama biz onların herzaman destekçisiyiz

Çevrimdışı FAHRETTİN

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2007, 08:02:18 ÖS »
aRKADAŞLAR TRABZONSPORU BU DURUMA DÜŞÜREN BU BECERİKSİZ YÖNETİMDİR.SEZON BAŞI ŞAMPİYONLUK PAROLASI İLE YOLA ÇIKTIK DİYORSUNUZ FATİH TEKKEYİ SATIYORSUNUZ.BU NASIL BİR ANLAYIŞTIR.FATİHTEN GELEN PARA İLE SIRADAN TRANSFERLER YAPIYORSUNUZ.SONRA YÖNETİM OLARAK ÇIKIP FATİH GİTMEK İSTEDİ DİYORSUNUZ.FATİHDE BİR GAZETEDEKİ BEYANINDA BENİM KALMAM İÇİN  YÖNETİM TARAFINDAN HER HANGİ BİR ÇABA GÖSTERİLMEDİ DİYOR.BU YÖNETİM BU TAKIMA BİR ŞEY VEREMEZ.BENCE KONGREDE GERÇEKTEN TAKIM İÇİN BİRŞEYLER YAPACAK YILLARCA ŞAMPİYONLUK ÖZLEMİ ÇEKEN TRABZONSPORLULARA ŞAMPİYONLUK YAŞATACAK YÖNETİM İSTİYORUZ.

Çevrimdışı manish

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 08, 2007, 07:54:24 ÖS »
bu durumdan çıkmanın yolu belli ağalar

Çevrimdışı karadenizli__

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-0
« Yanıtla #5 : Mayıs 08, 2007, 08:23:50 ÖS »
arkadaşlar bizim şampiyon olabilmemiz için başkanın değişmesi lazım değil.söylermisiniz bizim takımın başına gelen hangi başkanda para oldu.ben hiç görmedim.bu başkan gider başka cıbıl başkan gelir.yani değişen bişey olmaz.osmanlar,ogünler,hamiler,tolunaylar,abdullahlar,ünallar,lemiler gibi bu takıma canına veren oyuncular olmadığı sürece biz şampiyonluğu unutalım.hangi başkan gelirser gelsin bu değişmez.

Çevrimdışı olgayts61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #6 : Mayıs 22, 2007, 08:18:24 ÖS »
selam sevgili kardeşim
ben maçkadan olgay trtabzonsporumuz bu durumdan çok kolay bir şekilde kurtulur. nasıl dersen 30 yaşındayım ve aklım kesmeye başladığından beri de trabzonspor sevdalısı ve fanatiğiğim bende 17 sene futbol oynadım ve 2 şampiyonluk yaşadım. bundan yola çıkarak benim düşüncem şu ilk başta trabzonspor olarak herkes elini taşın altına koyması gerekir sonra yönetim istifa edip herkesin beğendiği güveneceği parası olsun olmasın önemli değil yeterki sözü geçen yumruğunu masaya  vurabilen biri sonra takımın başında kim derse desin kesinlikle ziya doğan kalmalı ve fatih tekke geri alınmalı ve iki veya bilemedin 3 direk adam ve 3 tane iyi yedek alarak bu takım seneye olmasa bile eminim bu takım 2 sene içinde şampiyon olur ve en önemlisi bizim gibi tarbzon sevdalısı olan kişilerin takımına herzaman desdek vermesi gerekir. ben beşiktaş taraftarına hayranım neden bizde aynısını yamayalım ve bunlar oluştuktan sonra herşey normale döner ve düzelir bence.

saygılarımla....

Çevrimdışı servet-61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #7 : Ağustos 01, 2007, 12:47:11 ÖS »
bu yonetım ayrılmayacagı bellı oldu surda 5 ay kaldı  o surece kadar sapretcegız baska yolu yok ve ıns. artık adı sanı bellı olmayanlar bu koltuga oturmaz ve tabandan tavana herkezı ayagı kaldıracak bır yonetım ve atkasınada herzaman basa guresen ve bu takımı sampıyon yapacak kısıler kelır

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #8 : Ağustos 01, 2007, 07:33:13 ÖS »
iki kelime yeter

YÖNETİM İSTİFA

Çevrimdışı saymizali61

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #9 : Eylül 04, 2007, 11:15:01 ÖS »
Lütfen yönetim istifa belki o zaman

Çevrimdışı movado

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +68/-0
  • ARTIK PEMBE TABLOLAR ÇİZEBİLEN BİR RESSAM DEĞİLİM
« Yanıtla #10 : Eylül 16, 2007, 02:58:54 ÖS »
hayatta kurtulamaz

Çevrimdışı kayhan1

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : Kasım 26, 2007, 09:21:10 ÖS »
Arkadaşlar,öncelikle hepinize saygılarımı sunarım.Forumunuza istanbuldan katılıyorum.Hiç şüpheniz olmasınki Trabzonsporu çok seviyorum ve takdir ettiğim büyük bir kulüp.Belki kızacaksınız ama benim gönül verdiğim kulüp bu hafta maç yaptığınız takımdı.Öteden beri Trabzonsporla yapılan maçlarda hep kim yenerse yensinden ziyade şampiyonluğa kim gidiyorsa  onun kazanmasıydı.Yaşımda biraz fazla olduğu için istanbuldakiilk yapılan maçlardan beri Trabzonu istanbul takımlarına karşı hep seyrettim.Hep tuttum.
Bu foruma katılma isteğim öteden beri vardı.Ama yanlış değerlendirirseniz sizi kızdırıp üzmeyeyim diye pek katılamadım.İnanınki şu an Trabzonun pozisyonu lig lideri durumundaki ama muhtemelen oradan indirilecek takımımın yerinde olsun isterdim.
Sebebi ise şu.Trabzon takımını oluşturup o takıma Trabzon halkını inandırdığında o zaman Avrupaya ismini çıkmamacasına yumruğunu yapıştırır.Türkiyedede entrikacılar kulubü başkanı A.Yıldırım bile havasını  alır.

Çevrimdışı kayhan1

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : Kasım 26, 2007, 09:33:28 ÖS »
Trabzonspora hasbelkader futbol oynamış,nacizane anlayan biri olarak önerilerim var.
1.Özkan Sümer gibi son derece bu işi bilen birinin gelmesi.
2.Tamamen Trabzon alt yapısından oluşmuş 20-25 genç futbolcuya belirlenen 3 yabancı ekleyerek takımı 1 yıl hazırlamak.
3.Bu genç gerçekten Trabzon için savaşarak oynayacak insanlara müthiş destek  verecek seyirci zaten oraya gelecektir.Ama Trabzonlu çok sevdiğim bu halk asla herhangi bir şey sahaya atmadan attırmadan  görevini yaptığında işte o zaman Liverpoolu,D.Kiewi,İnteri yenen müthiş atmosferler oluşacaktır.

Benim için tuttuğumtakım ve Trabzonspor aynıdır.Arabamın plakası bile 61 AZ  dir.Hepinize kalpten sevgiler  saygılar.Şayet kimseyi katıldığım için üzmediysem arasıra katılmak isterim.